Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#7621
Írta 2009. augusztus 22. - 17:48
#7622
Írta 2009. augusztus 22. - 13:41
közel lakom a benzinkúthoz. ha nem így lenne, már lenne mûhelypumpámA titok nyitja egy mûhelypumpa és nem gyullad be a kezed.
#7623
Írta 2009. augusztus 22. - 06:29
A titok nyitja egy mûhelypumpa és nem gyullad be a kezed.én sun mach iv, bikefun öntapadós felniszalag és cst ill contibelsõkkel jártam így, hogy a szelep mellett lyukadt ki.
megoldás: szigetelõszalaggal befedtem a lyuk oldalát is ott, ahova nem került felniszalag, ill nem csinálom azt, hogy otthon picit felfújom és elgurulok benyakútra, hanem jól felfújom, vagy ha bedurran a kezem a sok pumpálástól, akkor letolom
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#7624
Írta 2009. augusztus 21. - 23:19
Biztos felforrt az agya.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7625
Írta 2009. augusztus 21. - 23:17
én sun mach iv, bikefun öntapadós felniszalag és cst ill contibelsõkkel jártam így, hogy a szelep mellett lyukadt ki.Csipegette a belsõket a kék Schwalbe szalag DS2 felninél a szelep mellett.
Mondom mi az istentõl lyukad ott ki?! Szépen fel volt gyûrve... : /
megoldás: szigetelõszalaggal befedtem a lyuk oldalát is ott, ahova nem került felniszalag, ill nem csinálom azt, hogy otthon picit felfújom és elgurulok benyakútra, hanem jól felfújom, vagy ha bedurran a kezem a sok pumpálástól, akkor letolom
#7626
Írta 2009. augusztus 21. - 22:49
Mondom mi az istentõl lyukad ott ki?! Szépen fel volt gyûrve... : /
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7627
Írta 2009. augusztus 21. - 18:25
#7628
Írta 2009. augusztus 21. - 12:57
vigabi:
sok ilyen van, de ha már minõség...:
Scwalbe LandCruiser, aszfaltra és könnyû terepre.
http://www.bikemarke...eszlet&tid=4055
Schwalbe Hurricane,
http://www.bikemarke...eszlet&tid=4065
és a nagy klasszikus, Shwalbe Marathon
http://www.bikemarke...eszlet&tid=4046
Ízelítõnek ennyi.
Köszi Zsizsi! Megnézem öket.
#7629
Írta 2009. augusztus 21. - 07:14
sok ilyen van, de ha már minõség...:
Scwalbe LandCruiser, aszfaltra és könnyû terepre.
http://www.bikemarke...eszlet&tid=4055
Schwalbe Hurricane,
http://www.bikemarke...eszlet&tid=4065
és a nagy klasszikus, Shwalbe Marathon
http://www.bikemarke...eszlet&tid=4046
Ízelítõnek ennyi.
#7630
Írta 2009. augusztus 20. - 22:08
mindegyik belsõ olyan hogy tól-ig mérethez van
ráadásul általában sokkal nagyobbra tud "nõni" gond nélkül mint a névleges mérete
42-nél sokkal szélesebb meg . mekkora a legszélesebb cross/trekking külsõ ? 45 ? akkor minek ?
de pl itt egy svábli
http://ebike.hu/term...trekking/10729/
Köszi a választ és a tippet Bikertigger! Hogy miért akarok pont abba a méretbe vagy
még szélesebbe találni belsõt? Az élettartam miatt Bikertigger! Mert úgy gondolom, hogy ami 35-rõl tágul mondjuk 45-ig, az szerintem a 35-ös méretre a legideálisabb, és lehet, hogy "gond nélkül" ki tud tágulni 45-ig is akár, de az élettartama ebbõl kifolyólag drasztikusan lecsökken és baromi könnyen kap defektet, fõleg ha ez még pocsék anyagminõséggel is párosul, mint ahogyan Tamaska írta. Márpedig szerintem a legtöbb esetben sajnos azzal is párosul. Én meg szeretem a tartós cuccokat. Na persze már amennyiben lehet még ilyeneket beszerezni. Egy valamiben még szeretném a tanácsotokat kérni! Külsõ gumik közül melyiket ajánljátok általános túrázáshoz aszfaltra 622/42-es méretben?
#7631
Írta 2009. augusztus 20. - 19:12
Rosseb tudja. Azt nem használtam még, csak Marathon XR-t. Az 7000 km alatt nem kapott defektet, de ez lehet szerencse is. Nincs is ezzel semmi baj, csak úgy kijött belõlem.semmi sem az. ebben van annyi defektvedelem mint egy Schwalbe Marathon Plus-ban?
#7632
Írta 2009. augusztus 20. - 18:14
vigabi: minden belso olyan hogy tagul az adott hatarok kozott, nem ez a baj. altalaban a gyenge anyagminoseg vagy megmunkalas inkabb. vagy kifogsz egy selejteset.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7633
Írta 2009. augusztus 20. - 15:02
Idei csomagos bringatúra.
MAXXIS Overdrive 26x1,75 Premium Puncture Protection azaz kevlár belsõ szalaggal ellátott külsõ gumma.
Az apró üvegszilánk "áteszi" magát rajta.
Az üveg valószínûleg autó szélvédõbõl került az útra, mert apró kis darabokra - morzsákra - tört, mint ahogy a biztonsági üvegek szoktak. Ez vájta át magát a külsõ gumi futófelületén, és a belsõ kevlár szalagon is. A megtett 2500 km alatt eddig csak ez az egy defekt fordult elõ vele.
Szóval jó dolog, meg többletsúly, meg minden , de nem halál biztos.
#7634
Írta 2009. augusztus 20. - 10:34
mindegyik belsõ olyan hogy tól-ig mérethez vanSziasztok!
Jó minõségû belsõ gumit szeretnék vásárolni a bringámhoz! A külsõ mérete:
622/42 Melyiket ajánljátok? Mert az az igazság, hogy kifejezetten ehhez a
mérethez v. esetleg egy picivel még szélesebbhez valót nem találok, csak olyat amelyik 35-rõl tágul valameddig, de ezek szerintem meglehetõsen
gagyik. Legalábbis nekem nincsenek jó tapasztalataim ezekkel. Lehet
egyáltalán ilyen méretû belsõt kapni valahol ebben a szerencsétlen
országban hosszú autószeleppel ellátva? Vagy ilyet már csak külföldiából
lehet beszerezni? Ha valaki tud segítsen! Köszi!
ráadásul általában sokkal nagyobbra tud "nõni" gond nélkül mint a névleges mérete
42-nél sokkal szélesebb meg . mekkora a legszélesebb cross/trekking külsõ ? 45 ? akkor minek ?
de pl itt egy svábli
http://ebike.hu/term...trekking/10729/
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7635
Írta 2009. augusztus 20. - 09:41
Jó minõségû belsõ gumit szeretnék vásárolni a bringámhoz! A külsõ mérete:
622/42 Melyiket ajánljátok? Mert az az igazság, hogy kifejezetten ehhez a
mérethez v. esetleg egy picivel még szélesebbhez valót nem találok, csak olyat amelyik 35-rõl tágul valameddig, de ezek szerintem meglehetõsen
gagyik. Legalábbis nekem nincsenek jó tapasztalataim ezekkel. Lehet
egyáltalán ilyen méretû belsõt kapni valahol ebben a szerencsétlen
országban hosszú autószeleppel ellátva? Vagy ilyet már csak külföldiából
lehet beszerezni? Ha valaki tud segítsen! Köszi!
#7636
Írta 2009. augusztus 15. - 18:49
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#7637
Írta 2009. augusztus 15. - 18:26
#7639
Írta 2009. augusztus 15. - 14:02
pirospassz, nem emlékszem sajnos, és nem is vagyok tisztában azzal, hogy a többi mennyibe kerül.rob, ez is a szokásos lötty árban várható vagy tizenezres buli mint a kit?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#7640
Írta 2009. augusztus 15. - 12:55
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





