Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#81
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Kicsit elcsendesült a totyik, de hátha most élet költözik bele.

Kross Evado 3.0-ra milyen sárvédõ szettet lehetne feltenni?
Egyre több lesz az esõs nap, nem szeretnék olyankor mindig autóval menni.
Ajánljatok típusokat, link v. ár is jöhetne.
Köszi.

#82
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Nem baj, örülj neki! Hosszabb a variációs listád, ergo több a lehetõséged. Az általam adott cím közvetlenül a KROSS honlapról származik, a tieidet pedig érdemes felhívni! Lehetõség most már van bõven, remélem valami érdemi is történik majd! :)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#83
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Ha netán mégsem sikerülne........:Bicishop.hu
6000. Kecskemét Nagykõrösi utca 17.
76/507-464


Az az érdekes, hogy a Jótállási jegyen nekem teljesen más van, mit amit írtál. Ezen nem is szerepel a bicishop.
Dobos és Tsa. Kecskemét, Kurucz Krt. 1/A szerepel, és van még egy ilyen : Balogh István K.mét, Belsõ-Szegedi út 4..

#84
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Kecskeméten kihez kellene vinnem "kötelezõ" szervizre?

Ha netán mégsem sikerülne........:Bicishop.hu
6000. Kecskemét Nagykõrösi utca 17.
76/507-464
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#85
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ne legyél már ilyen muja, Google a te barátod.
KROSS Kerékpár - Partnerüzletek - Budapest
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#86
bb1984

bb1984

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Szolnokon: Szántó körút 41.
Pozsonyi út 13.

Cegléd:Hajó utca 20.

Törökszentmiklós: Zalka Máté utca 13.Elvileg 50000 Ft feletti kerékpároknak látják el a szervizhálózatban a garanciális szervizelését. Ha falba ütközöl, fordulj a KROSS magyarországi képviseletéhez! Nem gondolnám, hogy velük is vitatkoznának a szerzõdéses partnereik! :D Egyébként itt vannak õk is a topicban....:)Csak rég láttam tõlük mozgást...:(Persze ez nem jelent semmit.

Telefonszámot nem találtam, de a GOOGLE talán segít ebben neked :)

Jut eszembe! A szerviz díja (legalábbis Pesten )1500 Ft!


Kecskeméten kihez kellene vinnem "kötelezõ" szervizre?

#87
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
csak a tisztánlátás kedvéért, az impac a svábli "low budget" márkája. régebbi schwalbe gimik (mintázatok) élnek tovább 1szerûbb kivitelben. szal akár a gyártó is változtathat, a katalóg sem szentírás.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#88
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás

Nekem Sander van, abból a 2011-esen van Impac, a 2012-es modellen már Schwalbe van.
Kivéve az enyémen.


Bocsi elnéztem! Igen igazad van, Schwalbe a gyári gumi.

#89
dana

dana

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

"Csak" annyi a különbség hogy az Inpac 2e Ft a Schwalbe meg 6e Ft környékén mozog! Egyébként hasonló a minta.

Lassan azt veszem észre hogy Magyarországon az a legfontosabb hogy vedd meg a terméket, aztán nagy ívben letojnak! :(


Nos ez már nem hangzik túl jól, így most már nagyon reklamálni fogok.

#90
Darts

Darts

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Én szemezgettem egy 2012-es evadoval...csak nincsen 17-es...19-tõl kezdõdik,pedig árban nagyon jó lett volna.
A többi márkát 130-180 ezer forint között láttam.

#91
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

"Telefonszámot nem találtam, de a GOOGLE talán segít ebben neked :)

Jut eszembe! A szerviz díja (legalábbis Pesten )1500 Ft!"

Telefonszámot megnézem.
A szervizdíj úgy mûködik, hogy a kötelezõ szervizek alkalmával ez mindenképpen fizetendõ?
Bocs, ha kicsit nehéz felfogásúnak tûnök, de nem volt még olyan biciklim, amit kötelezõ szervizre kellett volna hordani.
Az elõzõ biciklim egy mtb volt tizen x éves, azzal nem volt ilyen gond. Csak lassabban lehetett vele haladni és nehezebb volt tekerni mint ezt.
Kellett nekem a kényelem! :)


Már beírtam a telefonszámot is, minden info ott van, csak olvass vissza! :D
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#92
dana

dana

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Nekem Sander van, abból a 2011-esen van Impac, a 2012-es modellen már Schwalbe van.
Kivéve az enyémen.

#93
dana

dana

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
"Telefonszámot nem találtam, de a GOOGLE talán segít ebben neked :)

Jut eszembe! A szerviz díja (legalábbis Pesten )1500 Ft!"

Telefonszámot megnézem.
A szervizdíj úgy mûködik, hogy a kötelezõ szervizek alkalmával ez mindenképpen fizetendõ?
Bocs, ha kicsit nehéz felfogásúnak tûnök, de nem volt még olyan biciklim, amit kötelezõ szervizre kellett volna hordani.
Az elõzõ biciklim egy mtb volt tizen x éves, azzal nem volt ilyen gond. Csak lassabban lehetett vele haladni és nehezebb volt tekerni mint ezt.
Kellett nekem a kényelem! :)

#94
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Most néztem és a Trans Siberian és a Pacific bicajt is Impac gumival szerelik!

#95
dana

dana

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Ez jó hír (mármint hogy több is van)! Hétfõn benézek az elsõbe, ott még nem jártam!

#96
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás

És esetleg még abban tudtok segíteni, hogy milyen különbség van - teljesítményben, árban, bármiben - az alábbi gumiköpenyek között:
1. Impac Tourpac 700x40C
2. Schwalbe Silento II Puncture Protection 700x40C
Az elsõvel kaptam, de a másodiknak kellett volna rajta lennie.
Próbáltam utána nézni az interneten, de nem nagyon találtam használható infót.


"Csak" annyi a különbség hogy az Inpac 2e Ft a Schwalbe meg 6e Ft környékén mozog! Egyébként hasonló a minta.

Lassan azt veszem észre hogy Magyarországon az a legfontosabb hogy vedd meg a terméket, aztán nagy ívben letojnak! :(

#97
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Cím: 5000 Szolnok, Szántó krt 41
Telefon:
(56) 343 171
GPS koordináták:
X 20,191 Y 47,183


POZSONYI UT 13
5000 SZOLNOK, JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK
GEO: 47.179209, 20.190760
Telefon: 56/514671
Fax: 56/343171

Elvileg mindkettõ szakszerviz és a garanciális javításokat elvégzik! Viszont a beállítások NEM tartoznak az ingyenes körbe, viszont a garancia érvényességének feltétele az elvégzésük!
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#98
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Irigyellek ezen tulajdonságod miatt! Ilyen esetekben kimondottan jól jöhet, csak sajnos nekem nincs ilyen képességem.
Szolnoki vagyok. Már és is néztem szakszervizt, de csak egyet találtam. Ahol fizettetni akartak. Szívesen mennék egy korrektebbe, úgyhogy megköszönöm, ha utána nézel!


Szolnokon: Szántó körút 41.
Pozsonyi út 13.

Cegléd:Hajó utca 20.

Törökszentmiklós: Zalka Máté utca 13.Elvileg 50000 Ft feletti kerékpároknak látják el a szervizhálózatban a garanciális szervizelését. Ha falba ütközöl, fordulj a KROSS magyarországi képviseletéhez! Nem gondolnám, hogy velük is vitatkoznának a szerzõdéses partnereik! :D Egyébként itt vannak õk is a topicban....:)Csak rég láttam tõlük mozgást...:(Persze ez nem jelent semmit.

Telefonszámot nem találtam, de a GOOGLE talán segít ebben neked :)

Jut eszembe! A szerviz díja (legalábbis Pesten )1500 Ft!
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#99
dana

dana

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Irigyellek ezen tulajdonságod miatt! Ilyen esetekben kimondottan jól jöhet, csak sajnos nekem nincs ilyen képességem.
Szolnoki vagyok. Már és is néztem szakszervizt, de csak egyet találtam. Ahol fizettetni akartak. Szívesen mennék egy korrektebbe, úgyhogy megköszönöm, ha utána nézel!

Addig is megyek a gumisokhoz! :)

#100
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Ha sérelem éri a lelkivilágomat, hatalmas pofám tud lenni! :DDD Nem vagyok olyankor éppen kellemes ember és tisztában vagyok a jogaimmal...élek is velük!Ennyit az eszközökrõl...

Ami Téged érint: én is internetrõl rendeltem és jó ha tudod a KROSS-nak országos szerviz hálózata van. A legtöbb megyeszékhelyen van szervizpont+ még pár helyen. Írd le hol laksz és keresek neked egy közeli szakszervizt!

A kérdésedben a gumi topicban tudnak neked szakérteni. :)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012