Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#8401
silencio

silencio

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
hello.egy kérdésem lenne...egy 559*19-es felnire fel tudok rakni egy 26*1,5-ös köpenyt?köszi elõre is a help-et

#8402
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
2.4-es conti mountainking elõre + 2.2es hátra milyen párosítás?
140et mozgó am(kb vitrin) bringára menne, zsákkal a hátamon is max 75kiló vagyok..

#8403
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
szerintem próbáld ki a speci airlock belõket. nem drága és elég jónak tûnik. eddigi próbálkozásaim nem hatották meg.

#8404
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Értem. Akkor szerezhetek be mellé egy nyomásmérõs pumpát is. Eddig csak egy szovjet 3 kilós fa foganytús volt, természetesen kijelzõ nélkül :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#8405
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én inkább úgy mondanám, h tekerésenként :)
De ha az ember olyan mázlista, h minden nap tud tekerni, akkor sztem azért elég csak 3-4 naponta...

#8406
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Tavaly elég sok defektet kaptam, így került képbe a Latex belsõ. Mit takar a hátrányként megnevezett gyakoribb felfújási szükséglet, hetente?

Naponta, kétnaponta egy kevés.


#8407
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Tavaly elég sok defektet kaptam, így került képbe a Latex belsõ. Mit takar a hátrányként megnevezett gyakoribb felfújási szükséglet, hetente?
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#8408
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás

Tudnátok ajánlani nekem egy viszonylag olcsó és jó városi gumit? Csak aszfaltra lenne.
http://www.speed-way...D=232&katID=277 ez jó lenne utcára pl?

Schwalbe Kojak slick 2.0-ás méretben, elég ballonos és esõben is kellõen tapad + defektvédelmes.

#8409
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
érdemes olcsó külsõkkel próbálkozni?
CST Caballero 2,25ös méretben vajon milyen lehet? minta alapján nem tûnik rossznak és elvileg 730g.

#8410
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

adott egy Crossride kerékszett, RR 2,25 ill. TigerClaw 1,5 gumik, milyen belsõt érdemes venni hozzá,, Schwalbe vagy Latex? S ha már gumitopic, pumpából milyet ajánlanátok? a régi kellyst õsök megkapják, esetleg érdemes a patronos megoldást választani?

a maggira az xtr kerékszettbe speci airlock külsõk mentek, az elvileg 1,75-2,2-es, de sztem jó lesz oda is. ja és ne ijedj meg, ha olyat veszel, kb akkora, hogy 28-as kerékre is fel lehet rakni:)
kis nyomásmérõs merida pumpa eddig jó volt

#8411
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
adott egy Crossride kerékszett, RR 2,25 ill. TigerClaw 1,5 gumik, milyen belsõt érdemes venni hozzá,, Schwalbe vagy Latex? S ha már gumitopic, pumpából milyet ajánlanátok? a régi kellyst õsök megkapják, esetleg érdemes a patronos megoldást választani?

#8412
vcsabesz

vcsabesz

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Sziasztok,

Schwalbe Delta Cruiserrõl van valakinek véleménye?

#8413
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Ezt most nem nagyon értem... de nem tagadom: ezzel edzek:D.

#8414
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Assainbug által felsoroltakat ajánlom, mindkettõt használtam sokat, és beváltak.

PBG, de te azzal edzes aszfalton, ne is tagadd! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8415
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Michelin XC Road 1.4 nekem bevált! Még mindig ezt használom.

#8416
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
városba nem árt szerintem a ballonosság. ha sokat padkázol
schwalbe silento
conti contact

#8417
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Tudnátok ajánlani nekem egy viszonylag olcsó és jó városi gumit? Csak aszfaltra lenne.
http://www.speed-way...D=232&katID=277 ez jó lenne utcára pl?

igen csak esõ ne essen
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8418
Musher

Musher

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Tudnátok ajánlani nekem egy viszonylag olcsó és jó városi gumit? Csak aszfaltra lenne.
http://www.speed-way...D=232&katID=277 ez jó lenne utcára pl?

#8419
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Nekem tegnap sikerült szereznem continental race king ust gumikat,hát nagyon király ez a gumi,ilyet használok az edzõ montimon csak kevláros tipusut másod osztályu gumiként vettem,de elképesztõen gurul és ballonos a 2.0,ami viszont érdekes hogy az ust a megadott sulynál könnyebb, gyári adat 700g saját mérés 660 ja és 2.2-es méret de valójában inkább 2.0.Elképesztõen vastag az oldalfala és mikor ki van hajtogatva ugy megáll mint egy drótperemes gumi van benne anyag az biztos.Tudom ajánlani mindenkinek.

#8420
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
merevfarunak szoktuk mondani

K nelkul. igy kevesbe perverz ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F