Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2821
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Ma hajnalban végre megbírtam nézni a gépeket!
Fantasztikusak! Kicsit szomorkodok,h miért nem vártam egy évet...... :D
Bár a 29-es gépükbõl nem értem,h miért nem hoztak ki egy "olcsóbb" fapadosabb verziót is. És a váz külön miért nincs? :( Remélem lesz.

#2822
kgabus

kgabus

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Én is csak szeretném megnézni az oldalt,de vagy csak félig tölti be az oldalakat,vagy egyáltalán nem. :(


Nagyon lassú vmiért, nekem mûködik, de 5-10 percekbe telik, mire behoz 1 db oldalt.

#2823
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Én is csak szeretném megnézni az oldalt,de vagy csak félig tölti be az oldalakat,vagy egyáltalán nem. :(

#2824
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Sok dologból tevõdik össze az ár és a drágulás valószínûleg elkerülhetetlen. Az okok közt van például ez (is): EU Votes To Keep Whopping Tax On Chinese Bikes - BikeRadar

#2825
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

1 év alatt kb 15%-ot gyengült az Euró, pl a kínai valutával szemben.


de evrol evre? ha megnezel egy 4-5 evvel ezelotti bringat hasonlo arban, eleg elszomorito, hogy mit adtak akkor 1000 euroert, es mit most.

#2826
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

hat vagy ez, vagy az van... de nemtom meg hova tud emelkedni a bringak ara, hogy mivel indokoljak.
...

1 év alatt kb 15%-ot gyengült az Euró, pl a kínai valutával szemben.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#2827
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
hat vagy ez, vagy az van... de nemtom meg hova tud emelkedni a bringak ara, hogy mivel indokoljak.

Arn, 1500 EUR-tól indul a Grand Canyon AL 29er. http://www.canyon.co...nyon-al-29.html
A weboldal nagyon leterhelt még és nem jön be minden jól, mindenesetre úgy fest, idén is korrekt áron adják a dolgaikat.


ez durvan jo ar a felszereltseget nezve... persze, ha normalisabb lesz a ft/euro arfolyam :)

#2828
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Elsõre úgy tûnt nem emeltek árakat, de a 999€-s Grand Canyon AL 6.0 gyengébb mint a tavalyi. Elixir 3 helyett 1-es van benne, valamint a hajtómû SLX helyett Deore...

#2829
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Arn, 1500 EUR-tól indul a Grand Canyon AL 29er. http://www.canyon.co...nyon-al-29.html
A weboldal nagyon leterhelt még és nem jön be minden jól, mindenesetre úgy fest, idén is korrekt áron adják a dolgaikat.

#2830
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ezt akár te is megcsinálhatod otthon, de rá érsz akkor is ha már megszakadt heilcoil és társai.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#2831
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Canyon | Eurobike Special | Grand Canyon AL 29

a videoban... milyen okosak - pm vaz, menetmegszakadas ellen egy belecsavart betet van. ezt alkalmazzak villaknal meg vazaknal mashol is?

#2832
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
en a canyon tervezesi modjat logikusabbnak tartom... nekem les giantem van, ami 19 colos, es a 375os nyeregcso epphogy eleg. azt nezd, hogy milyen vazhossz jon be.

ha alacsonyabb lennek, nem hiszem, hogy 29ert valasztanek, es 100mm rugout felett sem.

#2833
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Szerintetek a 29er ugyanazokban a vázméretekben jön majd ki mint a 26-os?
Olvastam, hogy 29er-bõl kb. 1 számmal kisebb a jó.
Nekem most egy 16.5"-os 26-os van amit a 174es magasságomhoz egy picit kicsinek érzek. Mondjuk így a "falon" is felmegyek vele, lefelé viszont -kis túlzással- folyton át akarok esni a kormányon. Egy szó mint száz, remélem megtartják a mostani méreteket és akkor lehet pont jó lenne a 16.5"-es méretû 29er. :P

#2834
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

.kép.


Nagyon komoly! Párod túrázni használja "csak", vagy versenyez is vele?

#2835
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP

Feltöltött kép



#2836
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
lehet maradnak a regi vaznal, aztan majd valtasnal upgradelnek.

#2837
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Passz. A cikkíró szerint, amint kap árakat, update-elni fogja a cikket.
Más. Nerve AM úgy látom, még nem kap X-12-t. Tibor Simai speckó gépérõl került fel a pár kép a pofakönyvre.

#2838
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
milyen arban jonnek? marha jo az alkatreszlista is. foleg a 9.9 erdekes (terralogicos villa - nyam).
26osbol a 8as 1500, a 9es 1800. gyanitom ennel lesz egyket szaz euroval dragabb.

#2839
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Eurobike 2011 Demo Day Report: Canyon “Grand Canyon AL 29″ | Twenty Nine Inches
"Very soon into the ride it became clear: This bike is built for maximum propulsion and speed. With the slightly long effective top tube, the low front and the steep seating angle, the bike simply begged to be ridden all out fast … very fast. Among all the bikes of that day, the Grand Canyon for me has been the fastest accelerating and speed loving bike of them all."

Can(y)on. You can. :-)

#2840
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Ha megtudod csinálni,akkor javaslom,h te is vedd a legkisebb felszereltségû komplett gépet és add el a felesleget,így sokkal olcsóbban jutsz a váz,rugóstag kombóhoz.
Ha sok a strive,akkor a nerve am is jó választás lehet,ráadásul az 500 euroval olcsóbb is,mint a strive. Hamarosan jönnek a jövõ évi gépek,mert már szinte mindent eladtak. A jövõ évit hátha már x12-es tengellyel adják. :)
A Juicy 7 pedig elég erõs kéne,h legyen. Ha nem,akkor a tárcsa kicsi a súlyodhoz,v a fékpofával van gáz. Szerintem.