azért kéne így mennie, mert van két jó (drága) belsõm és rájöttem, hogy 2.35ös helyett nekem 2.0ás gumi feküdne jobban a tandemen
viszont ha már megvettem feltenném
off: T. Adri osztálytársa voltam
Szerintem nem lessz gond vele,fújd fel a szokott keménységre ahogy érzed vagy amennyire általában szoktad használni,de mivel ahogy látom tandemen használnád egy kicsit keményebre is fujhatod,illetve annyira amilyen nyomás érték a 2.0-ás kûlsõn felvan tüntetve.:chin:
off:ezt az emberkét nem ismerem,nem itt jártam suliba.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






