Ezt a Ritchey-t megnézem majd ha ez mostani megoldás sem válik be. Ha szabad kérdezni melyik boltban vetted?Nekem Ritchey Zed Wcs 2.1van 7cm széles kevlár betéttel igaz így 600gr.
Ahol én vásárlok ott sajna csak Svábli,Conti,Cst van.
Ezt a Ritchey-t megnézem majd ha ez mostani megoldás sem válik be. Ha szabad kérdezni melyik boltban vetted?Nekem Ritchey Zed Wcs 2.1van 7cm széles kevlár betéttel igaz így 600gr.
Ha nem vagy az a folyton faralgatós, a kereket blokkolós típus, sokat bírnak a ritkább, de agresszívebb mintázatú gumik. Egy 2.25-ös Nobby Nic nálam hátul elmegy 4000 km-t, és akkor még van rajta kb. 30-35% minta középen. Elõl meg simán bírja legalább a dupláját. Mindezt úgy, hogy nekem is kell aszfalton mennem bõven, a teljes megtett utam 15-20%-a (sajnos) aszfalt. Szóval, ez egy erõsen stílusfüggõ dolog.
Smart Sam nagyon jó mindenes amúgy, egy ismerõsöm ilyet használ. A sáron kívül mindenhol egészen jól teljesít.
Igen, láttam ilyeneket de azokon elég gyér a minta és keskenyek is nekem.csak mert túra gumiból kapsz kevlár védelmesett
Valamikor januárban töltöttem be a slime-ot és ez volt az elsõ defekt vele és nem ért semmit.
a kerék pedig forgót mert éppen a völgy u. mentem mögöttem meg jött a busz, a lapos kerékkel alig bírtam lekanyarodni egy parkolóba.
A sebesség mindent megold.
Valamikor januárban töltöttem be a slime-ot és ez volt az elsõ defekt vele és nem ért semmit.Egyet ne felejtsünk a lötyik nem örök életûek bár ezt a gyártók sem reklámozzák szvsz 1 szezont bírnak ki úgy hogy tökéletesen mûködnek és csak akkor tömítenek ha forog a kerék.
Hát minden fajtán, ami ép útba esik.
Hát de akkor mit használjak?
Már próbáltam a Slime nevû lötyit de egy nagy szar volt, folyt ki a lukon de nem tömítette el.
lassan már csak egy választásom marad a tömör gumi :-)
CX gumi eladó! http://apro.bikemag....es-l191180.html
Hát de akkor mit használjak?
Már próbáltam a Slime nevû lötyit de egy nagy szar volt, folyt ki a lukon de nem tömítette el.
lassan már csak egy választásom marad a tömör gumi :-)
A sebesség mindent megold.
Hát de akkor mit használjak?
Már próbáltam a Slime nevû lötyit de egy nagy szar volt, folyt ki a lukon de nem tömítette el.
lassan már csak egy választásom marad a tömör gumi :-)
Hát de akkor mit használjak?Helyedben nem használnám, legalább annyi defektet okoz mint amennyitõl megvéd.
Köszi a tippeket!
Smart Sam-mel valakinek tapasztalata esetleg?
Azt olvastam, hogy egész jó all-rounder, kérdés hogy avaros talajon mennyire csúszkál?
A ritkább bütykösektõl tartok, hogy nagyon hamar lekopna...
A Hutchinson Iguana tûnik még sûrûbbnek kicsit.
Használ valamelyikõtök ilyet?