a 16" x 1.25 nem akkora.
Az 1 3/8-os az kb 2,1-es lehet, szerintem bmx-es boltban van. Szokott lennyi ilyen gyermek vagy gyakorló bmx, annak 16 colos kereke van. Tehát OG bikeshop, velvárt.
Eszembejutott, hogy a monociklisek is használnak 16 colos kereket, A nyugati mellett van egy ilyen bolt, mi is ott vettük a sweetskinzt, akár abból is van akkora (persze azok mintásak, ami fura lenne egy kerekeszszéken

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







