Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#8341
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

schwalbe-k, vagy mountain king
specibõl a 2.2-es fast trakot vagy 2.2-es captain controlt nézegessed majd, kb 1 hét és lesz


Mikor csörögjek esetleg érdeklõdni? Nem mintha estem volna párszor pofára pl gumira várásnál, de jobb a tuti, szombaton vinnék elvileg a mostanit; csütörtök-péntek csöröghetek?!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#8342
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Specialized

Fast Trak 2.0 - 51mm
The Captain 2.0 - 52mm

[ezek vannak jelenleg itthon]


2,25NN 53,5mm
Szal 2,0es kapitány kb 2,2es NN-nek felelne meg...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#8343
Scotty19

Scotty19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 377 hozzászólás
valaki tudna szerezni nekem gyári Scott manx 2.0 -ás gumit?
Sehol nem találok csak 1 másik Scott-on.... :D
Sírva születtél, körülötted mindenki nevetett, igyekezz úgy élni, hogy nevetve távozz, és körülötted mindenki sírjon.

#8344
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

ráadásul némelyikben olyan 8-as van, hogy képtelenség egyenesen felrakni felnire



Ellenben az A+ Supersonic változatok baromira jók! :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#8345
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

akácosban jártál?:)



voltam olyan helyen ahol erdõírtás van, túl sok szutyit elszórtak ezek szerint :)

#8346
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

mountain kinget ne vegyél B-s ben az összesnek durván meg van sütve az oldala és elrobbannak amikor felfújod õket! a speedking és raceking teljesen ok.


ráadásul némelyikben olyan 8-as van, hogy képtelenség egyenesen felrakni felnire
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#8347
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Hol kaphatok ebböl a B- Contikból? MK érdekelne.

Köszi

(lehet piv. is, ha nem nyilvános)

mountain kinget ne vegyél B-s ben az összesnek durván meg van sütve az oldala és elrobbannak amikor felfújod õket! a speedking és raceking teljesen ok.
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#8348
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Hol kaphatok ebböl a B- Contikból? MK érdekelne.

Köszi

(lehet piv. is, ha nem nyilvános)

#8349
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Race king 2.2 hajtogatós, b kategória 520-530 g között.

jaja énis ennyit mértem és 2300Ft ért szerintem k.rva jó kis gumi
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#8350
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
akácosban jártál?:)

#8351
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
megdõlt életem rekordja.....40 km-6 szúrásos defektem lett VOLNA, ha nincs lötyi a kerékben, úúgyhogy örök hála annak aki kitalálta! pedig a tûpárnák erdelyét is elkerültem :D

#8352
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

622-47-es gumi mennyinek felel meg 700xXY-ban? Úgy vettem észre, hogy a 622nél más méretezés van Feltöltött kép

700x45C


#8353
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás
622-47-es gumi mennyinek felel meg 700xXY-ban? Úgy vettem észre, hogy a 622nél más méretezés van Feltöltött kép

#8354
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Nekem ez a "semmi extrás", tök alap, 2500,-Ft-os Race King 2.2 van... az egyik 493g, a másik valami 504g.

#8355
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Race king 2.2 hajtogatós, b kategória 520-530 g között.

#8356
vaspapucsok

vaspapucsok

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Nekem tegnap sikerült szereznem continental race king ust gumikat,hát nagyon király ez a gumi,ilyet használok az edzõ montimon csak kevláros tipusut másod osztályu gumiként vettem,de elképesztõen gurul és ballonos a 2.0,ami viszont érdekes hogy az ust a megadott sulynál könnyebb, gyári adat 700g saját mérés 660 ja és 2.2-es méret de valójában inkább 2.0.Elképesztõen vastag az oldalfala és mikor ki van hajtogatva ugy megáll mint egy drótperemes gumi van benne anyag az biztos.Tudom ajánlani mindenkinek.


hello! a b tipusu milyen sulyu?

#8357
hbv

hbv

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Köszönöm az eddigi tippeket, megpróbálom: HBV

#8358
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ennyi erovel egy 20"-ast meg bele lehet gyomoszolni...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8359
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Igen elhinném, viszont Rá lehet erõltetni... Rengetegszer sierült a trekkingboltban (sokszor hülyültem meg tõle...)
A sweetskinzt nem véletlen említettem, mert õk gyártanak 1.3/8 -ados gumit.

Ride everywhere.

.


#8360
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
atmerore nem ugyanakkora. a 16x1.3/8 az imperial meret.

ha megtalalnam az ERTO meretet neki akkor elhinnetek?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F