Ha kézzel nem tudja felrakni az egyik oldalt akkor esélytelen, hogy a másikat majd feltegye gumiLESZEDÕvel.
no jó, az egyik oldalnak tényleg tuti kéne mennie (profiknak meg mindenhogyan, le és fel is)
de a leszedõ, az egyben feltevõ is, csak hülyén hangazan a a gumi fel-le-szedõ-tevõ

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






