Néztem ma ezt a Slime lötyit boltban. 500ml 3800 forint. ebikenál 2300...
Szerintem ebikeról fogok rendelni. Bár megnézem még boltban a latex belsõt, ha olcsóbbra jön ki akkor adok neki egy esélyt talán a lötty elõtt.
Amúgy latex belsõ ugyanúgy foltozható mint a normál butil?
Ugyanúgy foltozható. Nem értem miért nem hiszel a latexben, kérdezd Dantét, mielõtt elköltözött ugyanarra csapattunk az akácosokban és nem kaptunk defektet a sok kis tüske/tövis miatt. Oké, egyszer egy 3centis tövis átment rajta, de 3év alatt 1 defekt szerintem belefér. 29"-es kerékben is 26"-os latexet használok, szóval ki van nyújtva rendesen, mégsem kaptam vele defektet, se szúrást, se felütést. És nem használok defektvédett gumikat. A sokak által fikázott Continentalokkal sem.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





