Nekem sima drótos Speed King 2.1-em van, nemtom miben más mint a supersonic.
Pro:
+ viszonylag könnyû gumi, döngölt száraz talajon veszett gyors
+ elég jól mászik
+ bírja a gyors kanyarodást
Kontra:
- könnyû vele defektet szedni, de defektvédõ szalaggal, kõkeményre fújva azért nem olyan gáz
- laza homokon csúszik, kapar
abban mas mint a supersonic hogy az 400gramm, a drotos meg 560. ami baratok kozt is eg es fold.
defektvedo szalag es kokemenyre fujva nem olyan gaz? tehat ha csak normalis nyomasra fujod es nincs benne semmi extra vedelem, akkor felorankent defektelsz vagy mi? :wtf:
Bigtibi:
az hogy a belsobol kiszakad a szelep az hogy fugg ossze azzal hogy milyen kulso van fent? :chin:
az meg hogy kiszakad a kulso... nos a Matra eleg koves, de ha ott tekersz akkor te is tudod. ennyi.
ebbol az utobbi par tapasztalatbol en azt szurom le, hogy jo a mintaja ezeknek a King-eknek, de a suly kordaban tartasa erdekeben ki lett sporolva az anyag beloluk.