Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Please log in to reply
884 replies to this topic

#201
oliboi

oliboi

    vendég

  • fórumtag
  • 171 posts

szia Kezso,
köszönjük a képeket!


Szintén köszönöm a fotókat!

#202
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 posts

Sziasztok.

Képek a versenyrõl.
https://picasaweb.go...erdoMaraton2013

üdv.
Kezso


szia Kezso,
köszönjük a képeket!

#203
Tomee142857

Tomee142857

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Nálam ezzel a Garminnal nem sok gond van: 1x merült ki a elem a pántban, akkor vacakolt. Illetve a másik hiba: ha laza a pánt és megszûnik az érintkezés a testtel. Most az utóbbi volt és a kamera miatt nem álltam neki igazgatni.

#204
paarv

paarv

    fórumtag

  • fórumtag
  • 55 posts

Komoly ez a kevert Google Earth felvétel, csak máskor magasabbra kell állitani a kamerát ;).

OFF: Úgy látom nem csak nekem van állandó gondom a pulzusméréssel (vagy igen jól nyomod felfele lihegve, 62-es pulzussal ;)) és már herótot kapok attól hogy sem a Beurer, sem a Polar nem tud tisztességes pulzusmérõt gyártani. Van valakinek tippje olyan órával ami SOHA nem ugrabugrál össze-vissza?..



A Nagy Sportáruházban, aminek a nevét reklám miatt nem írom ki, 9000ft áron kapható a fenn nevezett tulajdonságoknak megfelelõ készülék. Igaz csak alapvetõ funkciói vannak. Edzészónákat lehet beállítani, stopper, pontos idõ... PC-vel nem összeköthetõ. De mûködik, és ez nagy elõny :)

#205
Tomee142857

Tomee142857

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts

Komoly ez a kevert Google Earth felvétel, csak máskor magasabbra kell állitani a kamerát ;).

OFF: Úgy látom nem csak nekem van állandó gondom a pulzusméréssel (vagy igen jól nyomod felfele lihegve, 62-es pulzussal ;)) és már herótot kapok attól hogy sem a Beurer, sem a Polar nem tud tisztességes pulzusmérõt gyártani. Van valakinek tippje olyan órával ami SOHA nem ugrabugrál össze-vissza?..


Hát igen, 2 hibát is elkövettem: volt már ennél jobb kamerabeállítás, illetve bekapcsolva hagytam a wifit a kamerán, így csak 1ó 6p lett a felvétel. Wifi nélkül meg 1,5 óra :(

Eredményhirdetés felvétel:
2013.05.18. Bakonyerdõ Maraton - Eredményhirdetés - YouTube

#206
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 posts

Sziasztok

Rövidtávon a Kõrisrõl lefele félúton elesett lányról tud valaki valamit ? Orvost kért , de a mentõsök már nem találták meg.
Aggódunk érte. Üdv


Én a mezõny végén mentem, senkit nem láttam feküdni az úton!

#207
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
  • LocationBudapest

Sziasztok!

GPS + Videó a rövidtávról:
gps4sport Player

Csak a videó:
2013 Bakonyerdõ Maraton Rövidtáv - YouTube

Üdv. Tamás


Komoly ez a kevert Google Earth felvétel, csak máskor magasabbra kell állitani a kamerát ;).

OFF: Úgy látom nem csak nekem van állandó gondom a pulzusméréssel (vagy igen jól nyomod felfele lihegve, 62-es pulzussal ;)) és már herótot kapok attól hogy sem a Beurer, sem a Polar nem tud tisztességes pulzusmérõt gyártani. Van valakinek tippje olyan órával ami SOHA nem ugrabugrál össze-vissza?..

#208
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 posts

Sziasztok!

GPS + Videó a rövidtávról:
gps4sport Player

Csak a videó:
2013 Bakonyerdõ Maraton Rövidtáv - YouTube

Üdv. Tamás


Köszönjük Tomi

Jó lenne még pár fotó a versenyrõl :-)

#209
Tomee142857

Tomee142857

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Sziasztok!

GPS + Videó a rövidtávról:
gps4sport Player

Csak a videó:
2013 Bakonyerdõ Maraton Rövidtáv - YouTube

Üdv. Tamás

#210
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts
Csináltam egy pár képet én is, rövid és középtáv, cél elõtt 1km-el.
https://picasaweb.go...18BakonyMaraton

#211
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 posts
Sziasztok

Rövidtávon a Kõrisrõl lefele félúton elesett lányról tud valaki valamit ? Orvost kért , de a mentõsök már nem találták meg.
Aggódunk érte. Üdv

#212
kezso

kezso

    vendég

  • fórumtag
  • 40 posts
  • LocationAjka
Sziasztok.

Képek a versenyrõl.
https://picasaweb.go...erdoMaraton2013

üdv.
Kezso

#213
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 posts

Hát ha Pápaiak bennszülöttek, akkor az én vagyok :-) Esik rendesen egy 2 órája, de nem para, ennél már több is felszáradt tavaly egy nap alatt. Porozni nem fog , de ha egy két órán belül eláll, akkor nem lesz saras .... :-)


Köszönöm, ez bíztató!

#214
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 posts

Az idõkép szerint igen, sõt jelenleg is is esik. Ahogy nézem, jön még Horvátország felõl bõven.

Hát ha Pápaiak bennszülöttek, akkor az én vagyok :-) Esik rendesen egy 2 órája, de nem para, ennél már több is felszáradt tavaly egy nap alatt. Porozni nem fog , de ha egy két órán belül eláll, akkor nem lesz saras .... :-)

#215
paarv

paarv

    fórumtag

  • fórumtag
  • 55 posts
Az idõkép szerint igen, sõt jelenleg is is esik. Ahogy nézem, jön még Horvátország felõl bõven.

#216
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 posts
Hello benszülöttek!
Esett az esõ a környéken, és mennyi? Itt nálunk délen baromi nagy zivatar+jég volt.
Köszönöm elõre is.

#217
kimy

kimy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 600 posts

Középtávos nevezést vennék!


Szia!

Enyém még mindig eladó!
Középtávos Férfi Felnõtt, 6e Ft.-
rockshox@citromail.hu

#218
szabop27

szabop27

    vendég

  • fórumtag
  • 71 posts
Középtávos nevezést vennék!

#219
Larry King

Larry King

    vendég

  • fórumtag
  • 48 posts
Sziasztok! Eladó egy hosszútáv M2 nevezés. 8000 ft. érd: harminc/2566955

#220
tarsolyelod

tarsolyelod

    új vendég

  • fórumtag
  • 19 posts

de,megyünk.azért nem adom el.jössz?


igen mennék...nevezést keresek..