Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#8201
Írta 2009. május 05. - 08:35
#8202
Írta 2009. május 05. - 08:25
A nyomvályú... a nevébõl adódik: a jármûvek kijárják, így lesz ott egy vályú, ami a jármû nyoma:D
#8203
Írta 2009. május 05. - 08:08
a nyomvályú az melyik? amikor a járt utak között van egy rossz rész? pl földúton a nyomok között göcsörtös sz*?
#8204
Írta 2009. május 04. - 22:49
#8205
Írta 2009. május 04. - 13:49
Autószelepesed van? Vagy szétszedhetõ a prestaszelep?
Egyébként... ha beletöltöm a belsõbe a tejet, akkor ha gumit cserélek, akkor semmi gond? Benne marad, oszt' ha visszarakom, akkor rögtön mehetek?(mert legtöbbször aszfalton edzek, így versenyek után általában rögtön külsõ-belsõ csere...)
És ha mondjuk latexbe töltöm bele? Azzal sem lesz semmi gond, merthogy az ereszti a levegõt alapból, mert porózus alkat...
autószelepem van, semmi gond nincs, sõt, nekem kb 1 hónapja kiszakadt köpenyestõl belsõstõl az egész, itthon kiöntöttem a belsõbõl a löttyöt, és bele az új belsõbe. a latexes témát nemtudom, de ha annyira porózus, gondolom órán száján szivárogna 1 kis ideig, aztán megkötné a pólusokat
...
#8206
Írta 2009. május 04. - 13:15
#8207
Írta 2009. május 04. - 13:14
maxxis flyweight
Autószelepesed van? Vagy szétszedhetõ a prestaszelep?
Egyébként... ha beletöltöm a belsõbe a tejet, akkor ha gumit cserélek, akkor semmi gond? Benne marad, oszt' ha visszarakom, akkor rögtön mehetek?(mert legtöbbször aszfalton edzek, így versenyek után általában rögtön külsõ-belsõ csere...)
És ha mondjuk latexbe töltöm bele? Azzal sem lesz semmi gond, merthogy az ereszti a levegõt alapból, mert porózus alkat...
#8208
Írta 2009. május 04. - 13:03
Tioga DH, fullos Conti Edge, Vertical. Minddel sikerült. Épphogy megtaláltam a tüskét, olyan kicsi volt.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8209
Írta 2009. május 04. - 12:57
tapadás annyira nem fontos, inkább h ne kopjon nagyon és 2.3 körüli méret legyen
#8210
Írta 2009. május 04. - 12:50
probikeban leginkábbValaki használ Continental MTB Supersonic belsõket(92g) vagy Maxxis Flyweight(106g)/Maxxis Ultralight(128g) belsõket? Tapasztalatok? Lényegesen több defektet kaptok velük, mint sima(200g) belsõkkel?
Tig: visszaolvasgattam egy kicsit... hol veszel Te Geax belsõket?
amúgy használtam 90 grammos svábli belsõt még amikor kijött az elsõ széria. 2,4-es racing ralphban volt, (asszem 2,2-ig volt ajánlva) voltam akkor is 90 kiló , de bírta, nem kaptam vele defektet sose. de állítólag a mostani széria szarabb.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8211
Írta 2009. május 04. - 12:44
Valaki használ Continental MTB Supersonic belsõket(92g) vagy Maxxis Flyweight(106g)/Maxxis Ultralight(128g) belsõket? Tapasztalatok? Lényegesen több defektet kaptok velük, mint sima(200g) belsõkkel?
Tig: visszaolvasgattam egy kicsit... hol veszel Te Geax belsõket?
én a maxxis flyweight belsõt használom, nagyon szuper felniszalagot adnak hozzá, és úgy hogy joe s lötty van benne, ha defekt van mind1, hogy 200 grammost tömi be vagy ezt. Én megvagyok elégedve vele.
#8212
Írta 2009. május 04. - 12:11
Tig: visszaolvasgattam egy kicsit... hol veszel Te Geax belsõket?
#8213
Írta 2009. május 03. - 11:52
#8214
Írta 2009. május 03. - 10:03
de az már az én bajom.
Izomtéridõninja-geológus!
#8215
Írta 2009. május 03. - 10:00
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
#8216
Írta 2009. május 02. - 23:29
Stílus kérdése, én pl. 3,0 bar alatt sohasem használom.
wow!
2 bar e/h
#8217
Írta 2009. május 02. - 23:20
#8218
Írta 2009. május 02. - 17:58
#8219
Írta 2009. május 02. - 17:45
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8220
Írta 2009. május 02. - 17:01

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





