Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12562 hozzászólás a témában

#11961
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

sun cr18 sem éppen egy ideális megoldás, lehet nem létezik felnibõl az olcsó, könnyû jó kategória? (valószínû...)

az sajnosn nem

amugy sztem semmi gond a mach1-gyel....nem könnyû de sztem nem is gyenge....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11962
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
ilyen tanácstalanságot ezen a fórumon még nem láttam :D

esetleg más ötletek?
mert lassan megveszem a mach1-et :)

#11963
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
sun cr18 sem éppen egy ideális megoldás, lehet nem létezik felnibõl az olcsó, könnyû jó kategória? (valószínû...)

#11964
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
100 kg fölött a Mach1 nem egy életbiztosítás. Lehet, sok gondod lesz a centírozással... Mást én spec. nem tudok ajánlani, csak a Mach1-rõl halottam nem jókat.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#11965
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
100 fölött vagyok.

de nem vágom oda a bringát sosem...
szal cr18-at jobban ajánlanátok?
mach1 mx disc 3900ft
mach1 mx 2900ft

ezek nem jó árak?
vagy tudtok jobbat (ár/érték) ?

#11966
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
mach 1 áráért asszem már kapsz sun cr18-at, én inkább olyat vennék.

#11967
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Hány kiló vagy? A Mach1 lehet, nem elég...
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#11968
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
hahó ilyen kerekeket tervezek venni
elõre és hátra (hobby xc-re, meg városba):

Agyak: B+ Country Disc
Felni: Mach1 MX Disc (elõre) + Mach1 MX (hátra)
DT (2mm) küllõk.

fûzéssel együtt lenne 23e
jó vétel?

#11969
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Egy mavic cp33-as felnire szerintetek rá lehet erõltetni egy 32-es külsõt? A mavic szerint max 28-as mehet erre a felnire, nemtom ezt mennyire kell komolyan venni...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#11970
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
igen
Autist Team:)



#11971
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
átütõs elsõ agynál normális, ha mindkét oldalán lötyög ez a kilógó fém? (láb vagy nemtom hogy hívják)

Feltöltött kép

#11972
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ez is teljesen jó, csak nekem aberált papucsom van azért kellett így csinálni.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#11973
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nekem pedig olyan van, melyen a középsõ 135 mm-en 12 mm a tengely, a szélén pedig leszükül 10mm-re. így teljesen tökéletes volt.

#11974
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nekem egy 12*135-ös Ringlé van 10-esre átalakítva, esztergálva lett bele egy tengelyszerüség amibe 2 oldalról 2 10-es csavar megy bele, egyszerü és jó.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#11975
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy 12/135 hátsó agyat hogyan tudnám bepréselni a 10 mm-es hátsó papucsba? A tengelyvégek 10 mm-re esztergálása + menetmetszés után nem veszít sokat a tengely a merevségébõl?
Vagy egyetlen megoldás a 10/135 mm-es félig gyorszáras megoldás?
Vagy ennyit nem ér az egész, jobban járok ha hagyományos gyorszáras agyat használok. Ilyenben létezik 4 kalapácsos?

Köszi a válaszokat, elég kezdõ vagyok a témában, bár jócskán utánaolvastam itt a fórumon, mégis elkél a segítség ;)

Novatec D362SB - http://www.neuzer.hu...oryID=65#prod_0
Többen is nagy elégedettséggel használjuk.


#11976
ZaUk

ZaUk

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy 12/135 hátsó agyat hogyan tudnám bepréselni a 10 mm-es hátsó papucsba? A tengelyvégek 10 mm-re esztergálása + menetmetszés után nem veszít sokat a tengely a merevségébõl?
Vagy egyetlen megoldás a 10/135 mm-es félig gyorszáras megoldás?
Vagy ennyit nem ér az egész, jobban járok ha hagyományos gyorszáras agyat használok. Ilyenben létezik 4 kalapácsos?

Köszi a válaszokat, elég kezdõ vagyok a témában, bár jócskán utánaolvastam itt a fórumon, mégis elkél a segítség ;)

#11977
HLev

HLev

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
kösz rob, szimpi hely

#11978
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Halo!

Bp-en hol érdemes kereket fûzetni? Pontosabban már be van fûzve, kb. 1/3-ig húzott küllökkel áll már pár hónapja, mert nincs idõm befejezni, meg az állványom sose készül el, viszont nagyon szeretném már használni. (mondjuk arra sincs idõm :chin:)

Na, mindegy, egy frankó helyet/fickót tudtok nekem ajánlani? Olyat, ahol egy tárcsás, kazettás hátsó kereket faszán befejeznének. Köszi!!!

DMR Revolver, 321, DT 2.0

luongo kerékpár bp 13 ker raul wallenberg 1

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#11979
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

ennél jobb ajánlatot cc-re nem tudok elképzelni se...
http://www.actionspo...329fd183c8a8611

pedig nem nehéz: link ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#11980
HLev

HLev

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Halo!

Bp-en hol érdemes kereket fûzetni? Pontosabban már be van fûzve, kb. 1/3-ig húzott küllökkel áll már pár hónapja, mert nincs idõm befejezni, meg az állványom sose készül el, viszont nagyon szeretném már használni. (mondjuk arra sincs idõm :chin:)

Na, mindegy, egy frankó helyet/fickót tudtok nekem ajánlani? Olyat, ahol egy tárcsás, kazettás hátsó kereket faszán befejeznének. Köszi!!!

DMR Revolver, 321, DT 2.0