Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#6221
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Sziasztok!

Az mennyire normális jelenség, hogy a gumi nyomása 5.5 bar-ról kb 3 hét alatt le megy 3.5-re?

#6222
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
nekem elõl-hátul race king 2.2-es protection van.eddig még mindenhol elmentem,mióta megvan,még nem cseréltem le más gumira.a sima verzióval sorra kaptam a defekteket,de ezzel még szerencsére nem kaptam.sárban is egész jó szerintem,én meg vagyok vele elégedve.mondjuk lehet csak azért mondom ezt,mert igazából jobb minõségû gumival még nincs összehasonlítási alapom

#6223
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Conti szeretethez: nekem most elöl-hátul 2.3-as SpeedKing Supersonic van, de nagyon nem vagyok tõle elájulva, sõt eddig csalódás. Könnyû felütni, könnyû defektelni vele, cserébe mondjuk könnyû, de stabilitásban messze nincs olyan jó, mint a 2.25-ös RR-NN párosom volt. Visszasírom õket. Sokkal jobban tartott mindenhol, mint a SpeedKing.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#6224
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Ellenben én a conti-szeretetet nem értem,


occsó

(bár vmeik évben a fritzeknél (a svábli imádatuk ellenére is) is a race king volt a referencia a gumitesztben. peresze nem a nálunk imádott 2 forintos 2. osztályú :))
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6225
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Nem tudom, elõre használtam én csak, hátul nem. Azt hogy fordítva, azt a forgásirányra értettem. Ha a gyári szerint rakja fel az ember, kifele vezet a kanyarból, az meg úgy nem jó...
Szerintem is nagyon jó gumi, 2008 crosskovácsi középtáv felnõtt 1. hely, csomó xco-n is használtam (Ott ahol valami durvább kellett, mint a Fast Fred), ott is 1.-2.

Ellenben én a conti-szeretetet nem értem, hátul még csakcsak elmegy, mert ott majdnem mindegy mennyire sodródik oldalra (a raceking kapaszkodása még egész jó), de elöl? Próbáltam speedkinget, racekinget, hát szerintem borzalmasak. Csomószor volt amíg elkoptattam edzésen, hogy 2 kerékkel csúsztam ki oldalra mint a salakmotorosok... Annyira nem jó élmény :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#6226
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Nobby Nic tökéletes elõre, csak nem a gyári ajánlás szerint kell felrakni, ennyi.


miben lesz mas? :) rr+rr parossal tekertem egyszer ugy, baromi kicsi volt a gordulese, de epp a remek maszotulajdonsag veszett el. kanyarban szvsz ugyanugy sodrodott, mint a rendes iranyban.

#6227
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
meg annyival egeszitenem ki, hogy nemileg mulik a cangan is - a meredek villaszogu cangamon en olyat pereceltem vele esos idoben, mint a haz. baromira tapadt, de hirtelen vesztette el a tapadast - egyszeruen nem ereztem, hogy hol a vege. ellenben egy laposabb villaszoggel, alomszeruen kiszamithato es korrigalhato volt. szinte "huzta" maga utan a bringat, szinte nem volt olyan savvaltas, amikor ne maszott volna at az akadalyokon. csuszos, latyakos idoben is.

viszont aszfalton kijutni vele a terepre - nah ott nem szerettem :)

#6228
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.698 hozzászólás
Azért is csodálkoztam, mert 2 haveromnak is volt és nagyon dicsérték. Szerintem is jó lesz az.
Marci

#6229
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Nobby Nic tökéletes elõre, csak nem a gyári ajánlás szerint kell felrakni, ennyi.


nekem volt fent igy is úgy is. nem éreztem különbséget. mindenhogy q jó gumi...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6230
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.698 hozzászólás
Hanem hogy ? :-))
Ne keserítsetek el ! Van egy Nobby Nic-em - csak még nem raktam fel. És elöl terveztem használni.
Marci

#6231
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Nobby Nic tökéletes elõre, csak nem a gyári ajánlás szerint kell felrakni, ennyi.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#6232
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
pedig eleg nepszeru parositas, en is hasznaltam egy jo ideig. ha kicsit nedvesebb a palya, szvsz jobb mint ralph, elol hatul (szarazon, viszont szeretem a kiszamithatosagat). jelenleg inkabb egy rron+rr parost probalnek ki inkabb.

#6233
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás

a nobby nic az egyik legrosszabb választás elsõ kerékre.


azért benkó barbinak jó volt egy aranyra a ox bajnokin :) mondjuk én is csodálkoztam

#6234
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

a nobby nic az egyik legrosszabb választás elsõ kerékre.


Állítólag az új nobby nic-et már rendesen megcsinálták, mondjuk még nem próbáltam, de van ismerõs aki használja. A régi nobby-ra 10-bõl 8 bringázni tudó ember azt mondja, hogy elõl nem az igazi (köztük én is), akkor inkább már elõre is racing ralph.


A sebesség mindent megold.

 


#6235
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

XC és Maraton felhasználásra újítanék be egy elõre Nobby Nic hátra Racing Ralph külsõt. Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek ezekbõl a gumikból mi lenne az ideális szélesség és a 2.25ös nem lenne túl széles. Köszi.


a nobby nic az egyik legrosszabb választás elsõ kerékre.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#6236
boti

boti

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Szélesebb és magasabb is ha nem számoljuk a bütyköket, mert a conti oldalbütykei jobban szétállnak.


Köszi. Akkor maradok a 2.1nél.

#6237
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Köszi a válaszokat. Azt jól tudom, hogy egy 2.1es Continental(Speed King)-nal jóval szélesebb egy 2.1ös Schwalbe? Mert a Contihoz van viszonyítási alapom.


Szélesebb és magasabb is ha nem számoljuk a bütyköket, mert a conti oldalbütykei jobban szétállnak.


A sebesség mindent megold.

 


#6238
boti

boti

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Köszi a válaszokat. Azt jól tudom, hogy egy 2.1es Continental(Speed King)-nal jóval szélesebb egy 2.1ös Schwalbe? Mert a Contihoz van viszonyítási alapom.

#6239
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

én hátra 2,1-est raknék elõre 2,25-öst


UST-ben ez a terv... elõre rocketron 2.25, hátra 2.1 ralph.

#6240
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
én hátra 2,1-est raknék elõre 2,25-öst
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való