Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#5341
Írta 2011. március 08. - 22:03
#5342
Írta 2011. március 08. - 20:28
Az alábbi gumik közül melyik rendelkezik jobb defektvédelemmel?
Continental Contact
Continental Country Plus Reflex
Maxxis Overdrive Maxxprotect
Schwalbe Big Apple
Schwalbe Maraton Supreme HD Ceramic
Nekem a legutolsó tûnik a legjobbnak, de ha tudtok jobbat, azt szívesen fogadom. Ár nem számít, csak a defektvédelem legyen a maxon.
26"-os 2"-es körüli szélességgel tárcsafékes felnire lenne.(Specialized Hardrock Sport)
#5343
Írta 2011. március 08. - 19:53
Maxis meduza 1,8" ? Arról is jókat írnak, és olcsó
Michelin XC A/T Errõl mi a véleményetek nem lehet túl rossz.
Schwalbe Blach Shark Mud HS325 Heavy Duty vagy ez estleg
#5344
Írta 2011. március 08. - 18:52
Koszi! Nem tudom h csak a baratomnak volt balszerencseje vele de az oldalso butykok par fagyott talajon valo tekeres utan leszakadtak. Nem 5-10 db hanem majdhogynem mindegyik butyok fellig v egeszben leszakadt :/ Csunya latvany volt!
Hála égnek nekem ilyen gondom nem volt. Remélem nem is lesz
#5345
Írta 2011. március 08. - 17:31
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#5346
Írta 2011. március 08. - 17:27
Sziasztok! 100 kg szinhus (khm
ala keresek sargumit egy AM gepbe. Fazonra a Schwalbe Black Shark Mud 26X1.5 tetszene, de egy baratom szerint ez tul keskeny a sulyomhoz kepest. Van valami javaslatotok?
Koszonom!
Maxis meduza 1,8" ? Arról is jókat írnak, és olcsó
#5347
Írta 2011. március 08. - 17:26
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#5348
Írta 2011. március 08. - 17:25
#5349
Írta 2011. március 08. - 17:18
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#5350
Írta 2011. március 08. - 17:05
#5351
Írta 2011. március 08. - 16:19
#5352
Írta 2011. március 08. - 16:08
Spoon: Készülsz a szombatra:-) Dél- Bükk lesz, mert beszéltem miskolci cimborákkal, de gány minden.
Kls Vredestein MTB Bull Lock 26x2.00' Kev. - alkatrszek / kls, bels - MINDEN EGY HELYEN: KERKPROK, ALKATRSZEK, KIEGSZTK, SZEMVEGEK
Én ezt használom, 2.00 létére egész ballonos, és akkor sem lepõdik meg ha elfogy a sár.
Koszi! Berendeltem!
#5353
Írta 2011. március 08. - 15:43
Kls Vredestein MTB Bull Lock 26x2.00' Kev. - alkatrszek / kls, bels - MINDEN EGY HELYEN: KERKPROK, ALKATRSZEK, KIEGSZTK, SZEMVEGEK
Én ezt használom, 2.00 létére egész ballonos, és akkor sem lepõdik meg ha elfogy a sár.
#5354
Írta 2011. március 08. - 15:38
#5355
Írta 2011. március 08. - 15:23
A sebesség mindent megold.
#5356
Írta 2011. március 08. - 15:09
Bontrager Mud X Folding Mountain Bike Tyre Review - BikeRadar
Bár én még nem használtam, de szinte csak jókat olvastam róla
Koszi, nem igazan talalok itthon boltot
#5357
Írta 2011. március 08. - 15:07
panaracer fire xc pro 1.8??
Koszi! Nem tudom h csak a baratomnak volt balszerencseje vele de az oldalso butykok par fagyott talajon valo tekeres utan leszakadtak. Nem 5-10 db hanem majdhogynem mindegyik butyok fellig v egeszben leszakadt :/ Csunya latvany volt!
#5358
Írta 2011. március 08. - 15:04
Bár én még nem használtam, de szinte csak jókat olvastam róla
CX gumi eladó! http://apro.bikemag....es-l191180.html
#5359
Írta 2011. március 08. - 14:53
Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers
#5360
Írta 2011. március 08. - 14:51
Ez egyértelmû minél nehezebb a kerék külsõ kerûlete annál nehezebb meghajtani a kereket,ha a lötyöt beleöntöd akkor a külsõ kerülete lesz nehezebb ezáltal.McGywer nek teljesen igaza van ezügyben
Értem! Ez logikus.
A latex hogy mûködik szúrásos defekteknél?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






