Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#701
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Húú bakter! Tudtam én, hogy Veszprém egy jó hely!

Exxpert, engedj meg egy kérdést!

Nagyon tetszik egy-két Kross modell, de egy bibi van velük - vagy velem :) - nincs nagyobb vázméretben. Lesz ebben változás valamikor, vagy ne is reménykedjek?
Köszönet!


Hamarosan nyilvánosak lesznek a 2010-es modellek, azt nem tudom neked megmondani, hogy melyikbõl milyen méretek lesznek.
Azonban van egy-két modell, amibõl gyártanak speciális vázméreteket is.
Csak példaképpen a Crow Meadow-ból van még 23(!!!)-as vázméretünk is.
Ha megírod nekem, hogy mi érdekel, akkor meg tudom neked nézni, hogy milyen vázméretekkel van pontosan. De a jövõ évi modellekrõl vázméret-ügyben még nem tudok nyilatkozni.

A veszprémi piacon talán a devecseri "szerzeményeket" árulják, nem?

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#702
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Húú bakter! Tudtam én, hogy Veszprém egy jó hely!

Exxpert, engedj meg egy kérdést!

Nagyon tetszik egy-két Kross modell, de egy bibi van velük - vagy velem :) - nincs nagyobb vázméretben. Lesz ebben változás valamikor, vagy ne is reménykedjek?
Köszönet!

#703
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Aki netán Veszprémhez közel lakik az a Veszprémi piacon tud venni borzasztó olcsón bicaj alkatrészeket PL. egy versenybicikli 200 00 FT stb és még az árcimke is rajtavan de bukót is lehet kapni ugyan igy 500 Ft ért bármit nagyon megéri
a titka az, hogy Minden vasárnap reggel 6 kor vagy 7 kor ott kell lenni mert akkor még nem viszik el az árukat

#704
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Nem reklám jelleggel, de itt megtalálod õket és korrekten szállítanak.
http://www.bikemarke...obc=313&ob=&a=3

vagy a gyártó honlapján:
http://www.ergon-bike.com/us/en/home

#705
NGyula

NGyula

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Köszönöm a segítséget, utána nézek majd ezeknek az Ergon markolatoknak.

#706
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Én is beállok a sorba...
Már több embertõl hallottam az Ergon markolat jótékony hatását, mindenki dícséri.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#707
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Csatlakozom az Ergont dicsérõk csoportjához. Egy éve használok GX2-t, és nagyon bejött. Hagyományos markolatot használva, CC/túra közben fél óra után már fáj a csuklóm, annyira megszoktam az Ergont. Nem azért vettem, mert kézfájós lettem volna, hanem érdekelt a koncepció gyakorlati értelme. Nos, az van nekije.:)
Másik bringára automatice ugrik majd a GX1, mert oda nem kell szarv.


#708
davkar

davkar

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

Mondjuk relatíve drága próba, de tény, hogy nagyobb felületen oszlik meg a kézre esõ terhelés, mint a hagyományos markolatok esetében, na meg tetszés szerint állítható a dõlészsóge, így univerzális.


Na ja, kicsit húzós az ára. A próbán azt értettem, hogy talán van valakinek már az ismerõsök között, s azzal menni egy teszt kört.
Amúgy a Level A4 jól vizsgázott Szegeden. A rázós szakaszokon sem esett szét, pedig volt belõle bõven.

#709
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Mondjuk relatíve drága próba, de tény, hogy nagyobb felületen oszlik meg a kézre esõ terhelés, mint a hagyományos markolatok esetében, na meg tetszés szerint állítható a dõlészsóge, így univerzális.

#710
davkar

davkar

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

Sziasztok.

Én a 15 évig használt országúti bringámról váltottam egy hete egy Kross Crow Meadow-ra.
Teljesen elégedett vagyok vele, meg minden. Jó minõség korrekt áron.
Viszont van egy nagy problémám, tudom nem ide való de hátha tudtok rá valamit mondani. Mióta a Meadow-val járok azóta sokkal jobb a derekam (egyenesebb az üléspozíció az országútihoz képest), viszont a csuklóm rettenetesen fáj 5-10 kilométer után. Ez megszûnik majd ha megszoktam az új kormányt, vagy rosszul áll a kormány és állítani kéne rajta ?
Nem tudom mitõl lehet.


Szia!

Nekem is hasonló problémám volt. Kb 25-30 perc tán rettenetesen zsibbadtak a csuklóim. Keresgettem a neten, és rátaláltam az ERGON markolatokra. Kipróbáltam, és volt zsibbadás nincs zsibbadás. Nem azt mondom, hogy tutira ez a megoldás nálad is, csak azt, hogy talán egy próbát megér.

Üdv

#711
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

Sziasztok.

Én a 15 évig használt országúti bringámról váltottam egy hete egy Kross Crow Meadow-ra.
Teljesen elégedett vagyok vele, meg minden. Jó minõség korrekt áron.
Viszont van egy nagy problémám, tudom nem ide való de hátha tudtok rá valamit mondani. Mióta a Meadow-val járok azóta sokkal jobb a derekam (egyenesebb az üléspozíció az országútihoz képest), viszont a csuklóm rettenetesen fáj 5-10 kilométer után. Ez megszûnik majd ha megszoktam az új kormányt, vagy rosszul áll a kormány és állítani kéne rajta ?
Nem tudom mitõl lehet.

Ha a csuklód ilyen hamar elkezd fájni, akkor ott valami nagy gebasz van. Ez lehet az ülésmagasság, ülés-kormány távolság de lehet a kezedben van a bibi.
Ha korábban az országútidnál ez nem jelentkezett, próbálj meg egy ahhoz hasonló beállítást, hogy a testhelyzeted közelítsen a korábban megszokotthoz. Hátha...

#712
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Kb. 2,5-3 bart szoktam belenyomni. Ha nagyon kemény terepen mész, akkor egy picit érdemes visszaereszteni a nyomásból.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#713
NGyula

NGyula

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok.

Én a 15 évig használt országúti bringámról váltottam egy hete egy Kross Crow Meadow-ra.
Teljesen elégedett vagyok vele, meg minden. Jó minõség korrekt áron.
Viszont van egy nagy problémám, tudom nem ide való de hátha tudtok rá valamit mondani. Mióta a Meadow-val járok azóta sokkal jobb a derekam (egyenesebb az üléspozíció az országútihoz képest), viszont a csuklóm rettenetesen fáj 5-10 kilométer után. Ez megszûnik majd ha megszoktam az új kormányt, vagy rosszul áll a kormány és állítani kéne rajta ?
Nem tudom mitõl lehet.

#714
El Axis

El Axis

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szép lassan megtanulok kérdést feltenni. :)
84 kg vagyok.
Köszönöm a türelmet!

#715
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Megvettek a KROSS level A4 et és nagyon állat és finom is :)
Ki is próbáltam :D
Elmentem mosószerért (Anya megkért) és nagyon ment :D tekertem elég rendesen mikor a sorban áltam ugy szartam h elviszik mint állat pehhem volt 5 ember bankártyával fizetett :D egy fickó meg idegesítõen nézte a bicajomat :D
de nemlett semmi szerencsére :D remélem nem is lesz .
Majd megyek azt az erdõbe megjáratom egy. KICSIT!


Remélem sok örömteli órát fogsz a nyeregben tölteni!
Használd egészséggel!! ;)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#716
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Megvettek a KROSS level A4 et és nagyon állat és finom is :)
Ki is próbáltam :D
Elmentem mosószerért (Anya megkért) és nagyon ment :D tekertem elég rendesen mikor a sorban áltam ugy szartam h elviszik mint állat pehhem volt 5 ember bankártyával fizetett :D egy fickó meg idegesítõen nézte a bicajomat :D
de nemlett semmi szerencsére :D remélem nem is lesz .
Majd megyek azt az erdõbe megjáratom egy. KICSIT!

#717
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

Tipikus esete, ha a laikus kérdezni próbál. :)
A gumira gondoltam.
De köszönöm a válaszokat, bár a kérdésem még fennáll.


Le kéne írni, hogy milyen méretû a gumi (oldalfalán megtalálod - 26x???), és hány kiló vagy.


A 2009-es A8-on Racing Ralph gummák vannak, 26x2.1.
Súlyod?

#718
Vadaaasz

Vadaaasz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Hali!

A 2009-es LEVEL A4-A6-A8-nál milyen a fék bowdenes,vagy olajos?




Hidraulikus :D

#719
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Tipikus esete, ha a laikus kérdezni próbál. :)
A gumira gondoltam.
De köszönöm a válaszokat, bár a kérdésem még fennáll.

Le kéne írni, hogy milyen méretû a gumi (oldalfalán megtalálod - 26x???), és hány kiló vagy.


#720
El Axis

El Axis

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Tipikus esete, ha a laikus kérdezni próbál. :)
A gumira gondoltam.
De köszönöm a válaszokat, bár a kérdésem még fennáll.