Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#721
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Ha teló vagy tag, akkor nézd meg annak a technikai specifikációját - kezelési/szerelési leírás - a neten elérhetõek. A súlyodhoz megfelelõen kell belõni, de módosulhat a dolog, ha a felhasználást is szem elõtt tartod, de ez már tapasztalat.
Amúgy az idei A8-ban RS TORA van. Könnyen megtalálod a hozzá való adatot. Töltsd le innen:
http://www.sram.com/...D=1&subcatID=10

15 MB, 105 oldal.
Csákány!

#722
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Sziasztok!

Az A8 bringámba, meg úgy egyébként is mennyi levegõt szokás, kell fújni?

Köszi!

Hová? Gumiba vagy a telóba? Nem mindegy.;) Egyébként meg nem kerékpár (márka) függõ.


#723
El Axis

El Axis

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok!

Az A8 bringámba, meg úgy egyébként is mennyi levegõt szokás, kell fújni?

Köszi!

#724
davkar

davkar

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

Ezekrõl még nem tudok neked infót adni, amint aktuális lesz, jelzem feléd, illetve tudatom az árát. Az átvételt is megoldjuk....


Köszi, várok türelmesen.

#725
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Az király! Én biztos kérek egy M-est, majd tudatod, hogy mikor aktuális. Kb milyen árban lesznek? Hol lehet majd átvenni?

Üdv


Ezekrõl még nem tudok neked infót adni, amint aktuális lesz, jelzem feléd, illetve tudatom az árát. Az átvételt is megoldjuk....

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#726
davkar

davkar

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

2 hét múlva megyek ki hozzájuk, és megpróbálok hozni pár darabot. De egyébként is augusztus vége/szeptemberben hozzunk be mezeket.


Az király! Én biztos kérek egy M-est, majd tudatod, hogy mikor aktuális. Kb milyen árban lesznek? Hol lehet majd átvenni?

Üdv

#727
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Szia!

Rövidet szeretnék, M-est. Remélhetek?

Üdv



2 hét múlva megyek ki hozzájuk, és megpróbálok hozni pár darabot. De egyébként is augusztus vége/szeptemberben hozzunk be mezeket.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#728
davkar

davkar

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

Nem tudom most pontosan megmondani, de hamarosan lesznek "meglepetések", és remélem akkor már erre is tudok neked pontos adatot mondani. ;)
Egy kis türelmedet kérem még....

Rövid vagy hosszú ujjú kell? Milyen méret?


Szia!

Rövidet szeretnék, M-est. Remélhetek?

Üdv

#729
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Szia Exxpert!

Nagyon vennék egy Krossz mezt, már ha lenne ilyen.
Mikorra várható, hogy forgalomba kerül?

Üdv


Nem tudom most pontosan megmondani, de hamarosan lesznek "meglepetések", és remélem akkor már erre is tudok neked pontos adatot mondani. ;)
Egy kis türelmedet kérem még....

Rövid vagy hosszú ujjú kell? Milyen méret?

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#730
davkar

davkar

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Szia Exxpert!

Nagyon vennék egy Krossz mezt, már ha lenne ilyen.
Mikorra várható, hogy forgalomba kerül?

Üdv

#731
davkar

davkar

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

Szia Exxpert!
Az elmúlt 1 hétben sokat gondolkodtam, hogyha megvenném a Hexagon V4-t, akkor még az fejleszteném, és az már ott lenne a Level A4 áránál! És így a Level A4-t veszem majd valamikor meg (ha lesz rá zseton:D)! Szerinted ez jó döntés?
Vadaaasz: én is megyek utánad!:)


Szia KrossHexagonV4!

Én is a Level A4 mellett döntöttem az ár/érték arány miatt. Durván 3 hónapja vettem meg, és úgy érzem nem jártam rosszul. De... Azért nem mindennel voltam/vagyok 100%-ban elégedett. Rögtön az elsõ túrám alkalmával állítani akartam a nyereg magasságán és mivel nem gyorszáras így tekergetni kezdtem a bilincs csavaját. Hát pillanatok alatt kettétört, így 2 km után irány haza, illetve a bringaboltba egy új bilincsért. A nyereg mindkét oldala nagyon gyorsan kopik, már-már feslik. Ezzel kivárok, de asszem elõbb-utóbb csere lesz belõle. nyeregcsövet is ki kellett cserélnem, mert csak 28cm hosszú. A tárcsafék pedig kicsit foghatna jobban is.
Ezzel együtt ennyi pénzért nem kapsz jobbat, csak matricát.

Üdv

#732
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Hát igen, el is hiszem, mert ennyi pénzért RS telós, meg deore váltós bringát nem lehet kapni! És a tárcsafék ami rajta van, a Tektro Auriga hidraulikus? (nem nagyon értek a Tektro fékekhez:))


Igen, hidraulikus, 160-as tárcsákkal.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#733
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Ez egy nagyon keresett modell, úgy gondolom, hogy ennyi pénzért egy nagyon frankó gépet kapsz. Ugyanaz a váz, mint a felette levõ modellek, deore hátsó váltó, deore váltókarok, poplock-os rock shox dart villa, a hidraulikus tárcsafék pedig a bekopás után nagyon jól fog. Szerintem jó vétel, illetve az eladások és visszajelzések is ezt igazolják.

Hát igen, el is hiszem, mert ennyi pénzért RS telós, meg deore váltós bringát nem lehet kapni! És a tárcsafék ami rajta van, a Tektro Auriga hidraulikus? (nem nagyon értek a Tektro fékekhez:))

#734
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Szia Exxpert!
Az elmúlt 1 hétben sokat gondolkodtam, hogyha megvenném a Hexagon V4-t, akkor még az fejleszteném, és az már ott lenne a Level A4 áránál! És így a Level A4-t veszem majd valamikor meg (ha lesz rá zseton:D)! Szerinted ez jó döntés?
Vadaaasz: én is megyek utánad!:)


Ez egy nagyon keresett modell, úgy gondolom, hogy ennyi pénzért egy nagyon frankó gépet kapsz. Ugyanaz a váz, mint a felette levõ modellek, deore hátsó váltó, deore váltókarok, poplock-os rock shox dart villa, a hidraulikus tárcsafék pedig a bekopás után nagyon jól fog. Szerintem jó vétel, illetve az eladások és visszajelzések is ezt igazolják.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#735
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Szia Exxpert!
Az elmúlt 1 hétben sokat gondolkodtam, hogyha megvenném a Hexagon V4-t, akkor még az fejleszteném, és az már ott lenne a Level A4 áránál! És így a Level A4-t veszem majd valamikor meg (ha lesz rá zseton:D)! Szerinted ez jó döntés?
Vadaaasz: én is megyek utánad!:)

#736
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
oké akkor átálok a "sötét oldalra" megrendelem az a4 ez :D:cheers:

#737
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Én meg azt mondtam hogy szerintem nem:D, de ahogy látom feleslegesen törjük itt magunkat azon hogy kinek van igaza, mivel akinek szólt a dolog azt szerintem már nem érdekli, lehet hogy már régen a szép új A2 XT bringájával rója a budai hegységek erdei ösvényeit, és röhög hogy mekkora gyökerek vagyunk... na én megyek megsétáltatom a magellánt itt a taunusz hegységben, mert már nagyon rakoncátlan...

Egyébként a level A6 V-vel már kieggyeznék, kifejezetten tetszik! Egy teló csere után:D

Te nem vagy kibékülve a telókkal!:D De hát izlések és pofonok!:) Jó tekerést!;)

#738
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

Azt egyikünk se mondta, hogy legyél A2 XT fan!:) Meg azt se, hogy az A2 XT a világ legjobb bringája, és hogy ez a fórum annak a szentélye! Mi csak azt mondtuk, hogy A2 ár/érték arányba jó!


Én meg azt mondtam hogy szerintem nem:D, de ahogy látom feleslegesen törjük itt magunkat azon hogy kinek van igaza, mivel akinek szólt a dolog azt szerintem már nem érdekli, lehet hogy már régen a szép új A2 XT bringájával rója a budai hegységek erdei ösvényeit, és röhög hogy mekkora gyökerek vagyunk... na én megyek megsétáltatom a magellánt itt a taunusz hegységben, mert már nagyon rakoncátlan...

Egyébként a level A6 V-vel már kieggyeznék, kifejezetten tetszik! Egy teló csere után:D
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#739
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Oké! Nyertetek! Meggyõztetek, már rendeltem is magamnak két A2 XT bringát, már alig várom hogy hozza a póstás...

Én voltam a hülye mert azt hittem hogy ez egy fórum, és nem egy Kross A2 XT-nek felszentelt szentély...

Azt egyikünk se mondta, hogy legyél A2 XT fan!:) Meg azt se, hogy az A2 XT a világ legjobb bringája, és hogy ez a fórum annak a szentélye! Mi csak azt mondtuk, hogy A2 ár/érték arányba jó!

#740
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Oké! Nyertetek! Meggyõztetek, már rendeltem is magamnak két A2 XT bringát, már alig várom hogy hozza a póstás...

Én voltam a hülye mert azt hittem hogy ez egy fórum, és nem egy Kross A2 XT-nek felszentelt szentély...
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...