Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2081
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP

... valamint pár még beépítésre váró apró alkatrész is érkezett :)

 

 

IMG_2030.JPG

IMG_2044.JPG

IMG_2036.JPG



#2082
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP

...nem sikerült még a jó,és még nincs is kész,de azért alakulgat :) ezért itt is egy pár plusz kis részlet (:

 

IMG_2017.JPG

 

IMG_2060.JPG

 

IMG_2058.JPG


end.re: módosította - 2015. január 09. - 22:44


#2083
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP

Végre :) most már marad itt és épül,szépül...volt előzőleg egy kis malőr :( de elbocsátottuk (: most igen friss ezért csak így sikerült ): de lesz jó is...

 
IMG_2002.JPG
 
IMG_1998.JPG
 
IMG_2007.JPG
 
 
 
 

 

 

Mindekozben  : ) Vegul e bringa erkezet...amint a vegso formaba kerul...remelem hamarossan...kozlom az igert reszleteket is.  ( :

 

 

 



#2084
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.893 hozzászólás

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek róla?

 

https://www.canyon.c...ike.html?b=3633

 

 

Kiválthatna egy cross trekking kerékpárt? Mert a mostanival terepre nem nagyon megyek, az első telót csak cipelem de nem nagyon használom, és megtetszett, hogy ez csak 9,5 kiló.

 

Viszont eléggé kényelmetlennek tűnik a kormány dőlésszöge, illetve az első váltó hiánya nem tudom az emelkedőkön mennyire jelentene kompromisszumot.

 

Köszi

 

klassz canga, kár az integrált fejcsapágyért... :(


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#2085
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek róla?

 

https://www.canyon.c...ike.html?b=3633

 

 

Kiválthatna egy cross trekking kerékpárt? Mert a mostanival terepre nem nagyon megyek, az első telót csak cipelem de nem nagyon használom, és megtetszett, hogy ez csak 9,5 kiló.

 

Viszont eléggé kényelmetlennek tűnik a kormány dőlésszöge, illetve az első váltó hiánya nem tudom az emelkedőkön mennyire jelentene kompromisszumot.

 

Köszi

Ha csomagokkal túrázol a trekkinggel akkor ez nem az igazi mert nem tudsz rá csomagtartót rakni. Dögösen néz ki, a kormányon lehet segíteni, első váltó hiánya attól függ hogy mekkora emelkedőkön tekersz és milyen erőben vagy, illetve hogy milyen végsebességre van szükséged. Ez egy városi bicaj, oda elég az 1x10, pl. egy 32-es lánctányérral már elég jól lehet mászni és a vége 34km/h (90-es csapásszámmal).



#2086
Gigicuci

Gigicuci

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek róla?

 

https://www.canyon.c...ike.html?b=3633

 

 

Kiválthatna egy cross trekking kerékpárt? Mert a mostanival terepre nem nagyon megyek, az első telót csak cipelem de nem nagyon használom, és megtetszett, hogy ez csak 9,5 kiló.

 

Viszont eléggé kényelmetlennek tűnik a kormány dőlésszöge, illetve az első váltó hiánya nem tudom az emelkedőkön mennyire jelentene kompromisszumot.

 

Köszi



#2087
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Én ezt hívom könyöklőnek (a kormány nélkül):

 xlc-hb-t03-pro-tri-bar-triatlon-kormany-

 
 


#2088
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Legújabb szerelmem; könyöklő, előretolt nyereg, rövid stucni. Talán jövőre...

 

roadlite-al-6_c1110.png

A könyöklőt légyszi fejtsd ki bővebben.


arpi07 módosította - 2014. november 06. - 12:43


#2089
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Legújabb szerelmem; könyöklő, előretolt nyereg, rövid stucni. Talán jövőre...

 

roadlite-al-6_c1110.png



#2090
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás

Hali!

 

A Nerve AL- ből jól látom, hogy nincs xl-s méret? Mondjuk ott a Spectral de az meg 140 mm....



#2091
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.544 hozzászólás

Kapásból én is a VCLS-t szúrtam volna be. Tudtommal külön nem kapható amit keresel.

Leszaladtam a pincébe és történetesen van egy felesleges. Általában minden cuccom hibátlan még az évekig használtak is, de pont ez a cső nekem becsúszott a Canyonba párszor (nem húztam meg rendesen a bilincset). 30.9-es, 400 mm-es. Ha 250 mm-ig elég ha kihúzod akkor hibátlan. Pü ha érdekel.... 

Ilyen: http://bikemarkt.mtb...-mit-30-9mm-neu

 



#2092
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Nem voltam világos,a sima alu Irdium kellene.



#2093
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

https://www.canyon.c...s/#category=F07



#2094
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Nem lehet kapni külön nyeregcsövet,vagy csak én nem találom?



#2095
Treki

Treki

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Szia, én ha 175 centi lennék az M-et választanám. A tényleges felsôcsô hosszt mérd meg a 26"-on (kihúzott üléscsô közepe - fejcsô közepe) - ne úgy ahogy a Canyon rajza mutatja, hanem a beállított ülés alatt, mert a megadott táblázatban a szám 590mm azt mutatja, nem pedig úgy ahogy a rajzon van - és hasonlíts össze az 590mm-el. A Grand Canyon CF SL 29-en 80-as stucni van, tehát üléscsô közepe - kormány közepe 670mm, ezt is hasonlítsd össze, aztán könnyebb lesz a döntésed.

 

(A Canyon PPS általában kicsiket ad meg, nekem 180 centivel M-es Strive-ot ajánlott de a számok alapján kicsinek találtam és L-eset vettem, ami tökéletes.)

A 26"-os felsőcső hossz pontosan 590 mm, mivel az én stucnim is 80-as ezért a kormány közép és az üléscső közép is 670 mm.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.



#2096
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.544 hozzászólás

M-es szerintem is. AL SLX 29-es bringám van, 179 cm magas vagyok, ha jól emlékszem 82 vagy 83 cm-es lábhosszal. 


karakoram módosította - 2014. október 09. - 15:42


#2097
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

szvsz 1értelműen m-es. félsócsőhosszban is az a jó, meg a 16-osba még a 400-as nyeregcsövet is necces volna annyira húzni mint kéne (legalábbis nekem, uganilyen magasság + 2 centi lábhossz)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2098
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

A Canyon geometria rajza a ténylegeset mutatja, a táblázatban a szám viszont az effektívre vonatkozik.



#2099
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Nos,amirő te beszélsz az a virtual felsőcső hossz.A ténylegest a vázon mérjük.

Igen, kevertem effective/actual.



#2100
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

. A tényleges felsôcsô hosszt mérd meg a 26"-on (kihúzott üléscsô közepe - fejcsô közepe) -

Nos,amirő te beszélsz az a virtual felsőcső hossz.A ténylegest a vázon mérjük.