Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
Indította
Darton
, 2002. január 18. 20:07
#9901
Írta 2008. április 19. - 19:46
#9902
Írta 2008. április 19. - 19:38
Na, megnéztem a panaracert. Több mint meggyõzõ! A 2.1-est igencsak el tudnám képzelni. Az ára miatt viszont (15000/pár) biztos, hogy rövid távon vmi erõsebb kompromisszumra kényszerülök. Erre volna vmi tippetek?
#9903
Írta 2008. április 19. - 18:44
Sziasztok!
CC-hez keresek külsõt vegyes terepre (aszfalt nincs benne),minél meredekekebb felmászáshoz, meg learaszoláshoz. Nem sietek sehová. A grammok sem érdekelnek. Ha esetleg szemérmetlenül olcsó, az nem hátrány...
Szóval, milyet elõre, milyet hátra?
Bocs, elcsesztem, ezt itt már kérdeztem egyszer..
Kösz a tippet, máris utánanézek.
CC-hez keresek külsõt vegyes terepre (aszfalt nincs benne),minél meredekekebb felmászáshoz, meg learaszoláshoz. Nem sietek sehová. A grammok sem érdekelnek. Ha esetleg szemérmetlenül olcsó, az nem hátrány...
Szóval, milyet elõre, milyet hátra?
Bocs, elcsesztem, ezt itt már kérdeztem egyszer..
Kösz a tippet, máris utánanézek.
#9904
Írta 2008. április 19. - 15:52
Ha tényleg nem számít a súly Panaracer FireXC Pro. Jó aszfalton, terepen és hamar kidobálja magából a sarat.
X
X
Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers
#9905
Írta 2008. április 19. - 15:39
Kontinentális Sebességkirály/Hegyikirály.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9906
Írta 2008. április 19. - 12:56
Sziasztok!
Tanács kéne! Vegyes terepre (sziklás- törmelékes-sáros ösvényre) keresek külsõt elõre-hátra és nincs túl sok ötletem. A cél: felmászni és learaszolni minél meredekebb ösvényen. Aszfalton keveset fogom használni. Sebesség, súly nem érdekel. Az ár sajnos annál inkább (max 4000/db) Javaslat?
Köszi!
Tanács kéne! Vegyes terepre (sziklás- törmelékes-sáros ösvényre) keresek külsõt elõre-hátra és nincs túl sok ötletem. A cél: felmászni és learaszolni minél meredekebb ösvényen. Aszfalton keveset fogom használni. Sebesség, súly nem érdekel. Az ár sajnos annál inkább (max 4000/db) Javaslat?
Köszi!
#9907
Írta 2008. április 18. - 21:59
off
legközelebb próbáld ki a fogas alsó végállomásától a felsõig, úgy nem a gumi fog leereszteni
on
:offtopic: majd a következõ bkv-sztrájknál:D
#9908
Írta 2008. április 18. - 17:05
off
legközelebb próbáld ki a fogas alsó végállomásától a felsõig, úgy nem a gumi fog leereszteni
on
legközelebb próbáld ki a fogas alsó végállomásától a felsõig, úgy nem a gumi fog leereszteni
on
#9909
Írta 2008. április 18. - 14:58
conti belsõk tudnak elég szépen ereszteni, nálam egy erdei ment után úgy 1,5-2bar ki szokott menni belõlük. itt az erdei ment = fogas felsõ végétõl fogas alsó végéig
#9910
Írta 2008. április 18. - 12:09
Ez ugye elírás?
"Köpeny WTB Mutano Raptor Tubeless 26x1,95:
[blablabla]
Ajánlott bruttó fogyasztói ára: 4. 200 HUF"
Eddig 5k volt a legolcsóbb helyen (úgy, hogy állítólag 50%-kal le lett árazva)... szóval akkor most mennyi egy ilyen külsõ? (és ha valóban 4200, akkor hol?
)
"Köpeny WTB Mutano Raptor Tubeless 26x1,95:
[blablabla]
Ajánlott bruttó fogyasztói ára: 4. 200 HUF"
Eddig 5k volt a legolcsóbb helyen (úgy, hogy állítólag 50%-kal le lett árazva)... szóval akkor most mennyi egy ilyen külsõ? (és ha valóban 4200, akkor hol?
"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)
#9911
Írta 2008. április 18. - 00:04
sajnos szinte mindenhol van, ahol megteremnek gyomok (pl gyomos salakos focipalya, ismeros dupla defektet kapott 10 meteren), nekem itt Csillaghegy-Romaipart tersegben sikerult kb 10-12 defektet begyujtenem tole ... guglizd meg:
http://www.google.hu...rálydinnye=
(vicces, hogy gyogynoveny amugy)
itt van egy tanulsagos kep a tovisekrol:
http://www.kti.szie....yl/trib_ter.htm
en lattam gumikulsot is bringaboltban, ami hasonloan nezett ki, mint a cipotalp a kepen.
ha egyszer telibemented, a kulso sztem kuka, a belsovedo kevlar betet-szalag ved ellene, de nehez, es nehez ugy belerakni a kerekbe, hogy ne usson.
nekem most surubb szovesu kulsom van (conti gravity protection 180tpi) - ami viszont vlszleg gyorsabban fog kopni - de ezzel az elmult par hetben-honapban legalabb megusztam a toviseket.
http://www.google.hu...rálydinnye=
(vicces, hogy gyogynoveny amugy)
itt van egy tanulsagos kep a tovisekrol:
http://www.kti.szie....yl/trib_ter.htm
en lattam gumikulsot is bringaboltban, ami hasonloan nezett ki, mint a cipotalp a kepen.
ha egyszer telibemented, a kulso sztem kuka, a belsovedo kevlar betet-szalag ved ellene, de nehez, es nehez ugy belerakni a kerekbe, hogy ne usson.
nekem most surubb szovesu kulsom van (conti gravity protection 180tpi) - ami viszont vlszleg gyorsabban fog kopni - de ezzel az elmult par hetben-honapban legalabb megusztam a toviseket.
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
#9912
Írta 2008. április 17. - 20:55
Amúgy királydinnyét milyen heLyeken lehet találni,és mit lehet ellene tenni?
www.sintesibikes.com
#9913
Írta 2008. április 17. - 17:31
nalam a misztikus defekteket a kulsobe beagyazodott kiralydinnye tuskek okoztak, amik szep lassan esterol-estere bringazasonkent doftek at a belsot, gyorsabb-lassabb leeresztest produkalva, mikor hogy. aztan egy este eros feny alatt vegigbogarasztam az egesz kulsot negyzetcentinkent, talaltam 2 nagy, meg vagy 3-4 kisebb beletort tovist, ezeket kiszedve, meg belsovedo kevlart hasznalva meg jo volt a kulso egy darabig. csere ota nincs defektvedom, es megsem volt defektem.
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
#9914
Írta 2008. április 17. - 17:18
Gondolom, hogy ezzel állhat kapcsolatban, de ugyanolyan nyomáson használjuk õket, mint eddig...
#9915
Írta 2008. április 17. - 17:07
nekem is szokott ilyen lenni, attól van, hogy elfordul a külsõ a felnin, és a szelepet oldalt kivágja a lyuk széle...
alacsony nyomáson nagyot fékezve szokott elõfordulni..
nemtudom erre gondoltál-e, lehet hogy neked tök máshol szakad ki, de akkor nincs tippem..
alacsony nyomáson nagyot fékezve szokott elõfordulni..
nemtudom erre gondoltál-e, lehet hogy neked tök máshol szakad ki, de akkor nincs tippem..
Autist Team:)
#9916
Írta 2008. április 17. - 17:00
Pár hónapja kezdték el a belsõink azt csinálni, hogy fogták magukat és a szelepnél kiszakadtak. Ez 3 különbözõ felninél kb egyszerre jelent meg. Ebbõl kettõ már sokat használt, pár ezer km-rel, soha nem volt velük probléma. Felnivédõ szalag sem mozdult el, egyikben csak szigszalag volt amúgyis, nem cseréltem semmit rajtuk.
Mitõl lehet ez? Több féle belsõvel lis eljátszották. Már vagy 10 éve több száz belsõ cserét, ragasztást megcsináltam, soha nem volt ilyen problémám. A két régi felnit alaposan megreszeltük, most egyelõre jók. Az újon dolgozunk.
Egy fél éve ugyanilyen ragályos belsõleengedést tapsztaltunk. A bringáink 2-3 nap alatt képesek voltak teljesen leereszteni. Ezt párszor eljátszották, aztán mindenféle javítás nélkül megszûnt a probléma.
Misztikum.
Mitõl lehet ez? Több féle belsõvel lis eljátszották. Már vagy 10 éve több száz belsõ cserét, ragasztást megcsináltam, soha nem volt ilyen problémám. A két régi felnit alaposan megreszeltük, most egyelõre jók. Az újon dolgozunk.
Egy fél éve ugyanilyen ragályos belsõleengedést tapsztaltunk. A bringáink 2-3 nap alatt képesek voltak teljesen leereszteni. Ezt párszor eljátszották, aztán mindenféle javítás nélkül megszûnt a probléma.
Misztikum.
#9917
Írta 2008. április 16. - 20:17
Megvan a Speci.
Elõre-hátra forgásirány szerint tegyem fel? Vagy hátul megfordítva? Kétféle keménységû gumiból van; jelentheti az azt, hogy aszfalton sem kopik nagyon?
X
X
Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers
#9918
Írta 2008. április 16. - 18:38
Sziasztok!
Panaracer Smoke-hoz nem kapok sehol Dart-ot. (2.1) Esetleg tudna valaki más alternatívát mondani?
Panaracer Smoke-hoz nem kapok sehol Dart-ot. (2.1) Esetleg tudna valaki más alternatívát mondani?
" A Cube el van vetve! "
#9919
Írta 2008. április 16. - 17:55
#9920
Írta 2008. április 16. - 17:53
Ugyanaz volt nekem is, hasonlóan jónak találtam, de 680g-nak mértem. Kicsit sok 1,8"-osban.
Edit: a 2,1-es 790g (BB mérés)...
X
Jaja sztem. is sok,most 1.8-as Maxxis Medusa-m van.Drótos verzióba 500 g körül van.Sárban sztem. jobb mint a Pana volt,száraz talajon kb. hasonló de ezt ott úgy se fogom használni.
Tud vki. mondani nekem 1 bolt linkjét ahol lehet Geax külsõket kapni.Elõre is köszi.(azt tudom hogy nem hozzák be kishazánkba)
www.sintesibikes.com

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






