Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#6221
Írta 2010. augusztus 08. - 20:14
Az mennyire normális jelenség, hogy a gumi nyomása 5.5 bar-ról kb 3 hét alatt le megy 3.5-re?
#6222
Írta 2010. augusztus 08. - 10:33
#6223
Írta 2010. augusztus 08. - 10:18
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#6224
Írta 2010. augusztus 08. - 10:11
Ellenben én a conti-szeretetet nem értem,
occsó
(bár vmeik évben a fritzeknél (a svábli imádatuk ellenére is) is a race king volt a referencia a gumitesztben. peresze nem a nálunk imádott 2 forintos 2. osztályú
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6225
Írta 2010. augusztus 08. - 09:28
Szerintem is nagyon jó gumi, 2008 crosskovácsi középtáv felnõtt 1. hely, csomó xco-n is használtam (Ott ahol valami durvább kellett, mint a Fast Fred), ott is 1.-2.
Ellenben én a conti-szeretetet nem értem, hátul még csakcsak elmegy, mert ott majdnem mindegy mennyire sodródik oldalra (a raceking kapaszkodása még egész jó), de elöl? Próbáltam speedkinget, racekinget, hát szerintem borzalmasak. Csomószor volt amíg elkoptattam edzésen, hogy 2 kerékkel csúsztam ki oldalra mint a salakmotorosok... Annyira nem jó élmény
#6226
Írta 2010. augusztus 08. - 07:31
Nobby Nic tökéletes elõre, csak nem a gyári ajánlás szerint kell felrakni, ennyi.
miben lesz mas?
#6227
Írta 2010. augusztus 08. - 07:26
viszont aszfalton kijutni vele a terepre - nah ott nem szerettem
#6228
Írta 2010. augusztus 08. - 00:02
#6229
Írta 2010. augusztus 07. - 23:54
Nobby Nic tökéletes elõre, csak nem a gyári ajánlás szerint kell felrakni, ennyi.
nekem volt fent igy is úgy is. nem éreztem különbséget. mindenhogy q jó gumi...
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6230
Írta 2010. augusztus 07. - 23:52
Ne keserítsetek el ! Van egy Nobby Nic-em - csak még nem raktam fel. És elöl terveztem használni.
#6231
Írta 2010. augusztus 07. - 23:15
#6232
Írta 2010. augusztus 07. - 23:07
#6233
Írta 2010. augusztus 06. - 12:28
a nobby nic az egyik legrosszabb választás elsõ kerékre.
azért benkó barbinak jó volt egy aranyra a ox bajnokin
#6234
Írta 2010. augusztus 06. - 10:41
a nobby nic az egyik legrosszabb választás elsõ kerékre.
Állítólag az új nobby nic-et már rendesen megcsinálták, mondjuk még nem próbáltam, de van ismerõs aki használja. A régi nobby-ra 10-bõl 8 bringázni tudó ember azt mondja, hogy elõl nem az igazi (köztük én is), akkor inkább már elõre is racing ralph.
A sebesség mindent megold.
#6235
Írta 2010. augusztus 06. - 08:58
XC és Maraton felhasználásra újítanék be egy elõre Nobby Nic hátra Racing Ralph külsõt. Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek ezekbõl a gumikból mi lenne az ideális szélesség és a 2.25ös nem lenne túl széles. Köszi.
a nobby nic az egyik legrosszabb választás elsõ kerékre.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#6236
Írta 2010. augusztus 05. - 23:05
Szélesebb és magasabb is ha nem számoljuk a bütyköket, mert a conti oldalbütykei jobban szétállnak.
Köszi. Akkor maradok a 2.1nél.
#6237
Írta 2010. augusztus 05. - 22:52
Köszi a válaszokat. Azt jól tudom, hogy egy 2.1es Continental(Speed King)-nal jóval szélesebb egy 2.1ös Schwalbe? Mert a Contihoz van viszonyítási alapom.
Szélesebb és magasabb is ha nem számoljuk a bütyköket, mert a conti oldalbütykei jobban szétállnak.
A sebesség mindent megold.
#6238
Írta 2010. augusztus 05. - 22:45
#6239
Írta 2010. augusztus 05. - 21:50
én hátra 2,1-est raknék elõre 2,25-öst
UST-ben ez a terv... elõre rocketron 2.25, hátra 2.1 ralph.
#6240
Írta 2010. augusztus 05. - 21:46
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






