Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12562 hozzászólás a témában

#11941
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
felütéses defekt ellen véd, alacsonyabb nyomáson tudod használni a gumit, mert az oldalfala jobban tart

#11942
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
Gumiknál az erõsített oldalfal mit jelent - pl minion dh-nál?
Csupán egy üzleti fogás, vagy tényleg sokkal jobb, megéri azt a pár ezer forintot?

Elõre sztetek elég 2,35ös gumi, vagy inkább 2,5?

#11943
DCSHOECOUSA

DCSHOECOUSA

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Tudom picit férrecsúszott...
Köszi sokat segítettél!!!!

#11944
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
angolul van, de remélem segit:

Feltöltött kép


és mindezt a keréképítés topikban. ügyes ... :rolleyes:

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#11945
DCSHOECOUSA

DCSHOECOUSA

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
nem nyakcsõ,fejcsõ kicsit mintha kezõ lennék ilyesmiben

#11946
DCSHOECOUSA

DCSHOECOUSA

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hello! Segítség kéne kihúztam a villanyakat a nyakcsõböl(BMXem van) és lerepült az összes gyürü ami rajta volt.Persze nem tudom melyiket hova rakjam vissza...
Tudom igazán nagy hülyeség volt leszedni de ez van... Légyszi segítsetek!!!!

Köszi

#11947
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
azért zsirozzák, hogy könnyebb legyen centrirozni.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#11948
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
kerékfûzésnél baj, hogyha a küllõk végére nem raknak zsírt?

vagy ez nem fontos dolog, és csak néhány helyen csinálják?

-

excaliburra mi a legkisebb gumi, ami rárakható?
2,3? vagy a 2,1 -es is ráfér?

#11949
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

tényleg mi a külömbség a 24 és a 36(34) küllõsök között?

az a külöNbség, hogy nem M-el hanem N-el irják a különbséget. érted ;)
100 felé rendesen megépített 32 küllõs kerék kell, nem ilyen csoda-sz*rok, mint a fenti.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#11950
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Végülis az a kérdés, mennyit imbolyog.

#11951
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
IEC : Ne aggódjál, Shimano kazettatestek imbolyognak 1 kicsikét, ez tök normális.
Már 10 éve az akkori XT agyamon is imbolygott.
Marci

#11952
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

végülis vehetsz 24 küllöset, de az olyan 150 k lesz......az bírja még az én súlyomat is.....

de normál cuccból azért kell a 32 küllõs, mondjuk 2-1,8 as jobbfajta küllõkkel.....

Na igen.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#11953
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
végülis vehetsz 24 küllöset, de az olyan 150 k lesz......az bírja még az én súlyomat is.....
ilyet e :

http://www.mavic.com...c.php?gamme=vtt

de normál cuccból azért kell a 32 küllõs, mondjuk 2-1,8 as jobbfajta küllõkkel.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11954
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
24 küllõset ne vegyél 100 kg fölé! Nem éri meg. Több baj lesz vele, mint a 32 vagy 36 küllõssel, ugyanis azok lényegesen merevebbek. Anno az én 94 kg-m alá 36 küllõset javasoltak a szakemberek.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#11955
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
Ez szerintetek milyen?

Xero XCD-3 Cyprus kerékszett (22.900Ft) - E + H

Feltöltött kép

http://ebike.hu/term...kerekszett/2614

http://www.xerowheel...&id2=31&pid=34#

24 küllõs...
lehet egy ilyet vennie egy 100 kiló fölötti embernek?

tényleg mi a külömbség a 24 és a 36(34) küllõsök között?

#11956
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Õszintén mondom, nem tudom mi az oka. Nekem is volt már ilyen, de az tényleg olcsó agyon volt. Azt mondták, gyári hiba. A SRAM 7.0 erõs, annak nem kéne -> az aggyal van gond. De majd valaki megmondja itten, aki ért hozzá.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#11957
iec

iec

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
De mégis mitõl imbolyoghat? Már a kazettatest is selejt? Shimano agy, SRAM 7.0-s fogassor, egyik sem széthajtott.Más bringáknál is láttam már ilyet, bár azok az olcsóbb kategóriából valók.

#11958
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
1., Az egy nagyon jó összeállítás! Vedd meg, ha teheted!
2., Nem, nem kéne imbolyognia. Ott valami nem okés.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#11959
iec

iec

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!

Újként lenne pár kérdésem.
1.) Mindig is a DT onyx agy mavic felniben (kb. 717-es) fûzve volt a vágyálmom, most megtehetném, de azért megkérdezem, hogy ez jó lenne-e cross country-ra?
2.) Szabad-e "imbolyognia" a hátsó fogaskeréksornak az agyon? Forgatom a kereket, abbahagyom a pedálozást, hagyom, hogy pörögjön, és a fogassor a kazettán, vagy már a kazetta is -mintha nyolcas lenne benne- tengelyirányban mászkál. A fogaskeréksort totál ráhúztam a kazettára.
Azt hittük, hogy a keréktengely görbe, de nem, mindhárom próbált tengellyel produkálta ugyanezt a szitut.
Köszi a válaszokat!

#11960
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Vegyél CR-t !
1:Minõségben jobb a machnál .
2:most akciós a neuzernél!(is)
3:Kedves barátom KKrisz is ezzel nyomja már több mint egy éve igaz õ 95 kg kb. 32 küllõ alu nipli meg ilyenek.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers: