Tegnap NN(elol)-RR(hatul) komboval mentem az eBike kupan. Nem fujtam fel kemenyre(pedig szokasom:D). Hat, a kanyarokban hihetetlen jo, meg felfele is nagyon jol tart. Viszont ha van egy kis sar az emelkedon, akkor a RR tisztessegesen kiporog(mondjuk ez a 426 grammjatol, meg az eleg alacsony mintajatol varhato volt). (2010-es modellek 2.1-es meretben). Meg vagyok veluk elegedve.
2010-es, 2.1-es méretû NN/RR-t hol sikerült vásárolnod? Webshopokat nézegettem pár hete és csak 2008-ast találtam. Azt is csak elvétve... Üzletben csak 2 helyen jártam akkor, annyit mondtak, hogy még nem érkezett meg a 2010-es széria.
(Az az RR az Rocket Ron vagy Racing Ralph?

)