Kb. 2hét!! aztán lassan elpárolog az anyag.
!!!patron 1 kerékbe elég es kb 3.0 bar-ra fújja fel!!!
!!!Ha már használod akkor csak keztyûben tedd vagy tegyél valamit a patronra, mert különben lefagy a kezed:)!!!
Menetes 16g-s patront kapsz a Dechatlonba 1600.- Huf-ért 3db-t vagy 4db 12g-t kb ugyanennyiért.
És az illesztésre tényleg figyelj ...
Köszönöm a válaszokat.
Ha már a témánál vagyunk felmerûlt még néhány kérdésem aztán békén hagyok mindenkit igérem.
1,Az a 3.0bar függ a patron súlyától pld 16gr-os is vagy ez a standard 12gr-os?
(magyarúl "A patron súlya összefüggésben van a patron nyomás értékével?":chin: )-Gondolom hogy a még meg nem kezdett patron tovább pld hónapokig esetleg még egy évnél is tovább eltartható?
2,Az általam vásárolt Zéfal márkáju pumpához csak az említett cég által gyártott patronok használhatóak vagy mind kompatibilis egymással?
Mert látom hogy van több márka
(sks,bbb) is aki gyárt ilyen pumpát illetve patront.
3,A Biker 2007-es katalógusban
(az a nagy szûrke amit valamelyik BikeMag-hoz vólt mellékletként) ilyet olvastam errõl egy megjegyzésben,
Nyomás eleresztõ gomb,fújást követõen (vörös szin) mi vaaan?Meg 7.0bar nyomásig.
Bocsi a rengeteg kérdésért de eddig túlsok információt nem találtam erõl a témáról,minden katalógusban ugyan azt a pársoros szöveget találom.