Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Please log in to reply
884 replies to this topic

#221
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 posts
de,megyünk.azért nem adom el.jössz?

#222
Srobi

Srobi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
Sziasztok!

Eladó egy középtávos nevezés, érdeklõdni Horváth Csabinál lehet a következõ számon: harminc/ 9292 858.

Üdv: Robi

#223
tarsolyelod

tarsolyelod

    új vendég

  • fórumtag
  • 19 posts

A nevezés eladása tárgytalan.


Nem mész végül??

#224
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 posts

Férfi középtávos nevezés eladó!
Érd:itt!

A nevezés eladása tárgytalan.

#225
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 posts
Férfi középtávos nevezés eladó!
Érd:itt!

#226
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 posts
Sziasztok , sérülés miatt nõi rövid táv nevezés INGYEN, akit érdekel írjon privátban .

Üdv

#227
kimy

kimy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 600 posts
Sziasztok!

Férfi Felnõtt középtávos nevezés eladó 6.000 Ft.-

#228
tarsolyelod

tarsolyelod

    új vendég

  • fórumtag
  • 19 posts
sziasztok!
Ha valaki esetleg megy a Bakony maratonra Budapestrõl vagy Érdrõl és van egy szabad helye akkor szívesen csatlakoznék...kevés cumóm van és a kutyámat most akkor itthon hagynám...:-)
1 bringát vinnék..Nem dohányzom és beszállok az utiköltségbe... :-) + csinálok egy csabai kolbászos szendvicset a soförnek...
ha esetleg , akkor... tarsolyelod@gmail.com 06704669898

#229
superior

superior

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts
íme az idei kiírás:
..:: Kelly's Bakonyerd Maraton - Bakonybl 2013.05.18. Szombat - Versenykirs ::..

és a ráadás verseny:
..:: Bakonyerd Kirlya - Bakonybl 2013.05.19. Vasrnap - Versenykirs ::..

#230
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 posts
hali

igen. a térképük finoman szólva nem takarja a valóságot.
fõként Vinye után van bonyodalom hogy hol vezetnek vissza.
minden képen GPS trackre hallgass az a tuti.
verseny elõtt mi is probáltuk bejárni de nem kockáztatam az elveszést igy az a rész kimaradt akkor is.

#231
superior

superior

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts
köszi szépen!!! remélem ezen már eltalálunk.Ami a honlapjukon volt fent az alapján is megpróbáltunk menni de vinnye után egyszer csak eltûnik az út majd a mellkasig érõ galagonyás után egy 10 méteres szakadékban végzõdik az út....

#232
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 posts

Hali!
nincs meg valakinek a 2012 es középtávos (tehát új pálya) gps track


Bakony_maraton_2012 by kzkvh2 at Garmin Connect - Details

#233
superior

superior

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts
Hali!
nincs meg valakinek a 2012 es középtávos (tehát új pálya) gps track ja
le szeretnénk túrázni a pályát és nem szeretnén bolyongani!
Kösszi

#234
Reaper146

Reaper146

    vendég

  • fórumtag
  • 51 posts
Azokon kívül gondoltam...Nagy része közép és hosszútávon készült, én röviden voltam. Kisrozi képei között találtam egyet magamról, de az is elmosódott...Ezért érdeklõdöm tovább.

#235
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 posts

Hali!
A fentieken kívül az is érdekelne, hogy a rövid távot a cél elõtt, az ösvényen fotozó úr elérhetõségét tudja-e valaki?
Elõre is köszi!

Az engem is érdekelne , azt hittem a Hegyibringa.hu-n lesz , de nem

#236
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 posts

Vannak még esetleg valakinek pályafotói?
Vagy esetleg valahol elérhetõ képek a versenyrõl,mert én eddig nem találtam...


Szia , az elõzõ 3 oldalon szerintem pár helyen van fotókról link megosztva. Üdv.
Ha pedig a verseny útvonaláról érdeklõdsz , a pannomaraton oldalon fent van róla egy rajz.

üdv

#237
kpz

kpz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts

Vannak még esetleg valakinek pályafotói?
Vagy esetleg valahol elérhetõ képek a versenyrõl,mert én eddig nem találtam...


Hali!
A fentieken kívül az is érdekelne, hogy a rövid távot a cél elõtt, az ösvényen fotozó úr elérhetõségét tudja-e valaki?
Elõre is köszi!
KPZ
WAdegeRek

#238
Reaper146

Reaper146

    vendég

  • fórumtag
  • 51 posts
Vannak még esetleg valakinek pályafotói?
Vagy esetleg valahol elérhetõ képek a versenyrõl,mert én eddig nem találtam...

#239
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts

Ez messzemenõ gondolat, mivel mindenki munka mellett csinálja. Szóval ha szerinted az az "elit", aki fõállásban nyomja, s nem melózik mellette, akkor marad 1 db Parti a mezõnyben?

Még annyit, hogy a nyugatabbi gyakorlat (több esetben) kupasorozatot csak elitben rendez, tehát aki összetett kupára megy, bajnoki mezre, pontra, az kvázi "elit". Aki meg nem elit, az amatõr, versenyen nyerhet, de nincs p-f-z bajnoki mez az év végén. Nehéz amúgy igazságot tenni, nem is tudnék. :)


Szerencsére a komplett Cube +Blazsó +Szilárd és aki suliba jár mind mind elitnek nevezhetõ. Én pl mindennap 18:00-kor végzem a munkában és utána kezdõdik az edzés, egyébként, ha elitbe mennék, van hogy jobb helyen végeznék, mint masterban. Jövõre meglátjuk mi lesz, ha tudok még fejlõdni akkor visszamegyek elitbe, én pl 3éve kezdtem újra, tavaly megpróbálkoztam XCO-ban az elittel nem bántam meg. De tudom, hogy ki mennyit melózik a master kategóriában és egyértelmû, hogy ott mennek. Én is, meg is mondom miért, nem egyenlõ a feltétel Blazsó Sziszkó Cube a fenének sincsen kedve a 8. helyért menni, Buzsót, ezért tisztelem, mert nagyon jól halad munka mellett és nagyon drukkolok neki, hogy minél közelebb kerüljön Marciékhoz, de ha masterban jönne az sem zavarna, mert tudom, hogy a feltételeink kb ugyanazok, de õ jobb, de ez igaz a Táncira Hocsára stb stb... Nekem õket kell legyõzni, mert a feltételek azonosak, én ezért edzem!

#240
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts

Melyik masternek kellene elitbe mennie? Az összes master munka mellett csinálja ezt az egészet. Buzsó pedig nagy király hogy felnevez elitbe!


Ez messzemenõ gondolat, mivel mindenki munka mellett csinálja. Szóval ha szerinted az az "elit", aki fõállásban nyomja, s nem melózik mellette, akkor marad 1 db Parti a mezõnyben?

Még annyit, hogy a nyugatabbi gyakorlat (több esetben) kupasorozatot csak elitben rendez, tehát aki összetett kupára megy, bajnoki mezre, pontra, az kvázi "elit". Aki meg nem elit, az amatõr, versenyen nyerhet, de nincs p-f-z bajnoki mez az év végén. Nehéz amúgy igazságot tenni, nem is tudnék. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)