Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok olyan helyet, ahol vehetnék Merida Race 26-os köpenyeket? Az van nekem gyárilag, de lassan cserére szorulnak, de az égvilágon sehol nem találok.....
Merida Race 26x2.1 külsõ
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok olyan helyet, ahol vehetnék Merida Race 26-os köpenyeket? Az van nekem gyárilag, de lassan cserére szorulnak, de az égvilágon sehol nem találok.....
nálam eddig elment 2 pár conti contact egyenként 10 ezer körül
és most van fent egy city contact, de az nagyon durva, olyan 8500 Km van benne (kicsit több is talán), és gyakorlatilag sem elöl, sem hátul nem látszik rajta különösebb kopás
Ahol nem izzadsz meg, az nem sport.
RAUH-Welt
B E G R I F F
Eddig nekem a continentalok az etalon gumik városi és túra kategóriában.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Akkor hogy kunstruktív legyél, elárulhatnád mire szoknak rá mostanában a németek. Mert gondolom nem felnin tolják öreg pajtásaink.Már a németek is szoknak le a schwalberol a franciák meg sosem élvezték az "über" gumákat.
"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager
melyik évszakban? milyen idõjárási körülmények között? melyik hegység melyik részén ? ( erre a kérdésre egyébként a schwalbe honlapján van egy jó kis diagramm )
RAUH-Welt
B E G R I F F