Sebességkirályt és a Hegyikirályt próbáld ki ha van rá lehetõséged.
Sebességkirály nem kopik aszfalton, viszont legalább hangos. Sarat kidobálja magából, hóban verhetetlen, nekem még laza és döngölt talajon vált be. Füvön ne kacérkodj vele. Egy defektet kaptam eddig. Pedig sokszor tekerek akácosban. Felfele hátsó kerék kicsit kapar, fõleg ha nagy az emelkedõ. Mindez SPD-vel, kistányér-hátul legnagyobb fogaskerék, és teljesen elõredõlve. 2000.- -ért szerintem nem egy rossz alternatíva.
A ritkás minta miatt laza talajon az igazi, ellenben aszfalton kopik, mint a szemét, aszfalton mászva mindennél hangosabban morog. A ritkás oldalmintázat miatt kemény/poros talajon sodródik, hasonló körülmények közt mászásnál gyakran kapar. Sárban még nem használtam, de ha a mountain kinggel nem volt gond tisztulás tekintetében, akkor ezzel még annyira sem lesz, a limitáló tényezõ az oldalmintázat lehet, majd ha alkalmam lesz rá, ez is kiderül. Az akác ezt is átszúrja, mint minden mást, ezt nem hoznám fel negatívumként.
CJ-nek meg nem kell mindent elhinni, kicsi még.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





