Holnap utánajárok. Az egyik boltos úgyis akar löttyöt árulni, majd meggyõzõm, hogy ezt árulja, úgyis ez a legjobb.de nagy valószínûséggel fog tudni hozni (ha akar)
és mondom a tyúkbeles topikban írta vki hogy már a cseke is tolja
Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#6661
Írta 2010. május 02. - 21:30
A sebesség mindent megold.
#6662
Írta 2010. május 02. - 20:39
Szóval ha szólok a boltosomnak, hogy szerezzen tõlük akkor nagy valószínûséggel nem fog tudni nekem hozni.
de nagy valószínûséggel fog tudni hozni (ha akar)
és mondom a tyúkbeles topikban írta vki hogy már a cseke is tolja
nekem a 2,25-ös volt 685Múlt héten mértük a Speed-Wayben a Racing Ralhpot UST ben 698g volt.
mondom nagy a gyári szórás
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6663
Írta 2010. május 02. - 20:34
UST Racing Ralph ill. Rocket Ron milyen súlyban van?(2.1)
Múlt héten mértük a Speed-Wayben a Racing Ralhpot UST ben 698g volt.
#6664
Írta 2010. május 02. - 20:28
kint voltak az xpon is. de igazából sztem ez csak vmi kiegészítõ tevékenység nrkik. asszem még egy termékuk volt(van) abból meg nem lehet céget fenntartani.
jah, squezzy - energia izék.
meg van egy másik termék is, amibõl megélnek, volkswagennek hívnak
Lukinak csináltak egy csapatot, egy kft van mögötte. anno úgy robbant be a köztudatba, mint az elsõ kereskedelmi csapat magyarországon.
Szóval ha szólok a boltosomnak, hogy szerezzen tõlük akkor nagy valószínûséggel nem fog tudni nekem hozni.
A sebesség mindent megold.
#6665
Írta 2010. május 02. - 20:24
jah, squezzy - energia izék.kint voltak az xpon is. de igazából sztem ez csak vmi kiegészítõ tevékenység nrkik. asszem még egy termékuk volt(van) abból meg nem lehet céget fenntartani.
meg van egy másik termék is, amibõl megélnek, volkswagennek hívnak
Lukinak csináltak egy csapatot, egy kft van mögötte. anno úgy robbant be a köztudatba, mint az elsõ kereskedelmi csapat magyarországon.Én is megtaláltam a honlapot, de még életemben nem hallottam a cégrõl. Szóval ez egy létezõ nagyker...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#6666
Írta 2010. május 02. - 20:02
Én is megtaláltam a honlapot, de még életemben nem hallottam a cégrõl. Szóval ez egy létezõ nagyker...
kint voltak az xpon is. de igazából sztem ez csak vmi kiegészítõ tevékenység nrkik. asszem még egy termékuk volt(van) abból meg nem lehet céget fenntartani.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6667
Írta 2010. május 02. - 19:58
#6668
Írta 2010. május 02. - 19:56
Lukiék (LTV)
Én is megtaláltam a honlapot, de még életemben nem hallottam a cégrõl. Szóval ez egy létezõ nagyker...
A sebesség mindent megold.
#6669
Írta 2010. május 02. - 19:53
Lukiék (LTV)Ki forgalmazza itthon a joe's no flats lötyit?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#6670
Írta 2010. május 02. - 19:33
Ki forgalmazza itthon a joe's no flats lötyit?
ltv
http://www.no-flats.hu/
meg most már úgy rémlik a cseke is
Kela most így fejbõl nem megy de kb jó a gyári adat. +- 30 g szórás meg bõven van benne
ron nem ust 2,25 mért 436g/ gyári adat 465 g
a 2,1 es ust gyári : 600g
ralph 2,25 ugyenezek : mért adat 513 katalog 520 g
a 2,1 es ust katalog 640g
a nem ust mérteket csak viszonyításnak
gondolom a fritz újságnál azért végig mértek vagy 5 tucatot mire talaátak ilyen könnyûeket
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6671
Írta 2010. május 02. - 19:30
#6672
Írta 2010. május 02. - 19:27
#6673
Írta 2010. április 29. - 20:00
Köszönöm a válaszokat..utána nézek azoknak is amiket küldtetek és tetszés szerint eldöntöm:)
Üdv,Péter
olcsobbik rocket ron
-- Bikemarket.hu -- Schwalbe
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6674
Írta 2010. április 29. - 19:57
Ezzel alaposan mellé lõttél.ill azt az apro, amde nem tul elhanyagolhato szempontot se felejtsuk mar el, hogy a kinti bolt elvileg a kinti koltsegszinthez van igazitva, az itteni meg az itthonihoz... ha melleteszem a kinti es az itteni fizetest (arerzekenyseg oka), inkabb csak sirni lenne kedvem, nem bringara kolteni. ha a kinti kollega a havi fizetesenek tobbszoroset koltene cangara, annyiert tuti kinyaljak a segget, es nem lesajnalva mehet kulfoldre vasarolni. persze az itthoni korulmenyek az itteni bringaboltokat ugyanugy sujtjak, de az egesz akkor sem kerek: nehany hazai disztibucio egyszeruen szanalmas es lehuzo.
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#6675
Írta 2010. április 29. - 19:54
Üdv,Péter
#6676
Írta 2010. április 29. - 19:22
Vagy ha az már túlságosan aszfaltos, akkor simán az XC Dry.
#6677
Írta 2010. április 29. - 19:11
#6678
Írta 2010. április 29. - 18:56
Helló
Igazából olyan gumit keresek amilyen nincs..ugye az igények..úgy lehetne jellemezni amit keresek,hogy aszfalton is tekerek viszonylag sokat ezért kell alacsony gördülékenységi,de mivel céljaim között van 1-2 környékbeli "maraton" verseny terepen így tehát valami terepesebb kell,viszont itt az erdei utak inkább agyagosak emiatt kemények(mert ugye esõben nem mennék be inkább)viszont sok kaptató van illetve lejtõ amin azért nem kellene gyökkettõvel suhanni:Dezért gondoltam olyan típusra amin középen alacsonyabbak a bütykök az oldalsóin meg tud kapaszkodni,plusz a súly sem mellékes...crossride kerékszettem van és innen tudok könnyebben faragni a gördülõ tömegbõl,ezért kell könnyebb gumi
õsszel a mátrában is fogok bringázni és költségvetésem szûkösen van erre a nyárra,szóval nem szeretnék sokszor költeni sokezreket gumira...és jó gumit drágán adnak el..de kétségkívül terepre szánt gumit keresek (elsõ önállóan vásárolt gumim egy larsen tt,valami hasonlóra vágyok csak picivel jobb tapadás mellett mert ez..huhh,volt már meglepi)
tipikus mindenes gumi kellene:)
üdv,Péter
Szerintem is Schwalbe smart sam ...kevláros 500-540g drótos 650g
"just chillin killin"
#6679
Írta 2010. április 29. - 18:56
#6680
Írta 2010. április 29. - 18:49
Igazából olyan gumit keresek amilyen nincs..ugye az igények..
õsszel a mátrában is fogok bringázni és költségvetésem szûkösen van erre a nyárra,szóval nem szeretnék sokszor költeni sokezreket gumira...és jó gumit drágán adnak el..de kétségkívül terepre szánt gumit keresek (elsõ önállóan vásárolt gumim egy larsen tt,valami hasonlóra vágyok csak picivel jobb tapadás mellett mert ez..huhh,volt már meglepi)
tipikus mindenes gumi kellene:)
üdv,Péter

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





