Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

freeride.. de mi is az?....

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
267 hozzászólás a témában

#41
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Fullteló ?
A lépcsõdéhán sokan mentek, sõt dobogósak lettek, merevfarral is... ;)

#42
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
jajjj..mit vitaztok meg mindig???midnenki ugy teker ahogy akar...az lehet free meg minden...DE!!
a freeride-ot eredetileg egy "meghatározott" mûfalyt jelöl..amit szeintem nagyjából mindenki sejt ::)
a lényeg a freerideban a fullteló...és ezzel most nem akarok leszolni egy CC-st vagy outist sem..de a freeridenak akkor is megvan a maga része!!attól ti még lehettek free-k ;D ;D
jah..Freeride!!!!Saalbachban ez az egyik kategória... ;)

#43
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
ez a savanyúgagyi gyerek azt akarja hogy megagyaljuk??? mi az hogy birka????

szerintem a freeride nevébõl adódóan meghatározhatatlan... ha valakit attól kap el a freeeee feeling hogy nagytányérkónusszal megy akkor akár az outizás is lehet freeride.. neki!

én pl szeretek 25-30-ccal a sétálóutcán ökörködni, közben lépcsõzni le majd fel jókat sprintelni , irdatlan gumicsíkokat húzni vagy épp egy nyuszit nyomni jó csajok elõtt, lámpánál elsõkerékenállás ameddig birod, szlalom a mini autókizáró oszlopokközt... lehet hogy ez meg már street de én ettõl érzem jól magam... tehát sz.tem ez a freeride

#44
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
;D

JEEE lefogadom hogy ez a Tamásbá minden hétvégén ott ül a pizzázóban és nyomassa a frírájdot. ez az igazi frírájd életérzés

#45
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
most frirájdoltam: elkértem a portás Tamásbá' gépét 24"os nõivázas piros gép. extrák: svájcisapka a nyergen térd belelóg a veszélyesen felédgörbülõ kormányba. Mondja valaki hogy ezel nem fiiling menni Gyöngyösön a postáig jeaahhh KKKALAND AZ ÉLET!
Az összes pöcs gyalogost lenyomtam megkerültem összehuzott szemöldökkel 3 autót.. jeahhh

#46
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#47
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
minden biciklis béna, meg amugy is impotensek lesznek -lásd kukikonyec topic- meg ilyesmi. Az a faszagyerek, aki kikönyökölve a verdából- nem kis kockázatot vállalva az izületi gyulladás terén nyomatja az apostol zenekar valamelyik menõ számát a CD-bõl lehuzott oldalablakkal- megnelássákarendõrök- délután 4kor a kossuth utccában.
MINDEN BICIKLIS BIRRRKA!

apropó: jön tekerni valaki 7végén a Bükkbe?




#48
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
áá a fenéket...áz ugyanugy mûködik most a pizzakrémmel ;Dkalaaaaaa
;)gyere c6re

#49
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nem az volt,h "ékszerüzlet"? ;D
A kakaóbár azért nem jó,mert a fogason ülve azonnal látszik,ki milyen társaságban bicózik,és akinek nincs barna bajsza Neszkvikbõl,az lúúúúúúúzer :)

#50
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Jorus:) hogy te mekkora lokottsegeket agyalsz ki:) a manikurt nem emlited? szep kezeink lennenek: ebben az esetben meg orrba szajba kakaot vedelnenk.. inkabb fagyizo kene:) DH:P EZER JAJJ.de ez a pizzazo volt a legjobb... a legfinomabb:) foleg az ingyenpizza par bicos kollegatol:) ennel mar csak az ingyen monten gyu volt a jobb:)

#51
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Bringa boltot kéne oda nyitni még az lenne a nagy biznisz egy gyors szervíz!!









Jó tudom van a Hungarobike is de akkor is!!

#52
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Az élet egyik nagy kérdése, hogy mi lett volna, ha a fogas aljában történetesen nem pizzázó, hanem mondjuk belga kakaóház nyílik...

#53
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Dirtösök,pizzások!
Akinek van kedve kicsit építeni,nézzen fel szombaton du. 2kor a csillebérci jumphoz,kiélni
a kreatív vágyait.Jó lenne,ha minél többen jönnétek,a komoly hozzáállás sem árt.3 lapát és
1 csákány elõre adott,és kis izmosodás is,azaz fahordás.A lényeg,h gyertek!

#54
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Ööö... Hol a topic ???



tehát akár vissza és lehetne térni az eredeti címhez meg témához nem ??? ;)

mint lens jelezte volt már néhány héliumlélegzõ vs antigravitátor vs stb. topik tehát kéretik nem klónozni õket

és nem mellesleg hogy offoljak is egy kicsit:
a cécézés ugyanúgy lehet életforma mint a frírájd, mégha gyökeresen másféle is...


de a legfontosabb:
Peace men!
:-*

#55
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Najóvan kala, igazad van. :D

A fenti csak infógyûjtéshez van, hogy még ádázabbul támadjanak a kedélyek. ;)

#56
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JAJ...Már éppen kezdett érdekes lenni a topik,erre berobbansz,Nati :)
Mert ugyebár az senkit sem érdekel,h mi is az a frírájd pontosan,valamilyen pizza,vagy divat,vagy éppen életstílus,mind1.
De vérszagra gyûl az éji vad,FIGHT,ez kell a népnek!CC vs. DH,max ez a topik is le lesz zárva. ;D


#57
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kicsit nagy itt az off-olás. A cc kontra dh témában már sok szó esett itt a fórumon.

Lehet pl. olvasgatni /beirni ezügyben itt: http://www.bikemag.h...id=3432;start=0
vagy itt: http://www.bikemag.h...id=3466;start=0

Az, hogy mi történik, ha az embör túlzásokba esik meg lehet látni itt: http://www.bikemag.h...y;threadid=3416

A többit most nem találom.

Arra, amit arsenicX ir, nevezetesen, hogy "nem tagadom h nem szimpi a cc-outi stílus de az hogy az utcán is leszóljuk egymást túlzás! ", csak annyit tudok mondani, hogy ez, amit te csinálsz és más emberek, ez mind általánositás. Találkozol néhány bunkóval, és máris elhatározod ellentmondást nem tûrõen, hogy mind bunkó.
Ez igy nem igaz.


#58
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Zsoce:szerintem a bringásoknak össze kell tartaniuk,legyen az CC-s,vagy nem és ehhez hozzátartozik a köszönés is.Nem?

#59
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
jó ez a topic.. ;D

Nem toom ,mé' kell egymást buzerálni, mert frííizél, vagy cécézik... meg ilyen bicajavan vagy olyan... fene tuggya... Mostanában egyre sürübben veszem elõ a régi MBAH magazinokat, amiben meglepõ verdákkal lehet találkozni: pl. épitett akkoriban a Rontóbontó csapat egy MATAI Hi-ten vázas bicajt answer telóval ami tudott vagy nyolc centit és ezvolt a baromikeménydánhillbicajelérhetõáron... most meg a nagymutter felrakja a frirájder szemüvegét, megigazitja a hawaii ingét, s lazán kiröhög, hogy Õ ugyan fel nem akasztaná erre a bringára a zöldségesszatyrát hazafelé menet a piacról. S innentõl lehet klikkesedni. Anno, amikor még mentek az OB-k kicsit nagyobb elánnal, meg 200 GS 2354234 ujjas fékváltókarral, mindneki tudott lazulni... ez is a multé.. Most szombaton, elõvettem bnõm bicaját -200 GS - Giant coldrock vagy mija halál 1992-bõl, s elmentem friirájdolni.. s szerintem semmi nem változott...
Szal, változik a világ. ;D

#60
_zsoce_

_zsoce_

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
"jon szembe a cc kolega, bekoszonok(mostanabna tesztelem oket) nem h koszon, meg csak fejbolintas. hiszen ki vagyok en. egy hulye lazagyerek, aki ala alaraktak a szulok a kerekpart, es nem tud semmi, mee nincsen rajta full valtorendszer, es eppa fogashoz tart... es ez is eleg furcsa hozzaallas. es ezek utan allunk mi is igy a cc-sekhez"
----

:o :o :o

Csa!

Nezd, pl. szerinted az mer gaz, ha az ember nem koszon a varosba? ??? millio ember van, mindig jon szembe valaki!

Persze az erdo mas, ott ritkabban talalkozol valakivel.. persze a HHH es Janoshegy kezd mar egyre forgalmassabb lenni...

bye

zsoce
da bunko paraszt, aki meg 6*szor se tud a jancsihegyre feltekerni
:'(