Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
884 hozzászólás a témában

#241
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Most töltöm fel, tessék szemezgetni

https://picasaweb.go...564/2012Majus24


Nagyon jó "életképek"! Köszönjük

#242
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Most töltöm fel, tessék szemezgetni

https://picasaweb.go...564/2012Majus24

#243
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Igen, s sok Master versenyzõ Elit-ben kellene, hogy szerepeljen, de mivel az Elit itthon "korcsoport" és nem "teljesítmény-kategória", ezért teljes a káosz.

Melyik masternek kellene elitbe mennie? Az összes master munka mellett csinálja ezt az egészet. Buzsó pedig nagy király hogy felnevez elitbe!

#244
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Miután MJani01 a verseny szervezõjéhez irányított, erre reagáltam a hanyatlásos mondatommal. Tehát a verseny, és nem a Bikemag hanyatlására gondoltam. Sajnálom, hogy magadra vetted.
Nem kértem rajtad számon vasárnap reggeli beszámolót. Örülök, hogy dolgozol, edzel, sok feladatod van, és mindezek mellett még beszámolókat is írsz a "semmiért".
Szerintem soraimból kiderült, hogy olvasáshoz és nem beszámoló íráshoz van affinitásom, mindenesetre köszönöm az ajánlatot.

persze, nincs harag, nem is szerettelek volna kioktatni Téged, csak leírni, hogy a másik oldal sem olyan könnyû :)
Sajnálni nem kell, mert én választottam és azért összességében megéri írni, csak amit nem, azt hajlamos az ember elhalasztani.

bringásandrás blog: a Bakonyban versenyeztünk

(Ha pedig az olvasáshoz van affinitásod, szívesen veszem, ha megosztod a véleményed mondjuk egy privát üzenetben, hogy milyen jellegû írásokra lennél vevõ Te, mint Olvasó. köszi! :) )

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#245
mayor

mayor

    vendég

  • fórumtag
  • 212 hozzászólás

Egy pár készült, ha lesz egy kis idõm felrakom valami piccassa-ra.
Köszi a türelmet


köszi, várjuk

#246
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Tehát a verseny, és nem a Bikemag hanyatlására gondoltam.


OFF Pedig sajnos az is igaz, de nem emberi, hanem inkább hardver okokból, tekintettel arra, hogy lassan 1 éve rossz a szerver. (és nem csak az apróra gondolok) Már megszámolni se tudom hány hozzászólásom repült el emiatt.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#247
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Miután MJani01 a verseny szervezõjéhez irányított, erre reagáltam a hanyatlásos mondatommal. Tehát a verseny, és nem a Bikemag hanyatlására gondoltam. Sajnálom, hogy magadra vetted.
Nem kértem rajtad számon vasárnap reggeli beszámolót. Örülök, hogy dolgozol, edzel, sok feladatod van, és mindezek mellett még beszámolókat is írsz a "semmiért".
Szerintem soraimból kiderült, hogy olvasáshoz és nem beszámoló íráshoz van affinitásom, mindenesetre köszönöm az ajánlatot.
A többi stimmelt.

Ezek után várom a beígért beszámolót.
Peace

Már megírta, ellehet olvasni a blogján.
Akik reklamálnak a beszámolók miatt azoknak szinte kivétel nélkül max az olvasáshoz van affinitásuk.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#248
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Minek a hanyatlása?

Beharangozó és beszámoló cikkeket - sajtótájékoztató anyagokat - minden további nélkül, azonnal ki szoktuk tenni az oldalra.
Jelenleg az én dolgom is írni róla. Fogok is, talán még ma este.
Ja, hogy nem egybõl vasárnap reggelre, a verseny másnapjára?
Igen, mivel én is dolgozom, edzek és más egyéb feladatom is van, nem egy versenybeszámoló a legfõbb prioritás.

A verseny beharangozókat és beszámolókat inkább a rendezõknek lenne érdekük "nyomatni" a médiában.
Ha nekem kell magamtól írni, amiért ráadásul nem kapok cserébe 'semmit', akkor inkább hajlok afelé, hogy értékesebb dolgokra költsem az idõmet.

A késõbbiekben, ha érzel affinitást akármilyen versenyrõl beharangozót, beszámolót írni, kérlek keress meg! ;)


Miután MJani01 a verseny szervezõjéhez irányított, erre reagáltam a hanyatlásos mondatommal. Tehát a verseny, és nem a Bikemag hanyatlására gondoltam. Sajnálom, hogy magadra vetted.
Nem kértem rajtad számon vasárnap reggeli beszámolót. Örülök, hogy dolgozol, edzel, sok feladatod van, és mindezek mellett még beszámolókat is írsz a "semmiért".
Szerintem soraimból kiderült, hogy olvasáshoz és nem beszámoló íráshoz van affinitásom, mindenesetre köszönöm az ajánlatot.
A többi stimmelt.
Ezek után várom a beígért beszámolót.
Peace

#249
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Ha már a kérdéseknél tartunk:
A bringás online média miért nem számolt be errõl a versenyrõl? Se beharangozó, se versenybeszámoló.
Vagy ez annyira jelentéktelen verseny a magyar maratonok tömegében?
Vagy én vagyok türelmetlen?
Tényleg, mennyien voltunk, tudja valaki?



Csak hogy hazabeszéljek, ha beszámolót szeretnél olvasgatni, tudom ajánlani a Bringabanda honlapját :-)
Már 4 beszámoló is fent van.

2006 © Bringabanda. - ... terheld a pedlt!

#250
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás

rövidesekrõl készültek képek?


Egy pár készült, ha lesz egy kis idõm felrakom valami piccassa-ra.
Köszi a türelmet

#251
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Mindegy. Azért remélem, hogy ez nem a hanyatlás jele.

Minek a hanyatlása?

Beharangozó és beszámoló cikkeket - sajtótájékoztató anyagokat - minden további nélkül, azonnal ki szoktuk tenni az oldalra.
Jelenleg az én dolgom is írni róla. Fogok is, talán még ma este.
Ja, hogy nem egybõl vasárnap reggelre, a verseny másnapjára?
Igen, mivel én is dolgozom, edzek és más egyéb feladatom is van, nem egy versenybeszámoló a legfõbb prioritás.

A verseny beharangozókat és beszámolókat inkább a rendezõknek lenne érdekük "nyomatni" a médiában.
Ha nekem kell magamtól írni, amiért ráadásul nem kapok cserébe 'semmit', akkor inkább hajlok afelé, hogy értékesebb dolgokra költsem az idõmet.

A késõbbiekben, ha érzel affinitást akármilyen versenyrõl beharangozót, beszámolót írni, kérlek keress meg! ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#252
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Az összes kérdéseddel fordulj a verseny szervezõjéhez, õ az illetékes mindegyikben.


Mindegy. Azért remélem, hogy ez nem a hanyatlás jele.

#253
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Ha már a kérdéseknél tartunk:
A bringás online média miért nem számolt be errõl a versenyrõl? Se beharangozó, se versenybeszámoló.
Vagy ez annyira jelentéktelen verseny a magyar maratonok tömegében?
Vagy én vagyok türelmetlen?
Tényleg, mennyien voltunk, tudja valaki?


Az összes kérdéseddel fordulj a verseny szervezõjéhez, õ az illetékes mindegyikben.


A sebesség mindent megold.

 


#254
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
Ha már a kérdéseknél tartunk:
A bringás online média miért nem számolt be errõl a versenyrõl? Se beharangozó, se versenybeszámoló.
Vagy ez annyira jelentéktelen verseny a magyar maratonok tömegében?
Vagy én vagyok türelmetlen?
Tényleg, mennyien voltunk, tudja valaki?

#255
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Milyen XCO-sok, milyen klubok, milyen szakágak a klubokon belül? ;)


Ja, hogy ennyire szép a helyzet, hogy se klubok, se szakágak, se versenyzõk még XCO-ban sem? Akkor nem szóltam.

#256
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nem az a tendencia, hogy XCO-sok járnak maratonokra a kevés XCO verseny miatt? Tehát tulajdonképpen nincs is maraton szakág a klubokon belül.


Milyen XCO-sok, milyen klubok, milyen szakágak a klubokon belül? ;)


A sebesség mindent megold.

 


#257
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Nincs, de igazi versenysport sincs maraton szakágban.
Valamikor (mostanában) írok majd róla egy hosszabb elemzést.


Nem az a tendencia, hogy XCO-sok járnak maratonokra a kevés XCO verseny miatt? Tehát tulajdonképpen nincs is maraton szakág a klubokon belül.

#258
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Látod, Te is inkább bulizol bringázás helyett :P


De nem is rá lenne szükség, hanem serdülõ kora óta képzett versenyzõkre, akik minket hülyére aláznának versenyen.


A sebesség mindent megold.

 


#259
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Erre nyilván gondoltam, de nincs érdemi utánpótlás?

Látod, Te is inkább bulizol bringázás helyett :P

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#260
Arnoldwandal

Arnoldwandal

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
A rövidtáv végénél fényképezõ Úr képeit keresem.
Tudnátok segíteni, hogy hol találom?