Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kross

- - - - -

  • Please log in to reply
886 replies to this topic

#761
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Vadasz a testbikeot ne vedd alapul hisz oda 12 éves srác is beírja hogy " tök állat gép ilyet vegyetek " na ha alapján akarsz bringát venni, vagy olyanok segítségét várod akik akarnak is segiteni mert itt olyanokat talász. Én úgy veszem észre hogy te már el döntötted hogy KTM-et akarsz ezt lehet majd csak akkor bánnod meg mikor megkérdik hogy figyu mennyi volt és körbe röhögnek hogy ezért a szarrért ennyit adtál
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#762
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts

Sziasztok, Szia Exxpert!
Úgylátom a weboldalon, hogy a fehér/kék kicsit másképp (szerintem jobban:)) néz ki mint a fekete/homok! Most ebben nem a küllõ színére gondolok:D, hanem pl.: a nyeregre, meg valahogy a váz geoja is másabb! Ezzel azt szeretném kérdezni, hogy akkor a kék/fehéret úgy lehet kapni, ahogy a képen van, és nem úgy mint ahogy a képen a fekete/homok van kialakítva?? Ezt a két képet néztem:
...


Hivatalosan azzal a nyereggel szerelik, ami a fekete-homok képén van, ennek ellenére az utolsó néhány szállítmányban már az összes kék/fehér azzal kicsit sportosabb, és dizájnosabb nyereggel van szerelve.
A vázgeometriában azért láthatsz eltérést, mert a képeken különbözõ méretekrõl készültek a fotók.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#763
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 posts

na megvolt a nap poénja látom

Figyi a ultra fire bicajon mi a baj?


Nem mondta senki, hogy baj van vele, csak azt, hogy azért az árért
jobb felszereltségû bringát kaphatsz.

A mulatság tárgya pedig szerintem az volt, hogy "küldjetek linkeket
bicókról, feltétélek". Csodálkozom, hogy még senki nem írta be, hogy
Google. :)
Tessék a keresõt használni, és szépen megkeresni, ami a legmegfelelõbb
neked. Én max annyit segíthetek, hogy leírok neked pár olyan márka
oldalát, ami itthon is nagyjából bárhol elérhetõ.
kross.hu (ugyebár)
www.cube.eu (bocs, a szívemcsücske :D )
www.bikefun.hu (Merida)
gepida.hu
www.magellan.hu
http://www.kellys-bicycles.com/
www.trek.hu
www.konaworld.com
www.specialized.com
http://www.ktmteam.hu/bikes/

A többit már magadnak kell megkeresd. De pl azt felejtsd el, hogy
"csak elõl tárcsa", ilyet tutira nem találsz.
Akinek van még ötlete, egészítse ki nyugodt szívvel. :)

Szerk.:
Illetve még egy ötlet. Az "Általános tech. fórum"-ban a
"Milyen bringát vegyek?" topik. Mert ez igazából már oda tartozik!
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#764
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts
Amúgy nem csillogni szeretnék a KTM el és nem olyan rossz mint amijen TÖBB helyen is mondták hogy Jó bicaj az

#765
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts

:hahaha:

na megvolt a nap poénja látom

Figyi a ultra fire bicajon mi a baj? mert több helyen azt mondták jó a bicaj (testbike) kérlek akkor írd le mert a kross on a fék nem valami szuper nekem az meg jó lenne

#766
Kann Matti

Kann Matti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,458 posts

Remek akkor kérlek titeket küldjetek linkeket bicókrol :D Feltételek
-hidraulikus teló vagy olyasmimint a ktm ultrafiren van vagy jobb de rosszabb ne
-hidraulikus tárcsa
-csak elöl tárcsak
-vaspedál
-normális lánc
-FEHÉR SZÍN
-MTB
-jobb felni erõs

köszöm :)


:hahaha:
Kill the Hill:szok: vagy fordítva?
www.kannmatti.kepeim.hu

#767
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts

Szóval az a lényeg, hogy egy presztizs márka villogjon alattad aminek jó a neve ill. egy MÉG ismeretlen jó felszereltségû olcsóbb márka... :) ok ha csillogni akarsz és nem bringázni akkor vedd a KTM-et, de ha bringázni szeretnél és egy jó ár-érték arányú bringát, ami mellesleg nagyon jó akkor a Kross-t.




Remek akkor kérlek titeket küldjetek linkeket bicókrol :D Feltételek
-hidraulikus teló vagy olyasmimint a ktm ultrafiren van vagy jobb de rosszabb ne
-hidraulikus tárcsa
-csak elöl tárcsak
-vaspedál
-normális lánc
-FEHÉR SZÍN
-MTB
-jobb felni erõs

köszöm :)

#768
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 posts
Sziasztok, Szia Exxpert!
Úgylátom a weboldalon, hogy a fehér/kék kicsit másképp (szerintem jobban:)) néz ki mint a fekete/homok! Most ebben nem a küllõ színére gondolok:D, hanem pl.: a nyeregre, meg valahogy a váz geoja is másabb! Ezzel azt szeretném kérdezni, hogy akkor a kék/fehéret úgy lehet kapni, ahogy a képen van, és nem úgy mint ahogy a képen a fekete/homok van kialakítva?? Ezt a két képet néztem:
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#769
El Axis

El Axis

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Köszönöm a sok segítséget egyébként!

#770
Kann Matti

Kann Matti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,458 posts

akkor megint változott a véleményem :D
most vagy kross level A6 os vagy ktm ultra fire a lóvé megvan már :)

estleg megnézné valaki hogy melyiket érdemesebb megvenni mármint alkatrészeben stb?


Szóval az a lényeg, hogy egy presztizs márka villogjon alattad aminek jó a neve ill. egy MÉG ismeretlen jó felszereltségû olcsóbb márka... :) ok ha csillogni akarsz és nem bringázni akkor vedd a KTM-et, de ha bringázni szeretnél és egy jó ár-érték arányú bringát, ami mellesleg nagyon jó akkor a Kross-t.
Kill the Hill:szok: vagy fordítva?
www.kannmatti.kepeim.hu

#771
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts

akkor megint változott a véleményem :D
most vagy kross level A6 os vagy ktm ultra fire a lóvé megvan már :)

estleg megnézné valaki hogy melyiket érdemesebb megvenni mármint alkatrészeben stb?


khmmmm.... :) ;)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#772
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts

Az a tavalyi modell, amit néztél.... :)





Sajna ebben az egy színben létezik.
Amondó vagyok, menj el boltokba, ülj fel mindkettõre, próbáld ki, és azt vedd meg, amelyik kényelmesebb, testhezállóbb, és amelyik élõben jobban tetszik.


akkor megint változott a véleményem :D
most vagy kross level A6 os vagy ktm ultra fire a lóvé megvan már :)

estleg megnézné valaki hogy melyiket érdemesebb megvenni mármint alkatrészeben stb?

#773
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 posts

Ez az úgynevezett presta szelep.
Ilyen átalakító kell rá:
http://www.matthewsb...s/presta006.jpg

Kitekered a presta szelep tetejét, utána rátekered a szelepre az átalakítót, majd az autószelepes pumpafejet erre az átalakítóra teszed rá.
Így:


Örülök, hogy tetszik a gépsas! Használd sokat!


Szerintem jobban jár, ha a pumpához vesz presta szelepes átalakítót, vagy fejet.
A nagyobb sportoltokban is kapni 1000 pénz körül, ráadásul azok egyszerre kompatibilisek (két oldalas a fejük) az autó és presta szeleppel is.
Hegyibringás = Kerekes Jeti

#774
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts

Ja, és még azt szeretném kérdezni, hogy a szelep fura. Ilyet még sosem láttam. Milyen szelep ez, és mivel lehet felfújni. Halottam valami adapterrõl amit rátéve mással is lehet fújni, ezt sem nagyon értem.


Ez az úgynevezett presta szelep.
Ilyen átalakító kell rá:
http://www.matthewsb...s/presta006.jpg

Kitekered a presta szelep tetejét, utána rátekered a szelepre az átalakítót, majd az autószelepes pumpafejet erre az átalakítóra teszed rá.
Így:


Örülök, hogy tetszik a gépsas! Használd sokat!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#775
El Axis

El Axis

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Gondoltam leírom, hogy be lett állítva a gépmadár váltója, sõt a féken is húztak egy kicsit. Így már nagyon brutál nekem a bringa. A fék elég életveszélyes, a váltó meg nagyon gyorsan vált - eszméletlen jó.
Ahol állították ott is a csodájára jártak, azt mondták szépek a váz forrasztásai (nekem fel nem tûnt volna), megdicsértek, hogy jól választottam.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
(Van sárhányóm.............hát........nem sokat lesz rajta. :) )

Ja, és még azt szeretném kérdezni, hogy a szelep fura. Ilyet még sosem láttam. Milyen szelep ez, és mivel lehet felfújni. Halottam valami adapterrõl amit rátéve mással is lehet fújni, ezt sem nagyon értem.

#776
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 posts

Az a tavalyi modell, amit néztél.... :)

Ja, akkor azért voltak olyan furcsák!:D

#777
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts

Hát, a Magyar weblapon nincs, csak a fekete-fehér feltüntetve... De máshol, a kross.eu-n (angolt kiválasztva), ott már azt írja az A6-ra (igaz nincs rajta tárcsa), hogy van piros színben is! És a Design is szerintem menõbb!:)http://www.kross.pl/...pa=417&kod=1206 De hátha Exxpert tud valamit fehér szín ügyben!;)



Az a tavalyi modell, amit néztél.... :)



hát nem tudom igazából jobban tetszik a ktm ultra fire (fehér) a kross lv. A6 nekem ott a szín ami nem tetszik de nem néz ki rosszul fehér vázat nem lehet véletlenül hozzákapni a fekete helyett??


Sajna ebben az egy színben létezik.
Amondó vagyok, menj el boltokba, ülj fel mindkettõre, próbáld ki, és azt vedd meg, amelyik kényelmesebb, testhezállóbb, és amelyik élõben jobban tetszik.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#778
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts
hát s Disc az jobban tetszik nekem :)
Jajj csak ne lenne ilyen nehéz bicajt venni:D ktm ultra fun Vs. Kross level A6 Disc
most melyik legyen ?:D

#779
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 posts

hát nem tudom igazából jobban tetszik a ktm ultra fire (fehér) a kross lv. A6 nekem ott a szín ami nem tetszik de nem néz ki rosszul fehér vázat nem lehet véletlenül hozzákapni a fekete helyett??

Hát, a Magyar weblapon nincs, csak a fekete-fehér feltüntetve... De máshol, a kross.eu-n (angolt kiválasztva), ott már azt írja az A6-ra (igaz nincs rajta tárcsa), hogy van piros színben is! És a Design is szerintem menõbb!:)http://www.kross.pl/...pa=417&kod=1206 De hátha Exxpert tud valamit fehér szín ügyben!;)

#780
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts
hát nem tudom igazából jobban tetszik a ktm ultra fire (fehér) a kross lv. A6 nekem ott a szín ami nem tetszik de nem néz ki rosszul fehér vázat nem lehet véletlenül hozzákapni a fekete helyett??