Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#7001
Írta 2010. március 10. - 01:49
#7002
Írta 2010. március 09. - 19:41
#7003
Írta 2010. március 09. - 16:18
Conti RaceKing-hez képest gyérebb sárban? Tavaly Mátramaratonon hátsókeréken egy kb 70%-os RK volt fent és a sípályán sem volt vele gondom. (Igaz, hogy ez még 26os kerékkel történt.)
Mátrán nem is volt sár, csak kicsit nedves volt.
Kb olyan mint az RK.
A sebesség mindent megold.
#7004
Írta 2010. március 09. - 15:16
#7005
Írta 2010. március 09. - 14:19
Schwalbe Racing Ralph 2,25-ös méretben mennyire hal meg sárban? Most a váz/villa eltömõdése ne legyen szempont. Pl. akkora sárban, mint tavaly a Mátra Maratonon, mennyire gázos, csúszkál, elkapar? Elsõ és hátsókerekes tapasztalatok is érdekelnének.
Olyat ne írjon senki, hogy sárba Nobby Nic v. Rocket Ron menjen elõre, mert 29"esben nem elérhetõek.
használhatatlan.. legalábbis nagyon korlátozott.
#7006
Írta 2010. március 09. - 13:51
Schwalbe Racing Ralph 2,25-ös méretben mennyire hal meg sárban? Most a váz/villa eltömõdése ne legyen szempont. Pl. akkora sárban, mint tavaly a Mátra Maratonon, mennyire gázos, csúszkál, elkapar? Elsõ és hátsókerekes tapasztalatok is érdekelnének.
Olyat ne írjon senki, hogy sárba Nobby Nic v. Rocket Ron menjen elõre, mert 29"esben nem elérhetõek.
Nagy csodát azért ne várj tõle, nem sár gumi, de meglepõen jól viselkedik fõleg új korában. Én tavaly végig ezzel mentem, a Szilváson is és esés, nagy cidrizés nélkül megvolt, ha választanod kellene Fast Track és RR között mindenképp az utóbbit javaslom, én idén is ezt választom.
#7007
Írta 2010. március 09. - 13:37
#7008
Írta 2010. március 09. - 13:12
Próbálok normális mérleget keríteni..
Csak azért furcsa mert volt ilyen gumim pár szezonnal ezelõtt és azon szerepelt a pro felirat, bár máshogy nézett ki a felirata. Lehet, hogy évente ezen is változtatnak.
A kevláros az =hajtogatható?
igen
lehet ez a széria pont attól másodosztályú (gondolom nem dobozos 10K-s verzió) hogy lemearadt a pro matrica
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7009
Írta 2010. március 09. - 12:52
Csak azért furcsa mert volt ilyen gumim pár szezonnal ezelõtt és azon szerepelt a pro felirat, bár máshogy nézett ki a felirata. Lehet, hogy évente ezen is változtatnak.
A kevláros az =hajtogatható?
#7010
Írta 2010. március 09. - 12:41
http://www.conti-tyr... explorer.shtml
[alul a tablazatban]
vannak ott sulyadatok is, esetleg ha van grammpontos merleged, akkor merd le, es kiderul
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7011
Írta 2010. március 09. - 12:41
#7012
Írta 2010. március 09. - 12:36
Most vásároltam cc-re continental explorer külsõket -hajtogatós változatban. A külsõre csak simán explorer van írva, nincs pro felirat. Az eladó szerint ez pro változat és kevláros csak nem az van ráírva. Létezhet az, hogy ez a gumi pro legyen és a sima explorer csak drótperemesbe van? -ergo ez tényleg pro?
#7013
Írta 2010. március 09. - 12:35
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7014
Írta 2010. március 09. - 11:30
Schwalbe Racing Ralph 2,25-ös méretben mennyire hal meg sárban?
szerintem teljesen, kb használhatatlan (ámbár 29-esben a franc tudja, azt nem próbáltam)
de biztos lesz aki szerint sárban is isten
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7015
Írta 2010. március 09. - 11:18
Olyat ne írjon senki, hogy sárba Nobby Nic v. Rocket Ron menjen elõre, mert 29"esben nem elérhetõek.
#7016
Írta 2010. március 07. - 23:06
van dv-s is még azt hiszem.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#7017
Írta 2010. március 07. - 21:48
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen belsõ van mostanság amit lehet kapni és jó is, bírja a kb 5.3 Bar nyomást és lehet vele ilyen két heteket nyugodtan ellenõrzés nélkül tekerni. Gondolom normál szelepest már úgysem lehet kapni, akkor motorszelepesre lenne szükségem.
#7018
Írta 2010. március 02. - 19:53
http://ebike.hu/term...r reflex hs307/
akkor inkáb a silento
"just chillin killin"
#7019
Írta 2010. március 02. - 19:36
#7020
Írta 2010. március 02. - 19:04
talán ez... árban is jóHelló!
Szerintetek milyen MTB 26"-os gumit vegyek?
Nagyrészt aszfalton használom(70%),és a többit letaposott erdei utakon itt az alföldön.
A jelenlegi CST COPPERHEAD 26X2.0-s.
Köszi!
http://ebike.hu/term...n country rock/
vagy ez
http://ebike.hu/term... 26x195 párban/
persze rengeteg más is szóbajöhet nem igen lehet mellényulni
de ajánlanám még a schwalbe smart sam gumit (tán a legjobb mindenes gumi) igaz nem 70% városi tekerésre gyártják de ettõl még aszfalton nagyon jól gurul és nagyon lassan kopik,könnyü,és döngölt földutakon is kiválló ...de ki lehet vele merészkedni kicsit durvább terepre is
"just chillin killin"

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





