Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KTM Bikes

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
222 hozzászólás a témában

#101
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Heh, én is igy vagyok/voltam a Tombstone-al, 150ért vettem, azota legalább kétszer ennyit költöttem rá...már majdnem van miböl egy másik bringát épiteni otthon :D

Látom a felniket lecserélted, Disc Bull volt benne? Nem jött be?

A hajtokarrol levehetnéd azt a védöizét, kicsit bután néz ki rajta szvsz
By Sala:

"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."

#102
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
koszi, igen, 100 mm-es.
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain

#103
m a n i a C

m a n i a C

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Nagyon fickósan néz ki, gratula! Én is ennyiért vettem! Most akarok bele egy Manitou Relic-et! Ugye az a Tora 100mm-es?

#104
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
nem tudom pontosan megmondani, de sztem mar kozel vagyok a 200-hoz a rakoltott ezreseket szamolva, es 130-ert vettem :)

http://itom99.pinkbi.../album/my-bike/
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain

#105
m a n i a C

m a n i a C

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Hello! Nekem is Knoxvillem van, de minden gyári rajta! Nekem 2006-os van! De most már akarok rá költeni! Tiéd így kb mennyibe fáj? Egyetlennagy hiba az enyémen, hogy nincs rajta sajnos tárcsafék konzol!:(

#106
imee

imee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 684 hozzászólás

Szevasz Imee!
KTM vázban eléggé otthon vagyok, mert én is most szereztem be egy Ultra Fire vázat. Menj el a KTM márkaboltba az Emõd utcába, ha lehet kapni, õk elhozzák neked (az enyémet is õk szerezték). Asszem egyébként, hogy nem lehet kapni, de azért érdeklõdj:)


köszike, akkor majd érdeklõdök náluk:)

#107
májky

májky

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Szevasz Imee!
KTM vázban eléggé otthon vagyok, mert én is most szereztem be egy Ultra Fire vázat. Menj el a KTM márkaboltba az Emõd utcába, ha lehet kapni, õk elhozzák neked (az enyémet is õk szerezték). Asszem egyébként, hogy nem lehet kapni, de azért érdeklõdj:)

#108
imee

imee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 684 hozzászólás
üdv mindenkinek!
nem tudjátok véletlenül, hogy a KTM '08 Baggy Sue ázat lehet-e kapni itthon, és hogy kb mennyibe van ha lehet kapni?(barátnõmnek lenne;))

elõre is köszi

#109
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Hát lehet hogy az már cinkes lenne de bevallom nem vagyok CC-s, én tolom felfele...

Amugy meg a 170es hajtokar nem annyira nagy dobás, ha hajtás a kerületöl függ (és miért is ne) akkor kb 3% a teljesitmény vesztés...de majd jön valaki okos és mond valami képletett és biztos nem lesz igazam, de igy hirtelen ez tünt logikusnak...
By Sala:

"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."

#110
uszabi

uszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
cc-re , túrára használnám.
Úgy gondoltam , hogy a hiányzó cm-eket hosszabb nyeregcsõvel , ha szükséges hosszabb stucnival pótolnám.
Ami elgondolkodtat az a 43 bringa 170-es hajtókarja , a mostani 48-asé 175-ös. Muszáj leszek megtanulni pörgetni .
Valami hiba az elgondolásban ?

#111
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Ez attol is függ mire lesz használva...

Én a 182 centimel simán elvagyok a 14"es Tombstone-on (36os), igaz nem a is tekerés a szempont..
By Sala:

"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."

#112
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
180 centihez erõsen ajánlott a 19-es váz!

#113
uszabi

uszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Üdv Mindenkinek !

Vázméret témában kérnék segítséget !
Eddig egy 48-as méretû bicót tekertem , nagy gáz lenne ha cserélnék egy 43-asra ? 179 vagyok cm -ben.
Válaszokat köszönöm !

#114
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
ide is berakom, itt tart a vas:

Feltöltött kép
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain

#115
Antauri

Antauri

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
:D egyébként ma voltam egy canga boltban és ott kompletten odaadják a régi cangát, újonnan, 115ért , ugyanaz mint a tied, csak a lángok nélkül :)

#116
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Hááát én anno komplett gépként vettem, KTM nem szokott külön vázat árulni, bár van pár kivétel.. (Soul pl van külön aszem..)

De pl én bármikor oda adom neked ha adsz érte valami faja kis 4"-6" mozgó vázat :D:D

#117
Antauri

Antauri

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Na igen, de hol lehet szerezni még régi tombstone vázat mint a tied ?:)

#118
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Hali, én is egy tombstone-al nyomom, igaz az enyém 2006os volt, ma már igy néz ki, elég kevés a gyári cucc rajta (kormány, stucni, h.válto és nyereg)

Feltöltött kép

Idáig mindent birt a váz, de ha minden jol megy akkor átépül majd kisgépé, és az ezen lévö cuccok mennek egy kis ösztelos vázra...

Amit én cserélnék helyedben az a fék, én is igy tettem kb 3 honap után mert csak baj volt vele, illetve az agyakat érné még talán meg kicsit komolyabbra cserélni, de ez már csak pénztárca kérdése..

#119
Antauri

Antauri

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Súlyban még átlagos vagyok 85 +- 2-3 kg és elvileg bírja ezt a nyeregcsõ meg a hajtókar, de ha lesz pénzem egyszer majd a távoli jövõben ismét, akkor egy rock shox boxxer ride telót akarok belerakatni, a többi meg majd idõvel jön :)

#120
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Antauri: egy rendes pedal kell ra, a telot meg ahogy penzed van, csere pl egy rs tora-ra. nem tudom milyen sulyban vagy, lehet erdemes a nyeregcsovet is egybol cserelni. a kerek majd kiderul nalad hogy birja, mindenkeppen huzasd meg a kulloket vasarlaskor. (ha itt a romainal veszed, ok egybol ugy adjak oda)
a tombstone-on tarcsafek van, en a knoxville-n amikor kicsereltettem a gyari fekpofat betetesre fekete ritchey-vel, azonnal sokkal jobb lett a fekhatas.