Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#8181
Írta 2009. május 08. - 21:00
A gondom a következõ. Mindkét gumi használat közben elfordul a felniken ( sun ds 2 xc) ha 2,5 barnal alacsonyabb nyomással használom, sorra szakadnak ki a szelepnél a belsõk.
Találkoztatok már ilyennel?
A s.k. 2.3 a Mátrában kb. öt órás használat után az oldalán kiszakadt :-( A kb. két centis résen mogyorónyi gombócban bújt ki a belsõ. Még jó, hogy megálltam fényképezni és észrevettem!
http://picasaweb.google.com/Bigtibike
#8182
Írta 2009. május 08. - 20:47
Elméletileg nem.lehet még kapni Ritchey Z Max 2.1-es drótperemes gumit?Webshopokban melyikben?A Z Max Evolution nekem nagyon nem bejövõs.
Talán valamelyik boltban porosodik 1-2 darab.
Pedig nagyon jó gumi. Ha lenne belõle könnyebb, számomra az lenne a tökéletes maratonozós gumi hátra.
A sebesség mindent megold.
#8183
Írta 2009. május 08. - 20:47
#8184
Írta 2009. május 08. - 20:42
Pro:
+ viszonylag könnyû gumi, döngölt száraz talajon veszett gyors
+ elég jól mászik
+ bírja a gyors kanyarodást
Kontra:
- könnyû vele defektet szedni, de defektvédõ szalaggal, kõkeményre fújva azért nem olyan gáz
- laza homokon csúszik, kapar
Speed King Supersonic vagy Rocket Ron? (Mindkettõ 2.1-es méretben.)
Elõnyök, hátrányok, tapasztalatok, minden jöhet!
#8185
Írta 2009. május 08. - 19:32
#8186
Írta 2009. május 07. - 21:05
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8187
Írta 2009. május 07. - 21:01
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8188
Írta 2009. május 07. - 18:16
választ köszi elöre
#8189
Írta 2009. május 05. - 18:12
#8190
Írta 2009. május 05. - 18:10
#8191
Írta 2009. május 05. - 17:51
naaggyon remélem..
#8192
Írta 2009. május 05. - 17:47
Tudja-e valaki, hogy Budapesten (vagy valahol az Érd-Gödöllõ tengelyen) melyik kerékpárboltban lehet kapni
Schwalbe City Jet 26"*1,5-ös gumit, lehetõleg a sárga oldalfalút? (Monti 26".)
Más, méretben egyébként megfelelõ slickgumi nem jó, mert eredeti állapotában szeretném helyreállítani a Kettler Citybike-omat. (Ezért is kéne a sárga oldalfal.)
Az ebike-on elvileg lehet rendelni, de ezt most boltban szeretném megvenni, az nem tartozik ide, hogy miért.
#8193
Írta 2009. május 05. - 17:28
Az a gumi amit mutattál szerintem tényleg csak nagyon könnyû terepre való sziklát ne:no: mutass neki mert megijed és elcsúszik:Dén tegnap gyakorlásként az egyik város melletti erdõben gyakoroltam, és birta a terepet, a veszélyes lejtõket meg a sok helyen lévõ 4-5cm-es homokot, igaz csak felfele volt kényelmetlen homokon, de amugy jól bírta.
nem e tudja valaki hogy a Zemplénben milyen a talaj mostanság vagy általában? (azonkívül hogy poros vagy sáros)
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#8194
Írta 2009. május 05. - 17:22
Elõnyök, hátrányok, tapasztalatok, minden jöhet!
#8195
Írta 2009. május 05. - 14:40
Attól függ, milyen hegy... ha ilyen füves, döngölt utas fölfelék/lefelék vannak, akkor elmegy... szerintem máshova ne nagyon használd!(egyébként a virsligumiba sem megy bele minden szög...)
én tegnap gyakorlásként az egyik város melletti erdõben gyakoroltam, és birta a terepet, a veszélyes lejtõket meg a sok helyen lévõ 4-5cm-es homokot, igaz csak felfele volt kényelmetlen homokon, de amugy jól bírta.
nem e tudja valaki hogy a Zemplénben milyen a talaj mostanság vagy általában? (azonkívül hogy poros vagy sáros)
#8196
Írta 2009. május 05. - 11:58
#8197
Írta 2009. május 05. - 11:41
hátsó gumi kéne ami erõsített, elsõ már van
ebikeon néztem zöldkosarasból csak szuperlágy van
ez meg olcsó és erõsített is, mi a baj vele?
#8198
Írta 2009. május 05. - 11:32
Miért ilyen f@sz külsõket rendelsz?
Erõsített minion miért nem jó?:scratchhe
#8199
Írta 2009. május 05. - 11:20
#8200
Írta 2009. május 05. - 10:04
csak gúgli azt mondja, ne menj oda

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






