Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#741
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Csak ugye ez egy fórum és nem egy kross kereskedés, és nem az a lényeg hogy meggyõzzük Kiskabat-ot hogy vegye meg a bringát minden áron, hanem tapasztalatokat cserélünk, és a lehetõ legjobbat tanácsoljuk neki. Az átlegember idióta, meglát egy feliratot és nem gondolkodik... ezért lehet az apróhírdetés rovatban annyi magellan draco xt-t meg hozzá hasonló torzszülött bringákat látni. Nem is megy vele hegyre, sár soha nem éri akkor minek rá az xt? Nem akarok ezen a szaros xt-váltón lovagolni többet mert már szerintem sokan unják... de akkor is Én azt javallom kiskabatnak, hogy menjen be egy kereskedésbe, ahol ezeket forgalmazzák, és kérdezzen!!!! Biztos hogy át lehet szereltetni, ésszerûbb megoldásra, még németországban a CUBE-okat is átszerelik, hogyha kéred, akkor egy ilyen feltörekvõben lévõ márkát biztos megcsinálnak. Haverom kelly's ét is tászerelték anno, sõt még meg is akciózták egy kicsit. Amúgy meg ha tényleg komolyan gondolja a bringázást akkor szépen lassan ki fognak hullani alóla a nem arra a szintre illõ alkatrészek, ezen minden kezdõ bringás át megy(aki nem egy fél millás bringával kezdi ) de akkor már az élmény régen kárpótolni fogja ezért...

ajjj, hagyjad már ezt a témát! akkor kiskabat vegye meg az A4, A6-ot! azokkal van valami kivetnivalód kedves DomT??? amúgy igaza van San marco-nak! NEM azzal van a baj, hogy leírod a véleményedet, hanem AZZAL, hogy vitatkozol mindenkivel, hogy az A2 XT nem jó, és neked van igazad! de hidd el légyszíves nem neked van igazad, hanem annak, aki ésszerûen átlátja ezt az egészet és belátja, hogy A2 XT árkategóriájába nem lehet ennél jobb biciklit kapni (bocs ha rosszul mondtam, LEHET, hogy leakciózva jobbat lehet kapni, de ha nincs akció nem nagyon lehet kapni ehhez hasonló bringát kapni)!

#742
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

Értem amit mondasz, én is asszerint építettem a bicajaimat, hogy egy-egy alkatrészbõl nem muszály profi, inkább akkor a másik alkatrészbõl kerül rá jobb. De mint mondtam, szerintem az átlagember nem így gondolkodik.


Csak ugye ez egy fórum és nem egy kross kereskedés, és nem az a lényeg hogy meggyõzzük Kiskabat-ot hogy vegye meg a bringát minden áron, hanem tapasztalatokat cserélünk, és a lehetõ legjobbat tanácsoljuk neki. Az átlegember idióta, meglát egy feliratot és nem gondolkodik... ezért lehet az apróhírdetés rovatban annyi magellan draco xt-t meg hozzá hasonló torzszülött bringákat látni. Nem is megy vele hegyre, sár soha nem éri akkor minek rá az xt? Nem akarok ezen a szaros xt-váltón lovagolni többet mert már szerintem sokan unják... de akkor is Én azt javallom kiskabatnak, hogy menjen be egy kereskedésbe, ahol ezeket forgalmazzák, és kérdezzen!!!! Biztos hogy át lehet szereltetni, ésszerûbb megoldásra, még németországban a CUBE-okat is átszerelik, hogyha kéred, akkor egy ilyen feltörekvõben lévõ márkát biztos megcsinálnak. Haverom kelly's ét is tászerelték anno, sõt még meg is akciózták egy kicsit. Amúgy meg ha tényleg komolyan gondolja a bringázást akkor szépen lassan ki fognak hullani alóla a nem arra a szintre illõ alkatrészek, ezen minden kezdõ bringás át megy(aki nem egy fél millás bringával kezdi ) de akkor már az élmény régen kárpótolni fogja ezért...
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#743
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Szia Exxpert!

Nem akarok erõszakosnak tünni.
Jól elmondtátok egymásnak a tutit.
Csak én nem kaptam választ a kérdésemre.


Upssz...
Gyárilag vannak ezek a váz/villa színek így párosítva, mi is igy kapjuk. Azonban érdemes körbekérdezni a partnerüzleteinket - értelemszerûen elõször azt, ahol venni szeretnéd - hogy megoldható-e náluk az, hogy úgy kapd, ahogy szeretnéd.
Ha nem boldogulsz, írj privátot, és kitalálunk valamit... :)




Na de hogyha azt nézzük hogy az egy xt váltótól még egyáltalán nem lesz xt szintû a hajtásrendszer, csak ott fityeg rajta az xt-felirat, akkor szerintem inkább rakjanak rá a maradék pénzbõl egy full deore váltó, és hajtásszettet, és abban nincs hiba, vagy akár tegyenek bele egy kicsivel normálisabb agyakat... Szóval nem az xt itt a probléma, hanem hogy ez olyan mintha egy opel astrába beleraknának egy m-es BMW motort... nem lenne tõle jobb mert a többi alkatrész nem üti meg azt a szintet ahol kijön a különbség...

Az meg hogy minek mi a listaára szerintem nem lényeg, mert most meg kapja 120ért, és õ most akar bringát venni, ha ezt a kross-t megkapja olcsóbban akkor azt vegye meg...


Dolgoztam bicajboltban, és ott tapasztaltam, hogy az átlagos vásárlók közül (akik se nem pro userek, se nem "aztsetudjamiaz") nagyon soknak az a fontos, hogy milyen hátsó váltó van rajta. Nem egy bicót építettünk át úgy, hogy egy vagy két kategóriával jobb hátsó váltóval kérte a vevõ.
Értem amit mondasz, én is asszerint építettem a bicajaimat, hogy egy-egy alkatrészbõl nem muszály profi, inkább akkor a másik alkatrészbõl kerül rá jobb. De mint mondtam, szerintem az átlagember nem így gondolkodik.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#744
san marco

san marco

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Nekem soha nem volt összerakott bringám, és nem is lesz, mindíg magamnak építettem, és magellánt összerakva soha nem vennék, csak a vázakat szeretem...

A teleszkóp meg tényleg egy hulladék... használtam ilyet, szerencsére csak rövid ideig, de ismerõseimnek akik ilyennel járnak, már jó két három centire be van esve alapból a teló, és a mozgása sem üti meg az elégséges szintet... Ti sem mondhatjátok komolyan, hogyha állítólag annyira értetek hozzá... Nem arról beszélek hogy egy sid-hez vagy egy rebához hasonlítva szar, hanem mondjuk egy darthoz ami árban kb. ugyan az, vagy egy gilához...

A fékek meg kb a hayes sole kategória, azaz inkább ne lenne rajta, meg lehet vele állni, meg jajj de jó hogy hidrás tárcsa, de egy v-fékkel sokkal jobban jársz. Ottvan ugyan ebbõl a márkából a v-fékes, vegyed inkább azt. vagy http://www.canga.hu/...DER-SILVER-2009 Ugyan az az ár, és ez pl egy nyeregcsõcsere után szerintem elnyûhetetlen.

Most azért mert valaki nem tud felsorolni pár embert egyes bringagyártóknál, még nem biztos hogy ktm-mel jár, és azt hiszem hogy a magellán pont nem az a kategória amit azért vesz az ember hogy csillogjon vele, mert rohadtul senki sem nézi semmibe, csak aki esetleg régebb óta bringázik.

Jajj de mit is gondoltam mikor le mertem fikázni egy koss bringát a kross fórumban... Az kb olyan mintha az apple blogban szidnám az iphone-okat...
Nekem nem a márkával van a bajom, mert tényleg egy olyan márka aminek a legtöbb gépe árteljseítményben verhetetlen, de nem mindegyik. És ez pont egy ilyen, és aki ennek ellenére azt mondja hogy ez megéri, az vagy egy hivatalos kross márkakereskedésben dolgozik, vagy hazudik...


Ja, és hogy ki a tesztbájkra való... az "Ebben meggyõzhet a Kross mesterünk Exxpert!:)" mondat, ez pont azt a hangnemet üti meg mikor az mtbr-en az xtr váltóhoz beírják, hogy szar, meg hogy nem lehet beállítani, és a végére odabiggyesztik hogy "GO SRAM GO!"...


szia DomT,
nem azzal van a gond, hogy fikázol, hanem ahogy teszed. Nem tudok veled egyetérteni a teló minõségét illetõen, sok a Kross-nál nagyobb márka van szerelve Suntour telókkal, ha mind gagyi lenne ezek a cégek már rég váltottak volna beszállítót... Ugyanez vonatkozik a felnikre.
Szép, hogy magadnak építesz, ez a felhasználók nagy részének sztem felesleges, apró változtatásokat a boltok végrehajtanak, ha kell. Ugyanakkor az építés jóval drágább mulatozás, mint a komplett bringa sztem olyan 30-40%-kal. Ami a Hayes, Tektro vonalat illeti, az Avid jobb, imádom :), de itt ugye van ár is... Mindnesetre ugyancsak megtalálhatóak ezek a fékek sok híresebb gyártónál mint a Kross.
Na visszakanyarodva a Dart telókhoz, ugye te is tudod, hogy gyakorlatilag a múlt évi szériát úgy elbakkszták, hogy szinte az összeset javítani kellett..... a bikerbe ömlöttek be ezek a telók, sûrû káromkodások közepette..... Volt még gond anno a levegõs Manitou telókkal is, ott is volt lincshangulat rendesen :)

#745
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

Szia Exxpert!

Nem akarok erõszakosnak tünni.
Jól elmondtátok egymásnak a tutit.
Csak én nem kaptam választ a kérdésemre.



Vedd meg nyugodtan! És hogyha nem tetszik akkor szidjad õket, hogyha tetszik akkor szidjál engem! Lehet hogy nekem rosszak a tapasztalataim, de majd mikor a telót cseréled, és megtudod hogy milyen szinten van ez a mostani valójában akkor fogsz tudni dönteni, nem 4-5 napon belül...
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#746
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

Az, hogy ennyi pénzért XT hátsó váltó van rajta az miért baj??? Jobb lenne, ha ugyanennyibe kerülne, és Alivio lenne rajta? Szerintem nem.

Azt azért tegyük hozzá, hogy annak a linkelt Kellysnek 151 ezer a listaára!!!! A megjelenített 120 ezres fogyasztói ár az egy(-egy) kereskedésre vonatkozik. Ezt a gondolatmenetet pedig nem szeretném tovább vinni, mert nem lenne idevaló.

Szép napot nektek!
Menjetek és tekerjetek egy nagyot!!!



Na de hogyha azt nézzük hogy az egy xt váltótól még egyáltalán nem lesz xt szintû a hajtásrendszer, csak ott fityeg rajta az xt-felirat, akkor szerintem inkább rakjanak rá a maradék pénzbõl egy full deore váltó, és hajtásszettet, és abban nincs hiba, vagy akár tegyenek bele egy kicsivel normálisabb agyakat... Szóval nem az xt itt a probléma, hanem hogy ez olyan mintha egy opel astrába beleraknának egy m-es BMW motort... nem lenne tõle jobb mert a többi alkatrész nem üti meg azt a szintet ahol kijön a különbség...

Az meg hogy minek mi a listaára szerintem nem lényeg, mert most meg kapja 120ért, és õ most akar bringát venni, ha ezt a kross-t megkapja olcsóbban akkor azt vegye meg...
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#747
Kiskabat

Kiskabat

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szia Exxpert!

Nem akarok erõszakosnak tünni.
Jól elmondtátok egymásnak a tutit.
Csak én nem kaptam választ a kérdésemre.

#748
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Bizonyára sokan vannak, akik maguk építik a bicajukat (részben én is ilyen vagyok), de abban egyezzünk meg, hogy felhasználók/vásárlók többsége nem ilyen. Tehát kompletten veszik a gépet, ezáltal nem egy teljesen testreszabott bicajt kapnak, de ez olyan dolog, amin lehet változtatni. Olyan biciklit szerintem nem lehet kapni, aminek minden egyes alkatrésze megfelel mindenkinek. Ízlések és pofonok.... :) Gondoljunk csak a nyeregre... Sok vásárló azt már a megvásárlás pillanatában cserélteti. De ez még nem jelenti azt, hogy az használhatatlan.
Az hogy valakinek rossz tapasztalata van például a Tektro hidraulikus fékekkel.. Hát, nézz csak körbe, több gyártó is szereli ezekkel a fékekkel egyes modelljeit. Gondolom ha ugyanannyiba kerülne, akkor nem Tektro lenne rajta, hanem mondjuk Saint... Az már személyes tapasztalat - amelyet kerékpárboltosok/szerelõk/felhasználók mondtak -, hogy miután bekopik teljesen jól fog a Tektro, az árát megéri. (Ez márkától független!!!!)
Az, hogy ennyi pénzért XT hátsó váltó van rajta az miért baj??? Jobb lenne, ha ugyanennyibe kerülne, és Alivio lenne rajta? Szerintem nem.
A többit nem is részletezem...

Azt azért tegyük hozzá, hogy annak a linkelt Kellysnek 151 ezer a listaára!!!! A megjelenített 120 ezres fogyasztói ár az egy(-egy) kereskedésre vonatkozik. Ezt a gondolatmenetet pedig nem szeretném tovább vinni, mert nem lenne idevaló.

német piac:
http://www.google.hu...meta=lr=lang_de



Szép napot nektek!
Menjetek és tekerjetek egy nagyot!!!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#749
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
A német piacon még nem láttam kross-t, pedig elég sokat nézegettem, mivel ott élek...

Ja és a köppeny az tényleg jó.
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#750
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Nekem soha nem volt összerakott bringám, és nem is lesz, mindíg magamnak építettem, és magellánt összerakva soha nem vennék, csak a vázakat szeretem...

A teleszkóp meg tényleg egy hulladék... használtam ilyet, szerencsére csak rövid ideig, de ismerõseimnek akik ilyennel járnak, már jó két három centire be van esve alapból a teló, és a mozgása sem üti meg az elégséges szintet... Ti sem mondhatjátok komolyan, hogyha állítólag annyira értetek hozzá... Nem arról beszélek hogy egy sid-hez vagy egy rebához hasonlítva szar, hanem mondjuk egy darthoz ami árban kb. ugyan az, vagy egy gilához...

A fékek meg kb a hayes sole kategória, azaz inkább ne lenne rajta, meg lehet vele állni, meg jajj de jó hogy hidrás tárcsa, de egy v-fékkel sokkal jobban jársz. Ottvan ugyan ebbõl a márkából a v-fékes, vegyed inkább azt. vagy http://www.canga.hu/...DER-SILVER-2009 Ugyan az az ár, és ez pl egy nyeregcsõcsere után szerintem elnyûhetetlen.

Most azért mert valaki nem tud felsorolni pár embert egyes bringagyártóknál, még nem biztos hogy ktm-mel jár, és azt hiszem hogy a magellán pont nem az a kategória amit azért vesz az ember hogy csillogjon vele, mert rohadtul senki sem nézi semmibe, csak aki esetleg régebb óta bringázik.

Jajj de mit is gondoltam mikor le mertem fikázni egy koss bringát a kross fórumban... Az kb olyan mintha az apple blogban szidnám az iphone-okat...
Nekem nem a márkával van a bajom, mert tényleg egy olyan márka aminek a legtöbb gépe árteljseítményben verhetetlen, de nem mindegyik. És ez pont egy ilyen, és aki ennek ellenére azt mondja hogy ez megéri, az vagy egy hivatalos kross márkakereskedésben dolgozik, vagy hazudik...


Ja, és hogy ki a tesztbájkra való... az "Ebben meggyõzhet a Kross mesterünk Exxpert!:)" mondat, ez pont azt a hangnemet üti meg mikor az mtbr-en az xtr váltóhoz beírják, hogy szar, meg hogy nem lehet beállítani, és a végére odabiggyesztik hogy "GO SRAM GO!"...
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#751
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Javaslom hogy ne ilyen bringát vegyél... Inkább valami v-fékeset, ezek a tárcsafékek csak parasztvakításnak vannak rajta, semmire nem jók... az xt hátsóváltó meg nevetséges ehhez a kategóriához, nem is tudom hogy jöhet össze egy alivio váltóval??? Ja hogy oda írhassák a tipus mögé hogy XT...

A teleszkóp???? Az borzasztóóóóó..., inkább dart legyen benne ennyi pénzért vagy rts gila...

A kerekek szintén az ipari hulladék kategóriába tartoznak.

Szóval 120-ezret nehogy kiadj egy ilyen bringáért.

ja a köppeny az márkátlen , de jó, az megéri az árát:D

Javaslom én is, térj át a testbike-ra! Nem tudom miért kell fikázni a fékeit! Kiváncsi lennék, te mikor ültél ilyen bringán, hogy tudsz róla ilyen mélyre ható lebecsmérlést mondani! A fékeivel semmi baj nincs! Teló pedig tényleg nem egy csúcsminõség, de azért nem megy tönkre elsõre! Amúgy meg ha nincs vele megelégedve, kiad 18k-t és már lesz rajta egy RS Dart 2! Na és akkor 132-ért ilyen bike-ot nem kap! Én úgy érzem te ahhoz tartozol akik a 'Márkára utaznak', és ismernek 3 fajta biciklit Magellan, KTM, Cube! Amúgy nem tudom micsoda nem 'márkás' rajta! A köppeny nem a legismertebb de király! A váltókkal pedig semmi baj nincs! Szóval Kiskabat nyugodtan vedd meg!:) Ebben meggyõzhet a Kross mesterünk Exxpert!:)

#752
san marco

san marco

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Egyébként már a kezemben van a legfrissebb Bikemag, benne a Kross LevelA8 tesztjével. Mindenkinek ajánlani tudom, kitûnõ olvasmány :)

#753
san marco

san marco

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Javaslom hogy ne ilyen bringát vegyél... Inkább valami v-fékeset, ezek a tárcsafékek csak parasztvakításnak vannak rajta, semmire nem jók... az xt hátsóváltó meg nevetséges ehhez a kategóriához, nem is tudom hogy jöhet össze egy alivio váltóval??? Ja hogy oda írhassák a tipus mögé hogy XT...

A teleszkóp???? Az borzasztóóóóó..., inkább dart legyen benne ennyi pénzért vagy rts gila...

A kerekek szintén az ipari hulladék kategóriába tartoznak.

Szóval 120-ezret nehogy kiadj egy ilyen bringáért.

ja a köppeny az márkátlen , de jó, az megéri az árát:D


köszönjük DomT rendkívûl "nívós", és "szakértõi" válaszát :) nagyobb tálentumokkal csak a tesbike-on lehet találkozni :)
egyébként a bringa az árát nagyon megéri, ár-érték arányban verhetetlen, minõségben is teljesen rendben van. Ami a minõséget illeti, túl nagy melléfogás nincs a dologban, ha a német, és skandináv piacon jó pár ezret eladnak belõle... :)
DomT-nek javaslom, hogy ezután is a remek M típusú kerékpárokat használja, ott valóban egymást tapossák a szakik a cégnél :)))
Igen, régen király volt, de akkor még volt Jenõ, Erik, Laci, Peti. Most mi van? Szóval DomT barátom, vissza az agancsokkal :)

#754
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Javaslom hogy ne ilyen bringát vegyél... Inkább valami v-fékeset, ezek a tárcsafékek csak parasztvakításnak vannak rajta, semmire nem jók... az xt hátsóváltó meg nevetséges ehhez a kategóriához, nem is tudom hogy jöhet össze egy alivio váltóval??? Ja hogy oda írhassák a tipus mögé hogy XT...

A teleszkóp???? Az borzasztóóóóó..., inkább dart legyen benne ennyi pénzért vagy rts gila...

A kerekek szintén az ipari hulladék kategóriába tartoznak.

Szóval 120-ezret nehogy kiadj egy ilyen bringáért.

ja a köppeny az márkátlen , de jó, az megéri az árát:D

Sziasztok!

Tervezem egy A2 XT beszerzését.
A képeken a fekete/fehér gépek fekete a narancs/fekete gépek fehér telóval vannak.
Kérdésem az lenne, lehet-e kérni fehér gépet fehér telóva?
(esetleg fehér fékekkel? :-)

A választ elõre is köszi.


...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#755
Kiskabat

Kiskabat

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!

Tervezem egy A2 XT beszerzését.
A képeken a fekete/fehér gépek fekete a narancs/fekete gépek fehér telóval vannak.
Kérdésem az lenne, lehet-e kérni fehér gépet fehér telóva?
(esetleg fehér fékekkel? :-)

A választ elõre is köszi.

#756
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Sziasztok.

Úgy néz ki, hogy veszek egy Kross Level A8 bringát. Azt szeretném megkérdezni, hogy egy 194cm-es emberkének mekkora vázméret kell?

Köszi


Szia!
A 20"as vázméret lenne neked ideális.
Ha valami info kell még, csak nyugodtan...

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#757
Linyi

Linyi

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok.

Úgy néz ki, hogy veszek egy Kross Level A8 bringát. Azt szeretném megkérdezni, hogy egy 194cm-es emberkének mekkora vázméret kell?

Köszi

#758
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Megoldjuk... ;)


köszi!!:D

#759
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Köszi a segítséget!;) És arra mennyi esély van, hogy ilyen nyerget kapok ha megveszem??


Megoldjuk... ;)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#760
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Vadasz a testbikeot ne vedd alapul hisz oda 12 éves srác is beírja hogy " tök állat gép ilyet vegyetek " na ha alapján akarsz bringát venni, vagy olyanok segítségét várod akik akarnak is segiteni mert itt olyanokat talász. Én úgy veszem észre hogy te már el döntötted hogy KTM-et akarsz ezt lehet majd csak akkor bánnod meg mikor megkérdik hogy figyu mennyi volt és körbe röhögnek hogy ezért a szarrért ennyit adtál

Nem is az, a KTM-ek nem olyan szarok! Persze többe kerül rajta a márka, mint a gép maga! Személyes tapasztalatom nincs, de az egyik ismerõsömnek olyan van, aki megvan vele elégedve! Vadasz a Kross-hoz visszatérve, ezek nagyon jó bringák, ár/érték aránya nagyon jó! Ezek azok, amivel öröm bringázni, nem esik szét alattad! Persze úgy is te döntesz, de ha ránk hallgatsz nem KTM-et vásárolsz!:)
Ui.: Nem akarok beleszólni, de ha nem ragaszkodnál annyira ahhoz, hogy fehér legyen a brinyó, sok klassz biciklit vehetnél már annyi pénzért (180k) mint a KTM!;)

Hivatalosan azzal a nyereggel szerelik, ami a fekete-homok képén van, ennek ellenére az utolsó néhány szállítmányban már az összes kék/fehér azzal kicsit sportosabb, és dizájnosabb nyereggel van szerelve.
A vázgeometriában azért láthatsz eltérést, mert a képeken különbözõ méretekrõl készültek a fotók.

Köszi a segítséget!;) És arra mennyi esély van, hogy ilyen nyerget kapok ha megveszem??