Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

freeride.. de mi is az?....

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
267 hozzászólás a témában

#61
destroy

destroy

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
én nem szeretem a cc-t de szerintem éppen a cc-sek azok akik mindíg köszönnek.és a többi "szakágbeli"meg le se szarja õket!!!

#62
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
mûanyagot nem fogyasztok...csak pizzát és banánt :)

#63
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
mi ez a sanda mosoly te POWERBAR faló?:D

#64
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
- ne értsd félre,nem akarok Lorkáról thezre váltani...Jaj,mert EZER magas vagy,és nem érnélek fel pusziadáskor,LOL :-P

#65
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kala:) neem, neked a fejed olyan, ami ezt valtja ki:) najo, ez vicc volt. amugy ja. mar a fuck off bkv topicban is elokerult. nem vagyunk igazi meberek, mert nem vagyunk kepesek feltekerni a hegyre. illetve nem tekerunk le TELJESEN feleslegesen 10-20-30 km-t a fogasig, h utana hulla faradtan beleboruljunk a pizzankba. es ezert nem vagyunk igazi emberek, sot gyengek vagyunk ,es abba kene hagynunk. EZERT. es ez tok vicc:) ezt nem gondolhatjak komolyan. meg a masik. megyunk uccan. jon szembe a fr kolega. bekoszonunk, az legalabb visszaint. jon szembe a cc kolega, bekoszonok(mostanabna tesztelem oket) nem h koszon, meg csak fejbolintas. hiszen ki vagyok en. egy hulye lazagyerek, aki ala alaraktak a szulok a kerekpart, es nem tud semmi, mee nincsen rajta full valtorendszer, es eppa fogashoz tart... es ez is eleg furcsa hozzaallas. es ezek utan allunk mi is igy a cc-sekhez(itt jon megint a tisztelet a kivetelnek, neha meg el is tudunk dumalni nehannyal) ugye KALA?

#66
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
EZER LOL...
Imádom amikor újra elkerül ez a téma! :)
A cc-sek nem szoktak beszólni senkinek,mind nyápic,banánzabáló népség.Ellenben ha fogassal megyek,és véletlenül fent vmi sík terepen gyorsabban találok menni,mint gyök2,akkor tuti,lesz valamilyen paraszt pizzás,aki odaszól,h "tekerjél csak buzi cc-s" :P (biztos a mez váltja ki,mert 2.3-as külsõ volt fent,3 fék,nyereg lenyomva tökig,szóval nem éppen cc-s hatást keltett a keró :) )

#67
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Csöcs!
tudjátok éncsak azt nem értem hogy a tisztelt CC-s "kollégáknak" mért kell nyíltan szidni a Freeride-ot mint stílust?már többször elöfordult hogy haverral ugrottunk pár lépcsöt egy külvárosi szintéren és az épp arra járó tiszteletteljes CC-sek alaposan lehurrogtak minket..
hasonlót tapasztaltam városunk egyik legnagyobb bringaboltjában is (ahol cc-s eladók vannak)..
kérem, attól hogy mi nem veszünk fel feszülös kukinadrágot meg nem szeretünk felfele tekerni lehetünk bringások nem?merthogy sok cc-s szerint mi nemtudunk bringázni, csak ök..hah na ezen a ponton már nevetnem kell..azhogy tud tekerni és edz meg iylenek attól még nuku bringatudás(tisztelet a kivételnek) és attól hogy kurvadrága vázat vesz magának meg 100ezres napszemcsit még nem lesz igazi bringás mivel NEM TUD semmit!az h feltud tekerni 6szor a jánoshegyre télleg figyelemreméltó de igazáól nem kell hozzá sok tudás..ennyi erövel futhatna is vagy úszhatna..(a legjobban az egyik bikemag fórumtopikon nevettem:segítség hátraesek felfele tekerés közben :D )
nemtom mi ez az egyre nagyobb ellenségeskedés a stílusok közt(outi,cc -VS- 4cross,dual,dh,fr) de talán jobblenne ha békénhagynánk egymást..nem tagadom h nem szimpi a cc-outi stílus de az hogy az utcán is leszóljuk egymást túlzás!

#68
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Ööö... Hol a topic ???

#69
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Na Ez 1 Jó Ötlet

#70
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Eskü, mostmár hívok egy moderátort, és szolok neki, hogy innentõl az összes olyan kib@szott hozzászólást szedje ki amiben egymás anyázásáról van szó.
Inkább írkáljunk ide:

Nyitok egy topikot ide a szabadonfutóba,épitõ jellegü ötleteket várom.

Köszi Rob. ;) 8)

#71
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Remek!Most már azokat is szidjuk akik nem melóznak és jó bringájuk van?Na,mindegy.Remélem jösztök a
talira,ott jobban át lehetne beszélni,meg össze is lehet verekedni 8) ;D

#72
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Nyitok egy topikot ide a szabadonfutóba,épitõ jellegü ötleteket várom,mellesleg amit irogattatok a divatrideról:akinek nem inge,ne vegye magára!


#73
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Ha a versenyeken nem figyelnek fel rád, akkor szerinted az újságba felfigyelnének?
én se vagyok újgazdag köccse, és most is azért nem bringázok mert melózok egész nyáron!
Amúgy miért várja mindenki hogy majd egyszercsak aláraknak valamit!
Azért mert pár embernek igen! pont õket utáljátok nem? olyanok akartok lenni mint õk?
És szerintem neked sincs okod sírni, van egy jó bicód tudsz is, és használod is! miért nem elég ennyi?

Ja és nem fogok többet evvel a marhasággal foglalkozni, mert csak felidegesít!
Nekem azért járok ide hogy itt ócsároljuk egymást!
Have fun, egyszer majd ridolunk!

#74
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
uhu-uhu-uuuristen....mennyi értelmetlen hülyeség ;D ;Dsz*rjátok má le az egészet aztán huzzato bicozni... :D az igazat megvallva sokatokkal egyetértek..mindegyikötök irásában van valami igazság..kivéve zolle-t ;) ;) hihi....
egyedül MudCow beszolásába kötnék bele..igaz kicsit nem témábavágó ;)

"Ha valaki tud valamennyire, akkor mennyen versenyekre, legyen 5.-6. párszor és rögtön felfigyelnek rá!" -nem karom az arcom kapacitását növelni..igy is eléggé egó vagyok, de voltam sok versenyen..ahol néha még 5-6.nál is jobb lettem és..hogy is mondjam?! még egy galamb se sz*rt le..és nálam vannak 1000X jobbak akik ottvannak minden versenyen..de szponzor az sehol :-\


"Szponzorok nélkül is lehet nyomulni! nem kell kiülni és sírni hogy nincs supermonsterem meg rm7es!
" -sajnos én nem vagyok ujgazdag köcs*g akinek mined a feneke alá tolnak és mivel HASZNÁLOM a bicomat, sajna elég sürün meghalnak rajta a dolgok..nem monsterért meg rm7ért fáj a szivem..de a szponzorácio akkor is kell...legalább is aki nem teheti meg h mindent megvegyen..most mondhatjatok h akkor mennyek dolgozni..és én megyek is..ahelyett h rajdolnek szunetbe..munkázok csak h tuggyak kicsit bicozni is és h versenyezhessek..

"pár száz ezerbõl simán össze lehet rakni egy bicajt ami bírja hazánk terepeit! --oké..fizeted? ;)

a freeriderol meg csak annyit hogy..õõõõ..mi is az?:D
áá biztos jó dolog..

byezz: [shadow=red,left,300]kisvajda[/shadow]

#75
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Amíg a frírájd abból szól hogy az emberek kimennek pizzázni a fogashoz, elriasztják a biztonságiakat, és agyament módon ijesztgetik a népet (ami mellesleg jó poén, meg élvezetes), nem fogják szeretni a bringásokat! Azt kell tenni hogy olyan legyen itthon a freeride, mint nyugatabbra. Nem csak egy életvitel, hanem csinálás is.

Mellesleg, kb énis azóta vagyok mint amióta TheZnek megvan a polarx-e. Ez lassan másfél év. Akkor nyoma nem volt frírájdnak. Felmentünk, legurultunk, élveztük.
Ne mondjátok nekem hogy valaki azért jó, mert millerek a szülei, adnak EZER pénzt, vesz rajta csillivilli bicót, és pizzázik egész nap, és mindenki õt fanolja! Erre ki vágyik?

Ez nem csak sport, hanem egy baráti társaság. Érdekmentes, legalábbis ahogy én csinálom. Nem azér vannak haverjaim, mert hú, hívj meg pizzára! Nem azért mert ha mellette gurulok, az jól néz ki! Hanem mert jól érezzük magunkat együtt.

Tele van a törpöm a frírájddal! Ki találta ezt ki ???

#76
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Rob, BrotheR?
Csak mondjátok, hogy tenni kell valamit a magyar mtb-ért. Ez igaz. De. Ti mit tesztek? Mi, divatarcok, miben lehetünk segítségetekre, hogy jobb legyen a bicózás mo-n? Csak mondjátok, és megpróbálunk segíteni. És haggyuk már egymás csesztetését!

#77
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jaa. de minek ez? komolyan. freeride. ok. de en KEREKPAROZOK. es kesz. ugy megyek, ahogy akarok. ez nm igy megy h en vagyok freerider, te meg cc-s. pl. erden lakom. de elkestem vonatot, ezert be maratonoztam pestre, majd a hegyhez(+-30km). akkor mar el is vesztettem freerider-letemet? nem. minek ez a felvagas? es ezek utan mentem ugrabugralni. kesz. mindeki ugy megy, ahogyan kepes, ahogy kerekparja kepes ra, es amennyi ideje van. no ennek ertelme nem volt, de mind1
bye

#78
mozogamozo

mozogamozo

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
nemtom, de engem sok ember kiröhögött, mert azt mondtam, hogy a letörésugrás freeride. most olvastam tyler klassen interjút, és szerintem az a vérbeli szabad rájdolás. szerintetek az hogy tekersz lefele és van egy ugrato az freeride? az dh. szerintetek ha tekersz le meg föl az freeride? az cc. ilyen hülyeségeket olvasgattam mostanában. és szerintetek milyért írják pl. a holzfeller hajtómûre hogy dh és fr felhasználás? mert ugrabugrára is való! tehát ahogy a mostani magot olvasgattam rajottem, hogy north shore, a dupla ugratók, letörések, stb. ez a freeride! és nem más!

#79
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ez 22-es csapdája, ahogy már sokszor megdumáltuk...
Hiába "tud" a gép 10 métert repülni, ha én marhára nem érek rá gyakorolni és röptetni !
HOBBI kategória - vajon miért ez a neve ? ;)

#80
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Azért azt hozzá tenném ehhez hogy akkor én se csodálom ha kinéznek ha egy GIANT ATX DH-val elmész a boltba megvissza. Úgyhogy amilyen bringád van azt használd is ki persze azon belül amire akarod