Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#6261
Írta 2010. július 31. - 19:00
#6262
Írta 2010. július 31. - 18:54
26x1,5/1.75-ös van ráírva a belsõre.
Szerintetek azt nyugodtan szereljem fel a 2.1-es külsõhöz, vagy nem lesz jó? Inkább vigyem haza?
Nem szeretném ez miatt most megszívni a Bükk maratonon.
#6263
Írta 2010. július 31. - 15:26
Jónak tûnik ez a Rubena is.. Kanyarban lehet döntögetni szépen? Neked mennyit bírt kb. kilométerben?
6-800 km-t mentem vele aztán eladtam kerekestül. Ezalatt alig láthatóan kopott, 1x volt defektem egy üvegszilánktól. Az ajánlott max. nyomáson használtam (talán 4,5 bar, már nem emlékszem) és elég stabol volt kanyarokban is.
#6264
Írta 2010. július 31. - 11:44
A sebesség mindent megold.
#6265
Írta 2010. július 31. - 10:41
#6266
Írta 2010. július 31. - 00:09
Üdv!
Slick gumi témában szeretnék tanácsot kérni.
Jórészt két város közt ingázok, és olyan gumira lenne szükségem, ami alacsony gördülési ellenállással bír, nem kopik gyorsan, és jól tapad.
A Schwalbe Kojak 2.0 és a Continental Sport Contact keltette fel az érdeklõdésem, de szívesen veszem a többiek javaslatát is.
Suhanc
Én használtam ilyen Rubenát. Olcsó és nem rossz. A SportContact azért jobb és ha találsz "B" kategóriásat még olcsó is.
#6267
Írta 2010. július 30. - 21:23
#6268
Írta 2010. július 30. - 21:15
Slick gumi témában szeretnék tanácsot kérni.
Jórészt két város közt ingázok, és olyan gumira lenne szükségem, ami alacsony gördülési ellenállással bír, nem kopik gyorsan, és jól tapad.
A Schwalbe Kojak 2.0 és a Continental Sport Contact keltette fel az érdeklõdésem, de szívesen veszem a többiek javaslatát is.
Suhanc
#6269
Írta 2010. július 30. - 09:43
#6270
Írta 2010. július 28. - 11:21
"Geax is the off-road division of the Vittoria Group, which draws its name from the legendary Vittoria brand..."
koszi - maradnek a michelinnel, az bevalt
#6271
Írta 2010. július 28. - 09:43
vittoriara nem irnak tul jokat
geaxnek nem olvastam utana
"Geax is the off-road division of the Vittoria Group, which draws its name from the legendary Vittoria brand..."
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#6273
Írta 2010. július 28. - 08:51
off: olvasva a hozzaszolok suly adatait indithatnank egy duci treninget
))) persze az oregek azt allitjak, hogy 100 kilo alatt se malac se ferfi
)))
sry az offert
meg lehet nezni, hogy akik elol mennek, milyen testalkatu emberek
***
rocket ron hatulra maszoguminak is jobb, mint a racing ralph? vagy csak a sulya miatt teszik manapsag inkabb a meno cangakra?
#6274
Írta 2010. július 28. - 08:01
Ennek oromere en is atnezem a mavic 321-es felnijeimet. :/ kb 4 eve nyuzom, remelem birni fogja meg egy darabig.mert a dt puhább anyagból van az hajlik
a mavic keményebb az reped (de azt nem kell furni mert gyárilag olyan )
#6275
Írta 2010. július 28. - 07:54
sry az offert
#6276
Írta 2010. július 27. - 11:17
Üdv a klubban:D Tegnap cserélték az elsõ felnimet ugyanilyen baleset miatt (DT Swiss 4.2D). De nem repedt el sehol, pedig fel volt fúrva autóra
mert a dt puhább anyagból van az hajlik
a mavic keményebb az reped (de azt nem kell furni mert gyárilag olyan )
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6277
Írta 2010. július 27. - 11:15
csináld nyugodtan sztem is.
mondjuk ez off, mert gumitopik...
Izomtéridõninja-geológus!
#6278
Írta 2010. július 27. - 11:08
Biketigger, Maggi, Epyc ti nyertetek
)) en kb 105 kiloval hajtottam meg egy perecnel a prestas felnimet. Lehet a felni volt gyengus... passz
Üdv a klubban:D Tegnap cserélték az elsõ felnimet ugyanilyen baleset miatt (DT Swiss 4.2D). De nem repedt el sehol, pedig fel volt fúrva autóra
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#6279
Írta 2010. július 27. - 10:55
túlparázod azt a felnifúrás dolgot
amúgy itt van geax
Geax Latex SV bels
hogy a rossebbe ne paraznam tul - ket szaros szelep miatt kockaztatok par tize ftot
#6280
Írta 2010. július 27. - 10:52
100 körül mozgok, felfurt felnivel egy éve megyek...450g-os a cucc, kutya baja neki, gyárban sem csinálják másképp
Biketigger, Maggi, Epyc ti nyertetek

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






