Na, igy mar ertem mire gondolsz. Az a gond, hogy a selejt, az nem veletlenul selejt, nem biztos, hogy hasznalhato. En a selejtszamot csokkentenem, ha mar a kornyezetvedelem a szempont, nekem ez jut eszembe elsore.
Azért ha végig gondolod a reális lehetõségeidet, szerintem rájössz, hogy b kategóriás gumit valamivel könnyebben vehetsz, minthogy egyszemélyben lecsökkented a continentál gyártási selejt rátáját.
Amúgy ezen contik nagyrésze csak szépséghibás, elcsúszott a felirat, vagy a reflex csík, ezek gyakorlatilag tökéletes használati értékkel rendelkeznek.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





