Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#6121
Írta 2010. szeptember 09. - 22:42
eredetileg a stumpin hatul egy 2es captain van, de az szvsz szelesebb, pedig a ralphot (2.25oset) kifejezetten ballonos kulsonek ismertem meg. azt hittem a 2.25os ronnal "egy sulyban" lesz, de vekonyabb annal.
#6122
Írta 2010. szeptember 09. - 21:41
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#6123
Írta 2010. szeptember 09. - 21:31
Mintha ismerném azt a "csajt"
Görögdinnye alias Réka a barátnõm
akkor otthon nem tudod olyan könnyen beadni a kökemény sportoló imidzst, csak mert megizzadsz a kocsmából hazafelé tekerve
#6124
Írta 2010. szeptember 09. - 21:10
Velünk megesett már, hogy nem bírtuk lenyomni sok kilcsin át azt a csajt, akinek a bicóján még a csomagtartó is fent volt.
Mintha ismerném azt a "csajt"
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#6125
Írta 2010. szeptember 09. - 18:45
Túl elvetemült a gondolat, ha én cross kerékpárral szeretnék indulni Maraton versenyen? Na ahhoz kellene a gumi.
simán jó
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6126
Írta 2010. szeptember 09. - 18:38
Túl elvetemült a gondolat, ha én cross kerékpárral szeretnék indulni Maraton versenyen? Na ahhoz kellene a gumi.
Velünk megesett már, hogy nem bírtuk lenyomni sok kilcsin át azt a csajt, akinek a bicóján még a csomagtartó is fent volt.
#6127
Írta 2010. szeptember 09. - 18:19
#6128
Írta 2010. szeptember 09. - 18:13
#6129
Írta 2010. szeptember 09. - 18:12
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6130
Írta 2010. szeptember 09. - 18:09
#6131
Írta 2010. szeptember 09. - 18:06
#6132
Írta 2010. szeptember 09. - 18:01
svábli smart sam
nem is drága. aszfalton is vállalaható. terepen persze vannak korlátai, de az kb az összes cross guminak.
Ez a gumi kapható 28"-os méretben is? Én csak 26"-ban találtam. Esetleg el kerülte a figyelmemet?
#6133
Írta 2010. szeptember 09. - 17:47
#6134
Írta 2010. szeptember 09. - 17:45
Tanácsot szeretnék kérni!:confused: Cross kerékpárom van 28x1,35 Schwalbe XC COMP 35C gumi van rajta. Az lenne a kérdésem, ha terep túrán szeretnék menni a montisokkal milyen gumit kellene be szereznem rá?! Remélem tudtok segíteni konkrét gumi választásban, vagy abban hol tudnék segítséget kapni. Elõre is köszönöm!!
svábli smart sam
nem is drága. aszfalton is vállalaható. terepen persze vannak korlátai, de az kb az összes cross guminak.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6135
Írta 2010. szeptember 09. - 16:26
#6136
Írta 2010. szeptember 09. - 16:00
#6137
Írta 2010. szeptember 09. - 14:44
rocket ron evo 2.25 2010 - 494g (465g lenne +29g)
#6138
Írta 2010. szeptember 04. - 08:59
Hi!
egy kis segítség kellene.
Montimra szeretnék slick vagx semi slck gumit hogy ha aszfaltoznom kell, ne a drága terepest koptassam.
Max 5e-ig valami könnyen szerelhetõ és nem túl nehéz gumi kellene, ha esteleg valakinek van tapasztalata, vagy ötlete várom.
Vegyél másodosztályos continental contact, vagy city contact gumit. Ebben a formában olcsó, defektálló, bírja az üveget, elmegy 10 000 km-t, a contactnak még van egy kicsi mintája is terepre. Nekem már a harmadik pár gumi kopik ezekbõl és egy rossz szavam nem lehet.
#6139
Írta 2010. szeptember 04. - 08:38
Hi!
egy kis segítség kellene.
Montimra szeretnék slick vagx semi slck gumit hogy ha aszfaltoznom kell, ne a drága terepest koptassam.
Max 5e-ig valami könnyen szerelhetõ és nem túl nehéz gumi kellene, ha esteleg valakinek van tapasztalata, vagy ötlete várom.
Ha benézel az apróba, akkor látsz ott egy pár ritchey tom slick-et,gondolkozz el rajta
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#6140
Írta 2010. szeptember 04. - 00:13
continental race king 2.0
vredestein spotted cat 2.0
nagyrészt száraz poros vagy enyhén sáros földuton és aszfalton használnám

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





