Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3127 hozzászólás a témában

#2781
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Köszönöm a választ. Pont a Giant XTC 29'ert néztem ki, de sajnos 2011es nincs a méretemben, a 2012es modelleket mindenképp megnézem, de nem tudom mikor érkeznek, talán ez lesz az: Giant XTC 29er 1 ennek viszont nem olyan jó a felszereltsége...

#2782
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
Ha a Canyon tetszik, akkor az tetszik, de hogy én nem adnék érte ennyit, az fix. Fõleg így nem: Giant XTC 29'er és ez egyk jó kis bringa, szvsz esetleg a féket kell cserélni rajta, de azt is inkább csak a bling miatt, mert elég egyébként itthonra bõven jó

#2783
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Sziasztok!

29-es gép vásárlásán gondolkodom, nézem egy ideje az árakat, felszereltségeket (Giant xtc, Merida lite 1800), de aztán megláttam a Grand Canyon 8.9 és 9.9-es bicókat. Bár kicsit magaslom az árukat, de ezeken olyan felszereltség van, amit nem kezdenék el rögtön lecserélni. Plusz, ha elpasszolom a mostani dolgaimat, le is jön valamennyi az új árából...

Van valakinek grand canyon gépe? Mennyire éri meg ilyet venni? Ár / érték arányban elég jónak tûnnek. XC célra kellene, hobbi szinten maratonokon is indulok.

Azt nem teljesen értem, hogy csak akkor kell fizetni a bankkártyával, ha tényleg jön a gép. De addig tárolják az adatokat, vagy újra be kell adni azokat késõbb? Mostani rendelésnél valahogy március-áprilisra érkezne meg a gép, bár amit kinéztem, arról pont nincs infó (fekete-fehér L-es 9.9), írtam nekik, remélem ilyen is lesz legkésõbb tavaszra.

#2784
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Írjad csak, szeretjük az ügyfélszolgálatos sztorikat.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#2785
vargamarton

vargamarton

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok!
Nem vagyok nagy fórumozó,de ezt most muszáj "kiírnom" magamból...
Három héttel ezelõtt rendeltem egy Ultimate AL vázat a Canyontól. Körülbelül fél év keresgélés,méricskélés után döntöttem el,hogy ez lesz a megfelelõ,
60cm-es méretben. Minden olajozottan mûködött,elõreutalással fizettem,a UPS oldalán végig tudtam követni,merre jár a csomag. Ma estére ígérték,de már délután megérkezett. Alig vártam,hogy hazaérjek a munkából és végre a kezemben tartsam új "szerelmemet". Rég nem voltak ilyen izgalommal és örömmel telt perceim,miközben bontottam a csomagot. Gyönyörû! Csodaszép! Ezek voltam az elsõ szavak,amik eszembe jutottak,mikor megláttam. Sajnos ez az öröm egy pillanat múlva el is szállt,amikor megláttam,hogy egy 64-es vázat küldtek a 60-as helyett.
Csalódott vagyok,nem erre számítottam egy ekkora cégtõl. Minden esetre ma éjjel termõföldben alszom,hátha reggelre növök még 20 centit.
Ha mégsem sikerülne ez a trükk,akkor reggel megpróbálom felvenni velük a kapcsolatot,hátha megyek valamire...

Ha érdekel valakit a történet folytatása,akkor még jelentkezem.
Ha nem érdekel senkit,lehet,hogy akkor is...

#2786
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás
pls del
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2787
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!
El tudná nekem valaki magyarázni mit jelent a Canyon esetében az alábbi kialakítás??:
"Asymmetric seat stays"

#2788
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Storno az egész, félreértés volt. Telefonon egyeztettünk, nem változott a régi ár. Na mind1, azért örültem volna, ha marad egy kis plusz pénzem.

#2789
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
egyébként azon gondolkodtam, hogy sok helyen van instant elállás még a fizetés és az áru bedobozolása elõtt is.

#2790
Zeke

Zeke

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
bár ilyennel nincs tapasztalatom , de szerintem pozitívan fogják kezelni az ügyet.
aztán ha mégsem , akkor korrektség vagy sem , jogod van elállni a vásárlástól , nem kell ezen ennyit aggódni.

A morcos.


#2791
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Válasz email még nem jött. Keresem a minél egyszerûbb megoldást. A legegyszerûbb a telefonálás lenne, mint kezdõ lépés, de amint lentebb írtam az nem járható perpill. (csak ha a párom hazaér, õ jól beszél angolul) A kártyámat azért korlátoztam le, hogy ezzel se bonyolítsam (oda -vissza utalgatás) a helyzetet. Ha másképp nem megy, hivatalosan elállok a vásárlástól, majd kezdek egy újat. Gondolom rugalmatlanság esetén ez "tisztességes", ámbár annál cifrább út. (8 napon belül vagyok még bõven)

#2792
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
igazából semmi kötelességük olcsóbban adni, megkötöttél velük gyakorlatilag egy online szerzõdést az adott árral, a fizetési feltételek technikai részlete mellékes most.

ezt csak úgy mondom, én is ráhajtanák az olcsóbbra, becsületesen nem lehet sikeres az ember.

#2793
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Itt 70ezer forintról van szó, ami nagyon nagy pénz számomra.

De ne facsarjuk ki ennyire a történéseket. Múlthéten megrendeltem a bringát, a fizetési ügylet mostanáig folyamatban van. Közben leárazás történt. Ti nem próbálnátok meg az akciós áron megszerezni?? Írtam nekik emailt, (telefonálnék is, de az angolom nem túl erõs) meglátom mit reagálnak rá.

#2794
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
megteheti, bar nem igy kellett volna. letezik olyan is, hogy elallas 8 napon belul, mivel internetes vasarlasrol van szo.

#2795
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
Amit te hoztál fel példát az Kp-s fizetés

te esetedre jobban illene a egy héttel késõbb fizetem dolog. Bemész leemeleed a cipõt , tetszik, megevszed, elhozod, de egy héttel késõbb kell csak kifizetned. Még aznap arra vezet az utad, meglepõdve látod, hogy leárazás történt. Visszaviszed, sztornózod a vásárlást és veszel újat?

szerintem ez nagyon nem korrekt....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2796
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Muszáj reagálnom, utána részemrõl is le van zárva.

Bemész egy üzletbe... leemelsz a polcról egy cipõt... berakod a kosárba.. elindulsz a pénztár felé. Majd visszanézve látod, hogy jön az alkalmazott, és sorban cseréli ki az árcédulákat, ezzel leárazva minden cipõt. Nem kérnél a te cipõdre új cédulát, csak mert így fer??

Mivel még nem fizettem, mert reggel még nem húzták le a kártyáról a pénzt, ezért most már nem is fogom kifizetni a magasabb összeget. Inkább leadok egy új rendelést. De sztem felesleges lesz, mert nem hiszem, hogy ennyire rugalmatlanok lennének.

#2797
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
a te világod lehet, hogy nem. Én ha megvettem valamit, akkor az meg van véve. Bár elismerem, 70 rugó nem kevés, világos a mozgatórugó, de te most nem vagy korrekt egy partnerrel, akitõl viszont korrektséget vársz el. De hagyjuk is, te dolgod

#2798
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

igazán korrekt módon csinálja, szeretnék gratulálni dhcodokinak


Miért, szted hagynom kéne??? Ez a világ nem arról szól.

#2799
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
igazán korrekt módon csinálja, szeretnék gratulálni dhcodokinak

#2800
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Kártyámat közben lekorlátoztam, hogy ne tudják lehúzni az összeget....

(az a baj, hogy múlthét csütörtökén már elküldték a PDF file-t is, ami tartalmazza a részletes költséget. Természetesen a magasabb áron.)