Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#4881
Írta 2011. június 07. - 10:51
Milyen Schwalbe gumit ajánlotok MTB-ra, amivel 70 százalék városban, 30 százalék enyhe terepen közlekedem?
Köszi
#4883
Írta 2011. június 07. - 10:15
a 35os verzioja 622esben nekem nagyon bevalt. nagyon olcso, sok helyen el lehet vele menni (kapaszkodik, es jo a kanyarban), kicsi az ellenallasa, ebben a meretben nem sokkal nehezebb, mint a draga cx gumik, ugy hogy defektvedelem is van benne
![]()
de nem pont ezt mondom, csak ilyen jellegut.
notubes crow 26x2 390g (szerintem ehhez nem art a lotyi)
wtb vulpine 26x2.1 530g - van konnyebb verzioja is
michelin country rock 26x1.7 (olcso, de jo aru es tapadasu)
A country rock-ot én is ajánlom. Városban 1 bar-ral használtam a kényelem miatt, és nem kaptam soha felütéses defektet, pedig mentem fel-le 20cm-es padkákról is sokszor. (100++kg-os bringás)
Sárban hasztalan, de száraz földúton simán elmegy gond nélkül. Ha asszonnyal nem csapatni akarsz csak túrázni akkor inkább a michelin mint a race king. Michelin még az üvegszilánkot se szedte fel nekem, pedig itt a koli környékén elég sok van.
#4884
Írta 2011. június 07. - 08:38
Eröltetett, mint a legtöbb nevük.
Úgy is mondhatjuk. Viszont a gumi - így látvány és leírás alapján - tetszik. Sajnos egy év alatt elkoptattam a Michelin Wild grip'r-t, úgyhogy legalább a hátsót aktuális cserélni.
És látod: ha nem játszom a "tanítót", akkor sohasem tudom meg, hogy létezik ilyen.
#4885
Írta 2011. június 07. - 08:22
Eszerint az. Mindenesetre hülye poén a gyártó részérõl.
Eröltetett, mint a legtöbb nevük.
#4886
Írta 2011. június 07. - 08:17
Ha már tanárbácsit játszol, legalább készülj fel.
Sammy Slick CX | Schwalbe North America
#4887
Írta 2011. június 07. - 07:22
Az valamit új márka?
Ha már tanárbácsit játszol, legalább készülj fel.
Sammy Slick CX | Schwalbe North America
#4888
Írta 2011. június 07. - 07:19
Az valamit új márka?
schwalbe - az is jo valasztas 26osban. konnyitett oldalfalu big apple?
#4889
Írta 2011. június 07. - 07:19
köszi mind2töknek.
Arn, egyrészt nem igazán tetszik, másrészt ami olcsó az általában kõnehéz és többnyire szarabb anyag is. akkor inkább a b-s conti. ettõl független ha lenne keret, sammy slick lenne (legalábbis hátul)
a 35os verzioja 622esben nekem nagyon bevalt. nagyon olcso, sok helyen el lehet vele menni (kapaszkodik, es jo a kanyarban), kicsi az ellenallasa, ebben a meretben nem sokkal nehezebb, mint a draga cx gumik, ugy hogy defektvedelem is van benne
de nem pont ezt mondom, csak ilyen jellegut.
notubes crow 26x2 390g (szerintem ehhez nem art a lotyi)

wtb vulpine 26x2.1 530g - van konnyebb verzioja is

michelin country rock 26x1.7 (olcso, de jo aru es tapadasu)
#4890
Írta 2011. június 07. - 07:09
#4891
Írta 2011. június 07. - 06:52
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#4892
Írta 2011. június 06. - 23:31
Arn, egyrészt nem igazán tetszik
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#4893
Írta 2011. június 06. - 23:23
jó lesz neki a 2.2 is, nem nehéz.köszi ott néztem elõszõr
azért is kérdtem
Asszonynak kell a julietre, 90 % aszfalt, viszont néha megyünk kis terep és ott a full kopasz maraton azért csuszkál. (tudom van aki remekül elkölekedik vele, de jelen esetben nem évi 10K-kat toló rutinos bringásról beszélünk)
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#4894
Írta 2011. június 06. - 23:08
tudom emlékezhetnék, (meg keresõ) de aki használta 2,2-es race king mennyire 2,2-es ? köszi
illetve tud vki 2,0-ást (2 oszt ) lehet vhol lelni ?
köszi
A hurka 54mm, a mintázat 50mm. Eléggé O-profil, kb. olyan magas mint széles.
#4895
Írta 2011. június 06. - 22:43
köszi ott néztem elõszõr
azért is kérdtem
Asszonynak kell a julietre, 90 % aszfalt, viszont néha megyünk kis terep és ott a full kopasz maraton azért csuszkál. (tudom van aki remekül elkölekedik vele, de jelen esetben nem évi 10K-kat toló rutinos bringásról beszélünk)
semislick, aminek butykos a szele?
#4896
Írta 2011. június 06. - 22:40
bakker nekem vannak fenn, de nem mértem.. baromi kicsi azt megállapítottam. még igazán ballonosnak sem mondanám. és tuti nem tennék fel ebbõl kisebbet, ez is vérszegénynek tûnik.
a probike-ban van belõle B-s. (a 2.2-esbõl)
köszi ott néztem elõszõr
Asszonynak kell a julietre, 90 % aszfalt, viszont néha megyünk kis terep és ott a full kopasz maraton azért csuszkál. (tudom van aki remekül elkölekedik vele, de jelen esetben nem évi 10K-kat toló rutinos bringásról beszélünk)
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#4897
Írta 2011. június 06. - 22:36
a probike-ban van belõle B-s. (a 2.2-esbõl)
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#4898
Írta 2011. június 06. - 22:33
illetve tud vki 2,0-ást (2 oszt ) lehet vhol lelni ?
köszi
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#4899
Írta 2011. június 06. - 16:25
#4900
Írta 2011. június 06. - 13:07

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





