Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#8241
Írta 2009. április 23. - 21:21
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8242
Írta 2009. április 23. - 21:14
nem tudok súlyadatot mondani sajnos, nem vagyok gramm-mániás:)2.2-t 2000ért, 2.4est 2250ért az apróból. talán ezek lehetnek a korábban már emlegetett "b" kategóriás mk-k, mrt a 2.4esen a kevlár szál egy helyen kicsit elõtûnt..
esetleg tudnál mondani pontos súlyt a 2.4esrõl?
2,4es méretben meg amúgyse a grammokról szól az egész
#8243
Írta 2009. április 23. - 20:56
kösz...
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8244
Írta 2009. április 23. - 20:52
sikerült egy pár conti mountain king 2,4-es gumit passzintani a rockhopperre. elsõ és második bringázás tapasztalatai: porban jó, nem csúszik, fékezhetõ, tapad, nem pörög el. aszfalton is meglepõen kultúráltan fut (2,4-es gumi 2,5baron!), csak felfele szint hallatszik, ahogy kopik, meg kicsit poros felületen erõs fékkel megcsúszik az elsõ is. de úgyse oda van.
4000pénz darabja, nem vészesen nehéz. 2,2esben a kollégának is alternatíva lehet.
2.2-t 2000ért, 2.4est 2250ért az apróból. talán ezek lehetnek a korábban már emlegetett "b" kategóriás mk-k, mrt a 2.4esen a kevlár szál egy helyen kicsit elõtûnt..
esetleg tudnál mondani pontos súlyt a 2.4esrõl?
#8245
Írta 2009. április 23. - 20:39
4000pénz darabja, nem vészesen nehéz. 2,2esben a kollégának is alternatíva lehet.
#8246
Írta 2009. április 23. - 12:49
#8247
Írta 2009. április 23. - 01:41
olcso
konnyu
tartos
egyszerre?
klasszikust tudnek idezni...
vannak jo gumik, de aszfalton mindegyik kopik mint az allat. van ami a szaraz talajon jo de sarban eselytelen. ami tul konnyu azzal defektet is konnyu kapni
es van olyan ami draga de nem tartos, teljesitmenyre viszont jo
szoval csak azt akartam mondani hogy tul sokat akarsz egyszerre. kicsit szukiteni kellene a kort. tudni kellene hogy mennyit akarsz ra kolteni, mi az ami szerinted tul nehez, es mennyit akarsz tenylegesen aszfalton menni. havi 20km nem szamit.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8248
Írta 2009. április 22. - 23:40
Látom jo sokanvagytok itt is forumon, szoval remélem tudtok nekem segíteni.
Most egy maxxis ignitor 1.95ösöm van elöl, hátul pedig egy 2.0ás fast track sport(mint megtudtam a könehéz fast track, na mind1). Szoval keresek egy megfizethetõ áru(suly fontos lenne de nem élet halál kérdés 2g plusz) gyors, és aszfaltot is jol türö gumit ugy 2.0, 2.1 méretben, Terepre, maraton verseny felhasználásra. Ti mit ajánlanátok, bölcs bringás társak??
#8249
Írta 2009. április 19. - 19:41
maxxist nem tudom, azzal csak kb 100 km-t mentem a teszt meridával (viszont 15 km alatt sikerült vele (aszfalton) defektelni, pedig felfújtam 4 barra, amit egyébként sose szoktam)
rocket ron meg szintén nem tapasztalat de a racing ralph vegyesben (de tán picit több aszfalt) olyan 4000-et bír hátsó keréken, a rocket ron valamivel többet kell hogy bírjon a nagyobb bütykeivel. ja ez 2,25-ös kisebbekrõl passz.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8250
Írta 2009. április 19. - 19:32
De hogy melyik kopik gyorsabban az passz, mert 9-et azért nem adok a ron-ért , még a ralphot is 5,5 ért vettem darabját bontásból :-)
#8251
Írta 2009. április 19. - 19:27
itthon fõleg oem változatot kapni, azokon tényleg semmi eltérõ felirat nincs...(legalábbis tavaly nem volt)Te homola m. Nem akarlak megbántani, de minek kérdezel, ha olyan okos vagy?
Egyébként az különbözteti meg a 120 tpi mellett, hogy bazi nagy sárga betükkel rá van írva exception series.....
Ú bakker ez sincs a honlapon, lehet már megint félrevezetlek mint a 460-al.
Nincs harag de ne kérdezzél........a lexikális tudásoddal.
Pá.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8252
Írta 2009. április 19. - 19:25
Egyébként az különbözteti meg a 120 tpi mellett, hogy bazi nagy sárga betükkel rá van írva exception series.....
Ú bakker ez sincs a honlapon, lehet már megint félrevezetlek mint a 460-al.
Nincs harag de ne kérdezzél........ha már tudod a választ a lexikális tudásoddal.
Pá.
#8253
Írta 2009. április 18. - 23:19
ez a könnyebb. az olcsóbb a kicsit nehezebb.
de ha boltban veszed sem sokkal drágább és ott meg is mérik neked, és akkor garntáltan azt kapod
OK, köszönöm.
Tartósságra szerinted azonos a Crossmax Exception és a Rocket Ron?
#8254
Írta 2009. április 18. - 22:40
ez a könnyebb. az olcsóbb a kicsit nehezebb.Nem különbözteti meg semmilyen típusjelzés a könnyebb változatot a nehezebbtõl? Mindkettõ nem UST-s és Exception típusú?
Én ezt rendelném. Ez vajon milyen?
http://ebike.hu/term...coll-mtb/13303/
de ha boltban veszed sem sokkal drágább és ott meg is mérik neked, és akkor garntáltan azt kapod
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8255
Írta 2009. április 18. - 22:27
én meg mértem maxxis-t
és nem a honlapon van az igaz, hanem az a 460 körüli (és elég sok darabot ugyanis 2 változata volt -a nehezebb ilyen 520 körüli és ha sikerült összekeverni raktározásnál akkor csak mérleggel lehetett kiválogatni õket)
amúgy én hátra crossmarkot tennék (vagy racing ralphot) elõre rocket ront
Nem különbözteti meg semmilyen típusjelzés a könnyebb változatot a nehezebbtõl? Mindkettõ nem UST-s és Exception típusú?
Én ezt rendelném. Ez vajon milyen?
http://ebike.hu/term...coll-mtb/13303/
#8256
Írta 2009. április 18. - 21:56
én meg mértem maxxis-tRosszul tudod. A gyártók honlapján a következõ súlyadatok találhatóak:
Schwalbe Rocket Ron 2.1 EVO - 410g
Maxxis Crossmark Kevlar Exception - 530g
és nem a honlapon van az igaz, hanem az a 460 körüli (és elég sok darabot ugyanis 2 változata volt -a nehezebb ilyen 520 körüli és ha sikerült összekeverni raktározásnál akkor csak mérleggel lehetett kiválogatni õket)
amúgy én hátra crossmarkot tennék (vagy racing ralphot) elõre rocket ront
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8257
Írta 2009. április 18. - 21:35
Schwalbe Rocket Ron 2.1 EVO - 410g
Maxxis Crossmark Kevlar Exception - 530g
#8258
Írta 2009. április 18. - 20:50
#8259
Írta 2009. április 18. - 20:05
Azért érdekelne hogy ki melyiket ajánlaná a kettõ közül illetve az is hogy milyen különbségek vannak az egyes Crossmark altípusok között (sima/kevlár/exception)?
#8260
Írta 2009. április 18. - 19:51

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





