Jani mondtad, hogy írjak véleményt... überkirály... részletesebben késõbb..
Király
Jani mondtad, hogy írjak véleményt... überkirály... részletesebben késõbb..
A sebesség mindent megold.
Érdeklõdni szeretnék van-e vkinek tapasztalata Conti Mountain King kevláros változatáról?Maratonokon versenyzek rövid,közép távon arra néztem ki,mert jó áron van most 3300.Esetleg ha ebben az árkategóriában van vkinek ajánlata azt is szívesen várom lényeg a fékezhetõség a kanyarsebeség és a defekt nálam.
Érdeklõdni szeretnék van-e vkinek tapasztalata Conti Mountain King kevláros változatáról?Maratonokon versenyzek rövid,közép távon arra néztem ki,mert jó áron van most 3300.Esetleg ha ebben az árkategóriában van vkinek ajánlata azt is szívesen várom lényeg a fékezhetõség a kanyarsebeség és a defekt nálam.
van, hivatalosHonnan van néked 2,25 UST, csak nem hoztak Robék?
Vagy más csatorna?
NN 2,25 UST kéne már vagy 4 hónapja:(
felraktam a új RR-t (2,25)
qrva állat jó. most átcserélem az ust vátozatra, az ballonosabb is kicsit.
holnap tesztride a Vredesteinekkel, de dura a méretbeli különbség köztük... A BC jóval ballonosabb!!!!
A sebesség mindent megold.
Sziasztok!
Vettem Schwalbe Racing Ralph-ot EVO változatban. Aszfalton gyors,mint az állat,terepen is elég meggyõzõ. Vettem DOC BLUE-t. Hasznos dolog? Használtok ilyet? Milyen a tapasztalat?
"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)