Köszönöm!
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
Indította
Darton
, 2002. január 18. 20:07
#6161
Írta 2010. augusztus 24. - 14:52
#6162
Írta 2010. augusztus 24. - 14:44
20 mm széles felnim van arra fel lehet tenni a 2,3"-os gumit?
Konkrétan kevláros Hutchinson Bulldogot akarok venni.
az a felni elég keskeny...1.8, 1.9"-es guminál nem raknék fel vastagabbat. le fog fordulni róla.
#6163
Írta 2010. augusztus 24. - 14:30
akkor kerdezek mashogy
ismerem a racing ralphot es nobby nicet. milyen ezekhez kepest a rocket ron es a smart sam? menettulajdonsagok erdekelnek persze.
#6164
Írta 2010. augusztus 22. - 06:21
20 mm széles felnim van arra fel lehet tenni a 2,3"-os gumit?
Konkrétan kevláros Hutchinson Bulldogot akarok venni.
Konkrétan kevláros Hutchinson Bulldogot akarok venni.
KROSS Level A2
#6165
Írta 2010. augusztus 22. - 01:16
Mert úgy tudtam,hogy nincs konyhai mérlegem.
De most kimentem és találtam egy régi mutatós konyhamérleget a szekrény tetején.El is felejtettem,hogy van ilyenem.
Lemértem olyan 850-900 gramm lehet.
hát az anyagot megkapod a pénzedért
#6166
Írta 2010. augusztus 21. - 16:20
Mert úgy tudtam,hogy nincs konyhai mérlegem. 
De most kimentem és találtam egy régi mutatós konyhamérleget a szekrény tetején.
El is felejtettem,hogy van ilyenem.
Lemértem olyan 850-900 gramm lehet.
De most kimentem és találtam egy régi mutatós konyhamérleget a szekrény tetején.
Lemértem olyan 850-900 gramm lehet.
KROSS Level A2
#6167
Írta 2010. augusztus 21. - 16:10
ha ilyen gumid van, miért nem méred le?
minden konyhában kell lennie mérlegnek .p én ezeréves nem digitális konyhamérleggel szoktam néha méregetni.
minden konyhában kell lennie mérlegnek .p én ezeréves nem digitális konyhamérleggel szoktam néha méregetni.
#6168
Írta 2010. augusztus 21. - 16:02
Nem tudja véletlenül valaki,hogy a 26x1,95-ös CST Traveller Classic C1313 milyen súlyban van?Nem találok róla infót a neten még a honlapjukon sem.
Ilyen gumim van és elég nehéznek tûnik....

Ilyen gumim van és elég nehéznek tûnik....
KROSS Level A2
#6169
Írta 2010. augusztus 19. - 21:01
Melyik a jobb? Elöl fenthagyom a picit már kopott WTB Motoraptort, és hátra rakom fel az új CST Crusadert, vagy fordítva?
#6170
Írta 2010. augusztus 19. - 11:06
Merev vázas, elsõ telós Polaris, ami az avataromban van.
Akkor 3 bar-ra fújom majd, köszönöm!
Akkor 3 bar-ra fújom majd, köszönöm!
"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager
#6171
Írta 2010. augusztus 19. - 11:04
egyszeru: felfujod 3 barra, ha tul razosnak erzed, akkor legkozelebb 2.5 baron probald. figyeld a menettulajdonsagok valtozasat is.
#6172
Írta 2010. augusztus 19. - 10:49
#6173
Írta 2010. augusztus 19. - 09:21
2.1-2.6 között valahol, attól is függ, melyik kerék,milyen terep, merev/össztelós...
#6174
Írta 2010. augusztus 19. - 09:13
#6175
Írta 2010. augusztus 19. - 08:53
26"/2.1-es MTB gumiban, 80kg-al mi az optimális guminyomás terepen?
3 vagy 4 bar, esetleg más?
3 vagy 4 bar, esetleg más?
"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager
#6176
Írta 2010. augusztus 19. - 08:03
CST gumikról is csak jókat hallottam.
Nemrég vettem két ilyet, kaptam hozzájuk ajándék belsõket is.
A gyárilag 2.1-es gumikkal szerelt felnikre simán felmentek, 4 bar nyomással használom õket, 95kg vagyok, szóval kapják a terhelést rendesen.
Simán bírják a városi használatot is-eddig legalábbis nem volt velük gond.
#6177
Írta 2010. augusztus 18. - 20:20
és olcsó
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6178
Írta 2010. augusztus 18. - 17:59
#6179
Írta 2010. augusztus 18. - 17:15
sport contactból csak 1,3 és 1,6 van, city contactból van 1,5-ös, ezeknek a contiknak elég jó a defektvédelme
Sziasztok!
Keresnék Montira slick külsõt.
Mire szavaznátok?
Bontrager Road Warrior
Continental Sport Contact
Schwalbe Kojak
Méret 26x1,5 elõny lenne a belsõ miatt, de nagyobb nem kell.
#6180
Írta 2010. augusztus 18. - 14:07
Sziasztok!
Keresnék Montira slick külsõt.
Mire szavaznátok?
Bontrager Road Warrior
Continental Sport Contact
Schwalbe Kojak
Méret 26x1,5 elõny lenne a belsõ miatt, de nagyobb nem kell.
Keresnék Montira slick külsõt.
Mire szavaznátok?
Bontrager Road Warrior
Continental Sport Contact
Schwalbe Kojak
Méret 26x1,5 elõny lenne a belsõ miatt, de nagyobb nem kell.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





