Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#8441
Írta 2009. február 11. - 21:41
TESSÉK!!!....gondolom nekik van tapasztalatuk és nem írnak ide, segíteni akartam!!!
#8442
Írta 2009. február 11. - 21:36
#8443
Írta 2009. február 11. - 21:20
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Variálok 2 féle Maxxis külsõ között. Downhill felhasználásra szánnám mind kettõt, de nemtudok dönteni. Maxxis Highroller, vagy Maxxis Minion DH a kedvezõbb versenyzés szempontjából? Mind két abrongy 2.35ös méret természetesen 26" méret, valamint a legegyszerûbb kivitel szóval nem erõsített meg stb...párban szóval elõõre, hátra is ugyanazt gondolnám (pl highroller-highroller)ha valaki esetleg tudna adni tanácsot, megköszönöm!
Maxxis Minion DH<----nem vagyok DH s de most hogí így utána néztem mindenképp az elõbb említett köpenyt ajánlanám! sok jó tapasztalat szól-e mellett, annyi a gond vele hogy nagy a gördülési ellenállása, de nemhiszem hogy ez nagy baj lenne!
#8444
Írta 2009. február 11. - 21:19
Én ezt használom : SCHWALBE DOC BLUE :cool2:löttyel érdemes tuningolni? márka?
#8445
Írta 2009. február 11. - 21:14
#8446
Írta 2009. február 11. - 21:07
#8447
Írta 2009. február 11. - 21:03
ja érdemeslöttyel érdemes tuningolni? márka?
joe bácsi féle teljesen jó
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8448
Írta 2009. február 11. - 21:01
#8449
Írta 2009. február 11. - 20:57
én geaxot szoktam venni . 140 gramm és jó strapabíróTig belsõbõl mi a király?
vagy a szintrén 140 gramm körüli sváblit
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8450
Írta 2009. február 11. - 20:54
#8451
Írta 2009. február 11. - 20:50
#8452
Írta 2009. február 11. - 20:46
én azzal a konfiggal biztos nem mennék 3,5 alá (ilyen súllyal persze magamnak még aszfaltra sem raknám fel) de durvább terepen még 4-el is gyakran fox foltozni...bár durva terepen azzal a külsõvel az lesz a legkisebb gondod.hátjó
akkor kezdjük
én 61 kg vagyok, a bringa 12 kg(kb), a külsõ schwalbe furious fred EVO 2.0, belsõ maxxis ultralight 128 gr
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8453
Írta 2009. február 11. - 20:42
én 61 kg vagyok, a bringa 12 kg(kb), a külsõ schwalbe furious fred EVO 2.0, belsõ maxxis ultralight 128 gr
#8454
Írta 2009. február 11. - 20:37
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8455
Írta 2009. február 11. - 20:05
#8456
Írta 2009. február 11. - 19:52
Ez rengeteg mindentõl függ. pl. sebesség, terep, teleszkóp , a kö mekkora, milyen alakú, mondjam még?van a gumiknak(belsõs rendszerrõl van szó) úgymond defekthatáruk?azaz h milyen méretû köpenyre mekkora nyomás alatt van felütésveszély?mert jólenne ilysmi, biztos sokat segítene!
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#8457
Írta 2009. február 11. - 19:30
#8458
Írta 2009. február 07. - 10:23
svábli maraton szuprém...sanszos.
nekem a nem teljesen slick conti traffic is szépen mászogatott el oldalra a fékkar durvább kezelésére. a cst-vel nem merek esõben menni, múltkor nagyon takony volt. pedig már kezdett felszáradni...
apropó: könnyen fel-leszedhetõ, tartós városi külsõt keresek. nem muszáj drágának lennie, de ha csak drága van, ami jó, akkor legyen.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8459
Írta 2009. február 07. - 01:00
sanszos.Hát én Sport Contact-tal eccer akkorát zakóztam a vizes aszfalton, hogy csak na...ez normális a slick kategóriában?
nekem a nem teljesen slick conti traffic is szépen mászogatott el oldalra a fékkar durvább kezelésére. a cst-vel nem merek esõben menni, múltkor nagyon takony volt. pedig már kezdett felszáradni...
apropó: könnyen fel-leszedhetõ, tartós városi külsõt keresek. nem muszáj drágának lennie, de ha csak drága van, ami jó, akkor legyen.
#8460
Írta 2009. február 07. - 00:12

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





