Excavader comp hasonló árba sokkal bejövõsebb (húgom gépén, enyémen WCS/Pro volt), kanyarban, gördülésben és öntisztulásban is jobb.
Jöttem körbenézni mégegyszer méretre, úgy tûnik akkor nem olyan ballonos a kapitány mint a többi speci(?), oké, így 2,2 fele tendálok. Még annyi hogy rutinosabb kollegákat kérdezném hogy mennyire egészséges még ennyire széles gumi ilyen felnin?

nagy: http://img5.tar.hu/m...mg/34892423.jpg több kép aláírásom
Ha ez még sima ügy akkor 125%, viszont én már neccesnek vél(t)em, ennél egy milivel sem merek szélesebbet felrakni - nyomásra azért ügyelek, de mégis.
:prosze:
Ja, megérkeztek a speci gummák mint félhivatalos infó!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





