Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15857 hozzászólás a témában

#3141
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
....nem is kicsit :D



#3142
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

De lehet, hogy csak mi vagyunk lemaradva valamirõl és mindjárt ajánlanak nekünk egy "terepre is alkalmas virsligumit" :D



és tényleg le vagy maradva....

http://www.youtube.com/watch?v=fPn4fDqL7f8&feature=player_embedded

#3143
kobormuki

kobormuki

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás

Mióta a János hegyi kilátóból a lépcsõs úton láttam lejönni egy csókát országútival, azóta már én sem.


De lehet, hogy csak mi vagyunk lemaradva valamirõl és mindjárt ajánlanak nekünk egy "terepre is alkalmas virsligumit" :D

#3144
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás

Én amióta találkoztam egy outival a (sziklás talajú) erdõben, már semmin nem lepõdöm meg :-)

Mióta a János hegyi kilátóból a lépcsõs úton láttam lejönni egy csókát országútival, azóta már én sem.
Marci

#3145
kobormuki

kobormuki

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy milyen gumit tudtok javasolni városba? Gondolom slick lenne a legmegfelelõbb, bár montira kellene. A méret (a mostani külsõn ez van) 26x1.95
Elõre is köszönöm a választ!:)


Milyen árban keresgélsz? És milyen tulajdonság fontos (defektvédelem, sebesség, tartósság) ?

pl. ezen az oldalon a csúszkákkal tudod ki tudod választani, hogy a fentiek közül mi kell neked...
Schwalbe - Professional Bikes Tires

#3146
anatre

anatre

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy milyen gumit tudtok javasolni városba? Gondolom slick lenne a legmegfelelõbb, bár montira kellene. A méret (a mostani külsõn ez van) 26x1.95
Elõre is köszönöm a választ!:)

#3147
kobormuki

kobormuki

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
Én amióta találkoztam egy outival a (sziklás talajú) erdõben, már semmin nem lepõdöm meg :-)

#3148
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ezek alapján a Kenda MUD factory is tökéletes aszfalt gumi lenne és még (vagy inkább DH-nék is vele) egy baj van vele hogy aszfalton leszárad tõle a lábam:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#3149
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás

Continental Bicycle -Traffic Plus


Jé, ennek a mintája nagyon hasonlít a Race Kingéhez! Nagyon szerettem a Race Kingemet, nagyon csendesen ment aszfalton is, terepen sem volt vele bajom (pedig még csak nem is Black Chili verzió), csak azért cseréltem le, mert az a változat, amim volt, sehogy sem akart tubeless lenni. Épp filózok azon, hogy hamarosan költözik a munkahelyem, akár minden nap mehetnék a hegyen át, de azért nem akarnám a montimat gyilkolni naponta, úgyhogy a munkábajárósra kéne a virsli helyett valami erõsebb gumi. Mondjuk a súlya azért érdekes lehet ... Ennek utánaolvasok!

#3150
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

Miért ne, nem kell mindig komolykodni, néha mulathatunk is :)

Amúgy ez a Kenda valóban tökéletesen megfelel a "középsõ részén kisebb ellenállású" követelménynek, suhanni fog az aszfalton :)


azokról a 2 cm-es bütykökrõl nekem is rögtön ez jutott eszembe

de mivel jófej vagyok, ezért adok még egy tippet a srácnak, igaz nem d.. bocsi.... DH gumi, és nem is 2,5, de amúgy vélhetõen megfelel a kívánalmaknak :)

Continental Bicycle -Traffic Plus

#3151
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás

Don't feed the troll! :)


Miért ne, nem kell mindig komolykodni, néha mulathatunk is :)

Amúgy ez a Kenda valóban tökéletesen megfelel a "középsõ részén kisebb ellenállású" követelménynek, suhanni fog az aszfalton :)

#3152
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Ennyi a max! :D

A "jól" szerinted ebben az esetben milyen kontextusban helytálló? Szerinted melyik DH/FR gumi van aszfalthasználatra tervezve?


Don't feed the troll! :)

#3153
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
hagyjad... ha semislickel downhillezik akkor ugyse latjuk egy ideig. :D

#3154
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Megjátszod, vagy komolyan ennyi a max?


Ennyi a max! :D

A "jól" szerinted ebben az esetben milyen kontextusban helytálló? Szerinted melyik DH/FR gumi van aszfalthasználatra tervezve?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3155
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
nallam elerted hogy egy kerdesedre sem fogok valaszolni.
jo forumozast.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#3156
-Fremen-

-Fremen-

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
"tudod nehez eldonteni az alapjan amit irsz, hogy total zoldfulu vagy e, vagy van e hozza vmi affiniasod... de en legalabb segiteni probaltam. oldd meg magad, csak ne szemeteld teli a forumot, magaddal fejben le tudod meccselni a dolgot. "

Engem nem érdekel, téged mi érdekel, és mi nem. A fórum azért van, hogy infót cseréljenek az emberek, ha majd olyat írok, ami nem ide illõ, törli az admin.
Amit nem tudsz, meg kell kérdezni - én nem tekintem rosszallni valónak.
Gondoltam valaki tapasztalt a témában, és spórol nekem egy kis idõt, ehelyett teljesen másról kezdtél el beszélni. Csak nem gondolod, hogy valaki vesz egy DH bringát úgy, hogy fogalma sincs mi az? Ha meg már 1 hozzászólást odalöktem, akkor legalább még 1 ott lesz, hátha valaki hasonlóban érdeklõdik. Remélem nem viszem csõdbe a fórumot 2 hozzászólással.
Mondom, értékeltem a próbálkozást de néha nagyon debil hozzászólásaid vannak, mintha szándékosan néznéd hülyének a másikat...

"LOL! felderítetted a napomat, köszi! "

Megjátszod, vagy komolyan ennyi a max?
Nagyon fárasztóak vagytok. Remélem nem kell elmagyaráznom, hogy a "jól" nem azt jelenti, hogy indulok a következõ tour de franceon...

"Mégis lejövök a Hírcsárdáról és inkább olvasom a hozzászólásaidat! :-D "

Újabb okos gyerek. Kövesd a csordát.

#3157
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Megtaláltam a választ, ha valakit érdekel:

Defektvédelmes DH külsõ terepen és aszfalton is jól használható:
Kenda - Telonix


Mégis lejövök a Hírcsárdáról és inkább olvasom a hozzászólásaidat! :-D

#3158
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

DH külsõ terepen és aszfalton is jól használható


LOL! felderítetted a napomat, köszi!
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3159
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
tudod nehez eldonteni az alapjan amit irsz, hogy total zoldfulu vagy e, vagy van e hozza vmi affiniasod... de en legalabb segiteni probaltam. oldd meg magad, csak ne szemeteld teli a forumot, magaddal fejben le tudod meccselni a dolgot.

#3160
-Fremen-

-Fremen-

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Megtaláltam a választ, ha valakit érdekel:

Defektvédelmes DH külsõ terepen és aszfalton is jól használható:
Kenda - Telonix
2.4es méretben megfelelõ DH/FRra, iron cap védelem szúrások ellen, sûrû, középen folyó négyszöges mintázatok oldalsó karmokkal - sziklás terepen megfelelõ, felfújt állapotban keveset érintkezik a talajjal, jól gurul, nem darál, kanyarodásnál kapaszkodik. Egyetlen hátránya, hogy nem drótszálas a pereme.
Már csak be kell szerezni...