Akkor most felsorolom a gummáimat... Schwalbe NN 2.1(1db), Schwalbe RR(1 db), Conti Race King 2.2(2db), Conti Explorer 2.1(3db;))... Egy Pilis Kupa pályára melyik lenne a legtökéletesebb kombó ezekbõl a gumikból?
Más: Joe bácsi löttye nagyon meggyõzött az expón. Kb. mennyit kell beletölteni? 125ml-es elég 2 keréke, egy szezonra? Milyen belsõbe lehet beletölteni? Sima Kenda presta szelepesbe?
én a 125 ml-es flakont szoktam venni, nem töltöm bele mind, 45-50-ml/kerék belsõbe elég, ha belsõ nélkül tennéd akkor belemehet mind! és a maradék 25-30ml-t visszatöltheted ha esetleg több defekt után úgygondolod hogy kevés lötyög, és addig sem hordozod a többlettsúlyt.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






