ha engem kérdezel, akkor tubeless-el okés, de belsõvel kicsit lehet, hogy kevés lesz a 2.1/2.0" páros. a német újságok tele vannak azzal, hogy vigyél 2,25" gumit gardára. (bár a 2,25" RR éppen olyan vastag, mint egy 2,1" conti explorer, csak ugye jóval ballonosabb!)
ezt csak megerõsíteni tudom, tavaly 2.1-es tubeless RR-al mentem 1 hétig a Gardán (~250km, szinte végig terepen), teljesen jó volt

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





