schwalbe-k, vagy mountain king
specibõl a 2.2-es fast trakot vagy 2.2-es captain controlt nézegessed majd, kb 1 hét és lesz
Mikor csörögjek esetleg érdeklõdni? Nem mintha estem volna párszor pofára pl gumira várásnál, de jobb a tuti, szombaton vinnék elvileg a mostanit; csütörtök-péntek csöröghetek?!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






