Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#6381
Írta 2010. július 12. - 22:12
Ugyanaz az út, ugyanolyan körülmények, ugyanaz a pulzuszóna.
Elõl 2,25ös racing ralph 1,7baron, hátul 2,1es nagyon kopott charybdis 2,5baron 130as átlagpulzus 26,5km/h átlag.
Elõl 1,5ös rubena flash 5baron, hátul 1,5ös speed cruiser 5baron 130as átlagpulzus 29,5km/h.
Összesen 3km/h a különbség a kettõ között, lejtõn és hátszélben érzem sokkal jobbnak a slicket és könnyebb vele kigyorsítani.
A sebesség mindent megold.
#6382
Írta 2010. július 12. - 22:06
???
egyébként 3 év után....
arra gondolsz, hogy elvileg nem lehet ragasztani? tökéletesen megfoltoztam, semmi baj vele
eddig kell bírnia? és egy napon belül enged mindkettõ? több mint különös. sose hallottam, hogy ilyen baja lett volna vele bárkinek is.
egyébként mindegy, nyilván visszaragasztom rá, csak érdekes ez az egész
#6383
Írta 2010. július 12. - 21:16
#6384
Írta 2010. július 12. - 20:58
???a michelin latex belsõim ..... volt már rajta egy hagyományos tip-top folt
egyébként 3 év után....
#6385
Írta 2010. július 12. - 20:26
egy kis segítséget szeretnék kérni gumi és felni ügyben. Kinéztem egy felnit: Vuelta Airline 4. Erre szeretnék gumit, de nem tudom, hogy milyen lenne rá a megfelelõ. Elég ha ETRTO mérete egyezik és akkor egy 25ös gumi jó rá, vagy inkább 28tól kezdjek el nézelõdni?
Elõre köszi a választ
#6386
Írta 2010. július 12. - 19:27
#6387
Írta 2010. július 12. - 15:33
Ugyanúgy ott van a butil réteg az ust-ben, mintha belsõ lenne benne. Azért gurul jobban, mert kisebb a hosszirányú benyomodása.a ust gurulós témához: szerintem azért gurul jobban az ust, mert a futófelülete belsõ nélkül könnyebben veszi fel az apró egyenetlenségeket
ha jól tudom a defektvédõ szalag is ront a gördülési ellenálláson
A sebesség mindent megold.
#6388
Írta 2010. július 12. - 15:08
ha jól tudom a defektvédõ szalag is ront a gördülési ellenálláson
#6389
Írta 2010. július 12. - 11:36
#6390
Írta 2010. július 04. - 14:19
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#6391
Írta 2010. július 04. - 14:17
Csak hát ugye - mi értelme az UST-nek, ha jó keményre felfújod...
Amúgy, az okosok biztos megmondják miért, de UST-vel gyorsabban gurul a bicaj lefelé aszfalton is - na ez vajon miért van? Fene tudja, de ha Nagykovácsi felõl gurulok be Bp-re, akkor 1.7-es slick-el (montival max 55-60-ig gurulok), de UST-s fullyval meg 70 fölé belendül, s a körforgalmat is alig bírom bevenni.Ó és hát GPS szerint, szóval nem az óra van rosszul beállítva.
akkor valóban semmi értelme, de ez nálam csak az esetek 1/3-a kb (hátköznap esténként amikor bringázni támad kedvem de már esélytelen világosban kijutni terepre) 2/3 részt terepen használnám jó laposan, ahogy azt illik:) Ezért keresgélek valamyi olyasmi UST-s gummát ami aszfalton sem elvislhetetlen/nem kopik mint az õrület... lehet Maxxis Crossmark 2.1 LUST lesz belõle ahogy azt ajánlotta lejebb valmelyik kolléga
nem lehet hogy azért gurulsz lefele gyorsabban a fully-val mert nehezebb a kerekek, nyilván maga a bringa is nehezebb, és nagyobb tömeg nagyobb gyorsulás...?
#6392
Írta 2010. július 04. - 14:03
Csak hát ugye - mi értelme az UST-nek, ha jó keményre felfújod...
Amúgy, az okosok biztos megmondják miért, de UST-vel gyorsabban gurul a bicaj lefelé aszfalton is - na ez vajon miért van? Fene tudja, de ha Nagykovácsi felõl gurulok be Bp-re, akkor 1.7-es slick-el (montival max 55-60-ig gurulok), de UST-s fullyval meg 70 fölé belendül, s a körforgalmat is alig bírom bevenni.Ó és hát GPS szerint, szóval nem az óra van rosszul beállítva.
én az órának jobban hiszek
gps néha nagyon durvákat mutat
amúgy nem tudom, -sose voltam fizikus-
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6393
Írta 2010. július 04. - 13:38
ezt valahogy én is így gondoltam... (Dante fogalmazása nem sikeredett teljesen precízre:)
Csak hát ugye - mi értelme az UST-nek, ha jó keményre felfújod...
Amúgy, az okosok biztos megmondják miért, de UST-vel gyorsabban gurul a bicaj lefelé aszfalton is - na ez vajon miért van? Fene tudja, de ha Nagykovácsi felõl gurulok be Bp-re, akkor 1.7-es slick-el (montival max 55-60-ig gurulok), de UST-s fullyval meg 70 fölé belendül, s a körforgalmat is alig bírom bevenni.
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#6394
Írta 2010. július 04. - 13:12
Csak annyi, hogy a lapos gumi rosszul gurul az aszfalton. Ha rendesen felfújod akkor ugyanúgy gurul, mint a nem ust.
ezt valahogy én is így gondoltam... (Dante fogalmazása nem sikeredett teljesen precízre:)
#6395
Írta 2010. július 03. - 18:11
ennek mi az oka?
Csak annyi, hogy a lapos gumi rosszul gurul az aszfalton. Ha rendesen felfújod akkor ugyanúgy gurul, mint a nem ust.
A sebesség mindent megold.
#6396
Írta 2010. július 03. - 15:10
Sikerült! Többszöri duguláshárítás után egyszer csak nem dugította el, és folyamatosan folyt belõle, ahogy az kell.
#6397
Írta 2010. július 03. - 11:31
rendben. így lesz.Akkor 50 %-ban tegyél fel Schwalbe Marathon Pro-t, 50 %-ban meg mondjuk Z-Max-ot.
ennek mi az oka?Aszfalton amúgy extraszar az UST, most szólok.
#6398
Írta 2010. július 02. - 13:30
kb 50% terepre 50% betonra (aminek fele erdei, fele országút) mekkora és milyen gumit ajánlotok?
Maxxis Crossmark 2.1 - Egész jól fut aszfalton és nem is kopik vészesen. Az agyagos sarat és a nedves gyökereket nem szereti.
#6399
Írta 2010. július 02. - 11:23
Nem tudja valaki hol lehet még kapni Nokian Gazzaloddi gumikat? Sehol sem találok...
#6400
Írta 2010. július 02. - 11:00
Aszfalton amúgy extraszar az UST, most szólok.
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






