Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

freeride.. de mi is az?....

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
267 hozzászólás a témában

#21
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
persze..amig jottem én ;D ;Dmellesleg szerintem az XC definiálható sport ugyanis szabályok kötik meg vannak adva hogy mi is AZ xc... ::)bár ha nem igy van akkor bocs :-[ :P

#22
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
LOL ;D ;D ;D

Mondjuk tény, hogy kb eddig ennyi értelme volt a topicnak.

#23
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
...

>:(

...
definició homoszexuálisok...

aki képes arra, hogy oly módon definiálja akár az FR-t, akár aCC-t vagy bármelyik idióta kerékpáros dumaráerõltetést, annak veszek egy földre nézõ telket a holdon, jaaa frirájd pályával, meg XC kerékpármosó berendezéssel, ami érmével müködik...

kezd ez a topic nem a friirájdró' szólni, hanem valami perverz fogalomzavarral küstködõ exkomcsi nyelvhelyességi müsorhoz hasonlitani.. ;)

apropó: hónalj.. mi is az a hónalj? Nevezhetjüki e a hónaljat hónaljnak, ha rövidujú ingbe' vagyunk? Vagy ha a bnõnk borotválja? használható -e a hónalj sexuális segédeszközként? ;D hónalj-e a hónalj, ha én pacalt eszem, a cimborám meg rántott szeletet?hhmhhhmm.. ez aztán a dilemma.. köszönhet-e egymásnak két hónaljas ember, ha az egyiknek melle is van mellette.... hhmmmhhh mmm megint egy másik hónaljkasztrendszeri probléma...soha nem lehet nyugodt a hónaljélet...

remélem, sikerült megpöccintenem meddõ vitánkat a kerékpáros stilusokról ezzel a hónaljbaromsággal...

#24
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jajj:) tom, h bolond vagyok. de a butitas a lenyeg..... :P

#25
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
JAj tez..te is tod meg en is hogy mi van... ::)

#26
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
JÁJ. ezt a topicot soha nem fogjuk kinoni... en legalabbis igy latom. egymast ugysem fogjuk meggyozni, akkor miert kell oltani a masikat? jajj: de legalabb van mit olvasnom unalmas perceimben:) meg van min rohogni:P JAJJ:)ja, es akkor en merevvel nem lehetek FR? pedig ottvan a szam szelen a pizzamaszat.. most szomoru lettem:(

#27
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
kala..bolond vagy...ha megmaradt volna a merev bájkom akkor is marad volna ez a véleményem :-X
szal ppssztt..piroscipellõs ;) ;D

#28
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

JAJ...Ide vág;
azt a Mudcow sorozatot honnan lehet letölteni?


Az a baj, hogy eddig még sehol sem találtam! Mi is az Extrémen láttuk egyszer, és azóta is emlegettük.
Ám történt, hogy tegnapelõtt egy haver elkapta az Extrémen, és felvette nekünk videóra ezt a 25perces ökörséget.
Tehát videón megvan nekem, de lehet, hogy nem lenne valami jó minõség bedigizés után. Ám meg lehet próbálni.

#29
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Mephi,sztem csak azért erõlteted ezt az összteló = FR dolgot,mert neked most lesz Vegád,a többiek meg továbbra is merevvel nyomják majd. ;D

#30
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
De az enyém merev? én cc-s vagyok! nem szállok le tolni! Fõleg nem emelkedõn! ;D ;)

#31
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
itt már nem folyok vitába veletek de remélem mudcow a legkozelebbi BMFT-n felfelé tolva a bicot megvitattyuk az ijen és ehhez hasonlo gondokat.. ;D

#32
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JAJ...Ide vág;
azt a Mudcow sorozatot honnan lehet letölteni?

És JAJ.Miért vannak ilyen korlátok,h ha nem össztelós,akkor nem FR,és h ha város,akkor sem FR?Tök baromság.Csinálsz vmit.Biciklizel.És úgy hívod,ahogy akarod. Én pl. azt mondom,cécézem. :DDe lehet,hogy holnap váltok,és azt mondom,frírájder vagyok.Ki lesz az,aki ennek ellent tud mondani?És hogyan?Azért,mert nem ugrok vmit (ami dirt! ) vagy éppen azért,mert nem moccan annyit a gépem (erre volt zsém) vagy mert nem fogyasztok sült laptésztát zöldség+húsfeltéttel,sajttal és szósszal megdobva?
Jeee,megint megy a fight :- P Hmm...Vagy inkább >-) ? ? ?

#33
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Nah, ebbe inkább nem megyek bele!
de nehogy azt mond hogy Russ nem indulhat a következõ Redbull Rampagén mert merevfarúja van és akkor nem freeridol, tehát menjen a tourdefrancra!
miért ne csinálhatná ugyanazt merevfarúval?
A freeride egy stílus ahogy Lensver is megmondta! nem kell hozzá bicikli! és fõleg nem az hogy megmondják milyen bicikli!
Jah igen a street meg az urban között mi a különbség?
Láttátok az NWD3-at? mert az se freeride! :-*
csak DH-znak, Dirtölnek, meg Triáloznak benne!
meg van benne egy pacák aki leesik a hegyrõl! ;)

#34
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nyissunk egy topicot, hogy "urban.. de mi is az? ...."... ::) ::) ::)

Mér kell mindent dobozokba rakni és felcimkézni?

#35
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ismeritek a Mudcow-t? No nem e fórum egyik lakójára gondolok, hanem egy filmre. Hát ha valami freeride, hát az ott az! Azok a barmok mindent megcsinálnak, bármire képesek! ;D És nemcsak bringával: kanalat, kotont dugnak le a garatjukon, részegre isszák magukat, gurulós kenguruval ijesztgetik a járókelõket, TV-t lökdösnek le a kocsiról, vagy épp a kocsi szélvédõjén utazik valaki, miközben ide-oda kanyarodik az út.
Pl. a vonatugratás is erõsen a freeride-ba tartozik, vagy a tóba való beleugrálás,legalábbis az, ahogyan õk csinálják.
Irtó jó film, és a horrort se hagyták ki belõle.
Van pl. benne egy "freerider görkoris", aki egy erdei úton zúz lefele, majd elesik a kanyarban, valamibe beleakad a lába, és dõl a vér. A film tele van ilyen jelenetekkel, taknyolásokkal.

#36
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Mér frírájd minden?
A JiB tipikusan urban videó. Nem frírájd!!!

#37
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás

a lényeg a freerideban a fullteló...

Ezt nem mondod komolyan! :o
Láttad már a Jib-t? nehogy azt mond hogy cc-sek!
Szerinted Russ Morell XC-zik? vagy triálos?
nehogymár a bringa határozza megh hogy mit csinálsz! >:(

#38
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

ez a savanyúgagyi gyerek azt akarja hogy megagyaljuk??? mi az hogy birka????

Jóvanna.. látom, van aki nem érti a TRÉfát. Tõlem mindenki ugy teker, s azzal amivel akar. Ha attól kap nyálcsorgást, hogy az aszfalton izzad naphosszat ilyen vékony kereken borotvált lábbal, vagy leföl intervallozik, hogy a legjközelebbi maratotnon 435352341 helyett 245232 lehessen OK, az se rossz, ha izgága nyugdijjasok ételhordóját lökdösi a járdán a hájpertekk frirájd duplavállasanyámvalagatelóbecsuszószárral, vagy lefelé dönget valami hegyrõl 4121el, s közben booorntúúbiiiivááájddddd-ot dudorászik magában...



emberek vagyunk. na.

8)



#39
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Becsülettel végigolvastam a hozzászólásokat, és hát elég tanulságos volt. Ment az anyázás ezerrel az elõzõ oldalakon. Ha már a bicajosok is így fikázzák egymást, akkor régen rossz. Szerintem tök mindegy, hogy valaki cc-zik, vagy DH-zik, mind a kettõnek a profi szintû elsajátításához sok energia kell. Az egyik a technika miatt nehéz, a másikhoz meg izom meg kitartás kell. Természetesen eléggé leegyszerûsítve.

Szerintem ebben a topicban nem a freeride-ra kell egy mindent összefoglaló meghatározást találni, mert úgysem fog sikerülni. A suliban is utálom azokat a tantárgyakat, amelyik úgy indul, hogy helyezzük el tantárgyunkat a tudományok között. Szerintem ez baromság. Inkább írja le mindenki, hogy neki mit jelent a freeride, a többiek meg fogadják el, hogy neki ez a véleménye, és akkor nincs pocskondiázás (de hülye egy szó így leírva). Nekem személy szerint azt jelenti, hogy felfelé is meg lefelé is, felmegyek a függõlegeses is, bár lassan, meg néha tolva, de azért meghódítom a hegyet. Aztán meg szabok le ezerrel. Bevállalom a DH pályát is (Kõszeg), de ugrabugrálni is szeretek a városban, bár lenne még mit fejlõdnöm. Mindezt egy Fairlane-nel, de a haverok merevfarúval teszik ugyan ezt. A háztetõrõl való leugratgatást lehetne talán az agresszív freeride-nak nevezni + Kranked meg New World Disorder.

Nos ez az én véleményem, akinek nem tetszik, az ne olvassa el még egyszer.

#40
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
tudom..de ezt mndtam az elöbb is :Pez DH volt eredetileg...attol fuggetlenul hogy néhányan elég freestyleba nyomtak.. ;Dtehat a freeride az freeride..